miroslav42
05.02.13,17:31
Zadal som tému, rozvírilo sa to tu, dostal som ranu pod pás - teda aspoň ja som to takto bral, ale na základe hlasovania sa téma uzavrela.Pritom som postrehol, že ľudia by si asi radi svoj názor a postrehy navzájom vymenili - snáď by to pomohlo aj stránke - ALE JE TO "Pandorina skrinka"
UZAVRELI MOJU TEMU
DAKUJEM
buchač
05.02.13,16:41
Zadal som tému, rozvírilo sa to tu, dostal som ranu pod pás - teda aspoň ja som to takto bral, ale na základe hlasovania sa téma uzavrela.Pritom som postrehol, že ľudia by si asi radi svoj názor a postrehy navzájom vymenili - snáď by to pomohlo aj stránke - ALE JE TO "Pandorina skrinka"
UZAVRELI MOJU TEMU
DAKUJEM
...miro .....a vieš Ty vlastne , čo je ( bola ) Pandorina skrinka ??? :rolleyes:

Lebo Ty ju otváraš a démonov von zbytočne púšťaš ....ibaže tá nádej práve v tej skrinke zostala ....;)
miroslav42
05.02.13,16:49
...miro .....a vieš Ty vlastne , čo je ( bola ) Pandorina skrinka ??? :rolleyes:

Lebo Ty ju otváraš a démonov von zbytočne púšťaš ....ibaže tá nádej práve v tej skrinke zostala ....;)

Viem Buchač...inak by som tu o nej nič nepísal.
Len ťažko je - pokiaľ je vás ako sršňov proti jednému.... a videl som, že ľudkovia by napísali svoje poznatky, snáď by to pomohlo aj Vám....celkovo stránke....ale STOPLO sa to...Nič to.

Mám na to dôvody - prečo tú skrinku otváram...a písal som o tom v téme - Prístup k info...a už si pripadám ako platňa
Riadil som sa poľa rád....potom zasa že na to nemáme právo...potom napísať opäť to isté...potom nemiestny koment že či budem šťastný že bude pokuta.

Kašleme my všetci na pokutu !!!! Nevieme len, ako ho ZABRZDIŤ - to je všetko buchač, ahoj
avalik
05.02.13,16:51
mas pravdu, tym ze tema sa uzavrela nemala som moznost zareagovat, takze sa vyjadrim v tejto teme

neviem o akej rane pod pas pises ... to, ze ti bolo napisane, ze sa vyjadrujeme k tvojim otazkam, len na zaklade tvojich tvrdeni a nemame nazor druhej strany? ... ze chyba moze byt aj na tvojej strane? ... tomu hovoris rana pod pas??? :eek:

na zaklade informacii, ktore si poskytol si dostal rady ... ci uz citaciou zakonov - ktore sa ale tebe nepacia ... no to ale nie je problem tych, ktori ich cituju ... staznosti adresuj tvorcom a hlavne schvalovatelom zakonov

taktiez ti bolo odporucane obratit sa na pravnika

uvedom si, ze porada je verejne forum, kde nikto nie je povinny ti dat bezplatne, relevantne a zavazne pravne, danove, lekarske a neviem ake rady ...
miroslav42
05.02.13,16:54
mas pravdu, tym ze tema sa uzavrela nemala som moznost zareagovat, takze sa vyjadrim v tejto teme

neviem o akej rane pod pas pises ... to, ze ti bolo napisane, ze sa vyjadrujeme k tvojim otazkam, len na zaklade tvojich tvrdeni a nemame nazor druhej strany? ... ze chyba moze byt aj na tvojej strane? ... tomu hovoris rana pod pas??? :eek:

na zaklade informacii, ktore si poskytol si dostal rady ... ci uz citaciou zakonov - ktore sa ale tebe nepacia ... no to ale nie je problem tych, ktori ich cituju ... staznosti adresuj tvorcom a hlavne schvalovatelom zakonov

taktiez ti bolo odporucane obratit sa na pravnika

uvedom si, ze porada je verejne forum, kde nikto nie je povinny ti dat bezplatne, relevantne a zavazne pravne, danove, lekarske a neviem ake rady ...

Ahoj,
pošli mi konkrétny výcuc zákona, aby starosta KONAL KONEČNE...a budem povďačný
Žiadne iné rady ako v závere nepotrebujem, ale dakujem vopred :)
miroslav42
05.02.13,16:57
rana pod pás ?

Útecha z pokuty ??? toto my vyviedlo z miery, nakoľko vieme všetci že človek s peniazmi problém nemá.Nie pokuta nás bude tešiť - ale to, že sa nebude správať akoby mu patrila celá OBEC - nebude so starostom chodiť na poľovačky v čase ked je ruja!!! NEBUDE sa správať ako ZEMEPÁN !

O toto tu ide celý čas v téme...INFO
miroslav42
05.02.13,16:58
Ja som nekonal a nekonám protizákonne...a toto ma pobúrilo od poraďáka - blbá a nemiestna narážka.
miroslav42
05.02.13,17:12
dotyčný stavebník problémy s peniazmi nemááá, my ostatní áno, aby som upravil veci na správnu mieru
AlaNR
05.02.13,17:17
Ahoj,
pošli mi konkrétny výcuc zákona, aby starosta KONAL KONEČNE...a budem povďačný
Žiadne iné rady ako v závere nepotrebujem, ale dakujem vopred :)

Buď si istý, že Ti ten výcuc "pošle"... ;)
Nehnevaj sa, ale fakt by ste si mali zaplatiť právnika, keď už poraďáci "nechcú" radiť...
Nezabúdaj, že toto je v prvom rade DOBROVOĽNÁ poradňa...
miroslav42
05.02.13,17:17
Ja so starostom nechodím na poľovačky - keď je ruja...ja nerúbem stromy ked si staviam príjazdovú cestu - lebo ju nemá.
Ja nepotrebujem mať bazén....ani strelen divinu v mrazáku.

