Martinka333
02.03.06,18:04
Kto môže poradiť čo mám robiť ak mi zamestnávateľ nepodpísal výpoveď dohodou a trvá na dvojmesačnej lehote?
Tweety
02.03.06,17:08
Kto môže poradiť čo mám robiť ak mi zamestnávateľ nepodpísal výpoveď dohodou a trvá na dvojmesačnej lehote?
Ak ste sa nedohodli na ukončení PP dohodou, ostáva už len výpoveď z PP a výpovedná lehota.:cool:
Martinka333
02.03.06,17:15
Ďakujem, ale čo mám robiť ked už do práce nechcem ísť? Zamestnávatel ma psychicky deptá a nemôžem tam ďalej pracovať ani minútu.
endrju
02.03.06,17:17
Kto môže poradiť čo mám robiť ak mi zamestnávateľ nepodpísal výpoveď dohodou a trvá na dvojmesačnej lehote?
1. Výpoveď dohodou neexistuje - zamestnávateľ určite nemôže podpísať také niečo.

2. Ak máte na mysli ukončenie pracovného pomeru dohodou, je možný aj krok, ktorý odporúča Tweety. Neexistuje možnosť donútiť zamestnávateľa pristúpiť na dohodu o niečom, čo nie je v jeho záujme.

3. Ak by existovali podmienky na okamžité ukončenie pracovného pomeru zo strany zamestnanca, je použiteľné aj také riešenie. Predpokladám však, že v tomto prípade také podmienky neexistujú.
Alebo existujú? :eek: Informácie o takom niečom v úvodnom príspevku chýbajú.

4. O možnostiach iných riešení tu už boli viaceré diskusie. Zakaždým bol záver z takejto diskusie taký, že postup v rozpore so zákonom nie je považovaný za "kóšer".
Tweety
02.03.06,17:21
Ďakujem, ale čo mám robiť ked už do práce nechcem ísť? Zamestnávatel ma psychicky deptá a nemôžem tam ďalej pracovať ani minútu.
To máš určite ťažké, ale skús to nejako vydržať.;) Okamžite môžeš rozviazať PP, iba ak Ti nezaplatil mzdu, ak máš potvrdenie od lekára, že nemôžeš vykonávať pridelenú prácu, je to § 69.
Martinka333
02.03.06,17:23
Pracujem ako zdravotná sestra na ambulancii. Doktorka má psychiatrickú diagnózu. Pred časom vysadila lieky a dostala sa do manickej fázy. Práca pri nej sa stala neznesiteľná.
JankaO
02.03.06,17:26
Ďakujem, ale čo mám robiť ked už do práce nechcem ísť? Zamestnávatel ma psychicky deptá a nemôžem tam ďalej pracovať ani minútu.


PN?............
Tweety
02.03.06,17:28
Pracujem ako zdravotná sestra na ambulancii. Doktorka má psychiatrickú diagnózu. Pred časom vysadila lieky a dostala sa do manickej fázy. Práca pri nej sa stala neznesiteľná.
Čo tak, hodiť sa maród?, trochu si oddýchneš od stresu a potom sa Ti to bude ľahšie znášať.:cool:
endrju
02.03.06,17:28
Pracujem ako zdravotná sestra na ambulancii. Doktorka má psychiatrickú diagnózu. Pred časom vysadila lieky a dostala sa do manickej fázy. Práca pri nej sa stala neznesiteľná.

Hm, ťažký prípad.
Asi treba zvážiť, či prípadné nechodenie do práce nebude mať nepríjemnejšie následky ako vydržať nejako tie dva mesiace výpovednej lehoty.

Ak nebola výpoveď podaná do 28.2.2006, tak najbližší termín ukončenia dvojmesačnej výpovednej lehoty je 31.5.2006, t.j. skoro tri mesiace.
Martinka333
02.03.06,17:36
Nemám žiadnu hmotnú zodpovednosť, mohla by mať nejaké finančné nároky ak by som prestala chodiť do práce?
Tweety
02.03.06,17:38
Nemám žiadnu hmotnú zodpovednosť, mohla by mať nejaké finančné nároky ak by som prestala chodiť do práce?
Nad tým nerozmýšľaj, dala by Ti absenciu a mala by dôvod na okamžité ukončenie PP.:cool:
Martinka333
02.03.06,17:44
ved o to mi ide, čo najskôr sa od nej dostať, nahradnú prácu mám.
ajobs
02.03.06,17:46
Čo tak, hodiť sa maród?, trochu si oddýchneš od stresu a potom sa Ti to bude ľahšie znášať.:cool:

