robo897
07.02.13,07:09
Potrebujem poradiť k otázke ako mám preinštalovať Windows 7 bez inštalačného disku pretože pri kúpe PC bol Windows už predinštalovaný.
Potrebujem preinštalovať Windows kvôli mojej vlastnej blbosti že som vypínal PC počas aktualizácií ktoré sa neustále opakovali a PC sa nechcel vypnúť.
Na internete som si našiel človeka s podobným problémom ako mám ja a pozrel som si téma a z toho som usúdil že musím rýchlo konať. Téma prikladám :http://www.birdz.sk/forum/windows-7-aktualizacie/45225-tema.html

Okrem preinštalovania mám problémy aj so zálohovaním ale to je iná vec tak to tu nebudem rozoberať ale bol by som rád ak by mi niekto poradil v otázke preinštalovania. Dakujem
Nandrolon
07.02.13,06:33
pravdepodobne bude systém zálohovaný na skrytej partícii.
Skús pri štarte mačkať opakovane F8 a dostať sa niekde do ponuky "system recovery" alebo také niečo.
7-ka má viac režimov opráv, dokáže opraviť samostatné zavádzanie ale aj celú opravu systému /ale predtým si zálohuj údaje, pretože počítač bude v stave kúpy/.
arizona
07.02.13,06:35
robo897
07.02.13,07:31
sthruska
07.02.13,07:32
Bude čakať 30 sekúnd.
Nandrolon
07.02.13,07:46
hodí ti čiernu obrazovku, kde budeš mať na výber z asi 10 rôznych možností.
Inštaláciu viackrát budeš potvrdzovať.
Tá tabuľka ak sa nebudeš ničoho chytať, zmizne za niekoľko sekúnd, preto hneď pohni šípkami hore alebo dole, aby si mal čas si to premyslieť a prípadne poprekladať /ak to bude v AJ jazyku/.
Nandrolon
07.02.13,07:48
Ak by si nemal na disku ten skrytý oddiel so zálohovaným systémom, ktorý by si na 99% mal mať, dá sa ešte spustiť online inštalácia, ak máš rýchly a neobmedzený net.
Aspoň na viste to išlo, predpokladám že aj na 7-kách.
robo897
07.02.13,08:59
Ak by si nemal na disku ten skrytý oddiel so zálohovaným systémom, ktorý by si na 99% mal mať, dá sa ešte spustiť online inštalácia, ak máš rýchly a neobmedzený net.
Aspoň na viste to išlo, predpokladám že aj na 7-kách.

Neobmedzený internet mám takže ak by sa nebodaj zistilo že to na tej diskete nieje vyhľadám si online variantu. Ďakujem a prajem príjemný zvyšok dna :-)