Tendy
07.02.13,14:10
Dobrý deň.
Potrebujem poradiť... Zákazníčka si objednala spoločenské šaty cez môj internetový obchod. Šaty sme odoslali 24.1. a boli jej doručené 25.1. No vo štvrtok 31.1. šaty sa vrtátili s priloženým papierikom, že šaty sú jej veľké a požaduje vrátenie peňazí. Na tom by nebolo nič divné, no ako som šaty rozbalila zapáchali od dymu a to dosť. ešte teraz ich cítiť ako smrdia. Mám podozrenie, že si ich zákazníčka obliekla na ples a vrtátila ich po plese.
Prosím poraďte mi ako mám riešiť túto zákazníčku.
Súrne potrebujem poradiť...!!!
martinetto
07.02.13,18:08
zakonodarca to neupravil ... problem je v tom, ze spotrebitel ma pravo tovar pouzit / vyskusat. A mohol ho skusat napr. v zafajcenom prostredi, resp. (nerealne) toto mohlo vzniknut uz pri preprave. No ak nechces mat kontrolu radsej to ozeliet .... saty neboli ziadnym sposobom upravovane podla poziadaviek zakaznicky? Nie su spinave? Poskodene?

pred par dnami som uviedol "čestne podnikať, čestne vystupovať pred zákazníkmi a pritom nebyť požičovňou. .... viac informácií čoskoro" nehadzem tym vsetkych spotrebitelov do jedneho vreca, ale je to skutocnost a upravou zakona a zosuladenim s novou smernicou mam vazne obavy ze to tak od 1.1.2014 bude, kto mate zaujem podporit nasu pripravovanu iniciativu (virtualnym podpisom) napiste mi mail na bendik@nakupujbezpecne.sk, aby sme vam v priebehu marca poslali nase poziadavky ktore chceme vybojovat v pripravovanych novych zakonoch o ochrane spotrebitela ...