Naštvalo ma to - že sa budem asi tešiť z pokuty !
NIE - kašlem na pokutu -
Ale asi treba konať nelegálne...staviať nelegálne...platiť pokuty - a naše manželky nás budú hnať z domu, lebo neviem čo dáme deťom do úst...
Dakujem poradáci za poradenie...
Ja som prosil len o to - aby sa toto nedialo.

V.I.P. smú ??? Chudák NIE !!!
avalik
05.02.13,17:20
Ahoj,
pošli mi konkrétny výcuc zákona, aby starosta KONAL KONEČNE...a budem povďačný
Žiadne iné rady ako v závere nepotrebujem, ale dakujem vopred :)

nic ti nebudem posielat ... citacie si dostal v teme ... ak tomu nerozumies obrat sa na pravnika
miroslav42
05.02.13,17:25
TAKTO ste mi PORADILI.
Konať protizákonne - lebo ked si človek otvorí ústa - je zatratený....
Ak poradáci radiť nechcú - ok, ved v prvej téme : Prístup k informáciam-ako to funguje
som sa riadil tak, ako ma nasmerovali...a kam do dneska došlo ????
K tomuto, že asi nech si KONÁ každý protizákonne. A kto nemá na pokutu - nech skončí ako bezdomovec.

Ja so zreteľne napísal - v čom potrebujeme poradiť. DAKUJEM VAM
miroslav42
05.02.13,17:30
nic ti nebudem posielat ... citacie si dostal v teme ... ak tomu nerozumies obrat sa na pravnika

Pretože ani sama by si stýmto problémom pohnúť nevedela Dara. Pretože pokiaľ niekto robí to čo som aj tu napísal vyššie - pokojne a dôsledne čítaj - nepohne s ním ani Právnik...ani Porada...ani výzvy...nič
len to čo som napísal v závere...konať asi začneme nelegálne všetci.
avalik
05.02.13,17:31
TAKTO ste mi PORADILI.
Konať protizákonne - lebo ked si človek otvorí ústa - je zatratený....
Ak poradáci radiť nechcú - ok, ved v prvej téme : Prístup k informáciam-ako to funguje
som sa riadil tak, ako ma nasmerovali...a kam do dneska došlo ????
K tomuto, že asi nech si KONÁ každý protizákonne. A kto nemá na pokutu - nech skončí ako bezdomovec.

Ja so zreteľne napísal - v čom potrebujeme poradiť. DAKUJEM VAM

neriadil si sa - rada bola, je a bude - obrat sa na pravnika, predloz mu tvoj dokazovy material a domahaj sa toho co chces

takze zbytocne tu budes vyplakavat a nadavat na poradu a poradakov, jedine co dosiahnes je BAN

prajem ti vela uspechov ... ja s radami pre teba koncim
miroslav42
05.02.13,20:22
wirgi sa môže hanbiť - že pod tento môj koment dal/a nežitočné...žeby tiež ješitnosť ???Alebo fanda chamťáka starostu ...
miroslav42
05.02.13,20:25
dara nepotrebujem, už nie - po takomto frontálnom útoku ktorí ste vykonali - kašlem na práve tvoju radu, aj ked nebudem mať čo do huby,ale za šikovnou advokátkou pojdem, príp.právne porad. ;)
miroslav42
05.02.13,20:29
jediní kto ma tu osočoval ste boli Vy - ako roj sršňov, tak mi tu nepíš Dara že ja vyplakávam - daj si panáka, ako mne poradil tvoj kolega! Mimochodom, nikdy si mi neporadila !
avalik
05.02.13,20:30
miroslav a ty aj po sebe citas? :)
miroslav42
05.02.13,20:40
o toto som žiadal neustale dokola :P Dara, povdačný nebudem - porada ma diskriminovala :) nechcem od práve teba ani výcuc ani vcuc :) pekný večer
miroslav42
05.02.13,20:42
samozrejme Dara - len sledujem že vy asi nie,česť vínimkám
avalik
05.02.13,22:52
miroslav, kakas si do klavesnice :) ... uzitocne aj so suhlasom mi dal kto? hm? :D
Indeed
07.02.13,12:19
Dara je chronicky komentátor VŠETKÉHO, taky odborník na všetko, agentka s teplou vodou
miroslav42
09.02.13,18:48
DARA - moja klávesnica je čistejšia ako tvoje svedomie. A pokiaľ bol súhlas - bolo to úplne na samom začiatku, ked sme sa posúvali v danej problematike t.j. zadanie prvotnej témy...ale vychechňávaj sa - pomôcť človeku je vždy ťahšie ako ho osočovať....
miroslav42
09.02.13,18:50
INDEED - ďalší poraďák ...sršeň? :) vitaj, poradiť si nevedel/a ... ale komentuješ tiež ako bezchybý/á...úplne zbytočne.
alaya1
19.02.13,15:41
veru, veru dara, ved uz si sa zaprisahala, ze nepachnes na poradu. No, slovo si fakt dodrzala-)))))))))