Jednoznačne práceneschopnosť. A prvých 10 dní ti bude musieť platiť zamestnávateľ.:eek: :cool: ;)
STRELEC
02.03.06,18:01
Nemám žiadnu hmotnú zodpovednosť, mohla by mať nejaké finančné nároky ak by som prestala chodiť do práce?
Ja by som nad touto možnosťou uvažoval (dúfam, že moje kolegyne sa toho nechytia:rolleyes: ) za predpokladu skutočne neúnosných pracovných podmienok.
Dal by som výpoveď z pracovného pomeru, kľudne uzatvoril iný pracovný pomer, ale s dátumom trochu predsunutým. Ten iný pracovný pomer by som uzatvoril, aby som mal istotu, že budem mať kam nastúpiť. Pracovných pomerov môžem mať predsa aj viac súčasne. Zamestnávateľovi by som (už v bežiacej výpovedi) navrhol ukončiť pracovný pomer dohodou skôr. Pracoval by som ešte týždeň a prestal chodiť do práce. Ešte by som sa pokúsil o serióznu dohodu o skončení. Prípadne by som zamestnávateľovi dal žiadosť o neplatené pracovné voľno (predtým by som vyčerpal alikvotný diel dovolenky) z vážnych osobných dôvodov.
Sankcia zo strany zamestnávateľa ak zamestnanec odmietne chodiť do práce spočíva len v tom, že cestou súdu si uplatní voči Tebe zodpovednosť za škodu, ktorú si mu ako zamestnávateľovi spôsobila svojím odchodom z práce. Ťažko sa táto škoda, najmä v tomto prípade, preukazuje. Preto aj tie pokusy o dohodu, návrhy na UPP vo výpovednej lehote, presnejšie po podaní výpovede z Tvojej strany. Porozmýšľaj, akú to škodu by Ti mohla preukázať? Asi efektívne žiadnu. Nie je to teda ideálne riešenie, ale možno stojí za úvahu.
majernikova
06.07.06,11:52
Ahojte poraďáci,
Môže mi niekto poradiť s mojím problémom?
mimotemy O čo ide? Zamestnanec má začiatok PP 01.07.2006, miesto výkonu práce je v NSR ta odcestoval 01.07.2006 do práce nastúpil 02.07.2006 jeden deň "pracoval" zoznámoval sa s prostredím a samotnou prácou. Druhý deň už do práce neprišiel, ale háčik je v tom, že on sa vybral do práce, no rozmyslel si to a nedošiel tam . Je to trochu na dlho rozprávanie. Nebolo ho jeden deň, po 24hod. oznamili na polícií, že je nezvestný. Polícia v NSR rozbehla pátranie ako vo filme. Dnes som náhodou stretla jeho mamu a ona mi oznámila, že jej "synáčik" včera večer prišiel domou. Neklepne vas!!
Potrebujem poradiť, ako ukončíť pracovný pomer? Od 03.07.2006 do 06.07.2006 som mu napísala Absenciu.
Ďakujem
Jara
06.07.06,12:04
Ak je PP od 01.07. tak nemá skúšobnú dobu? Ak áno tak výpoveď v skúšobnej lehote bez udania dôvodu ak bol prijatý bez sk. lehoty, tak hrubé porušenie prac. disciplíny a výpoveď pre absenciu...
majernikova
06.07.06,12:07
Má skušobnú dobu 3mes. Nevedela som, ako postupovať v takomto prípade.
Ďakujem.
Skmarco
07.07.06,18:04
prepáčte,trochu odbočím od témy
Ľudkovia dobrí,nikdy v živote som nepísala úradné listy. A teraz potrebujem manželovi napísať výpoveď danú zamestnancom bez udania dôvodu. Prosím, čo má všetko obsahovať a akú to má mať "formu". Nemáte niekto vzor? Prosím pošlite mi.
Chobot
07.07.06,22:23
prepáčte,trochu odbočím od témy
Ľudkovia dobrí,nikdy v živote som nepísala úradné listy. A teraz potrebujem manželovi napísať výpoveď danú zamestnancom bez udania dôvodu. Prosím, čo má všetko obsahovať a akú to má mať "formu". Nemáte niekto vzor? Prosím pošlite mi.

Výpoveď nemusí mať osobitnú formu, stačí obyčajný list, z ktorého je jasné, že dávaš výpoveď. Taký jednoduchý vzor nájdeš tu:

http://www.porada.sk/t11146-vypoved-dana-zamestnancom.html
Danila
08.07.06,10:13
Martinka333, nemyslím si, že by si mala znášať psychický teror od pani doktorky. Ak má problém a nevie ho riešiť, je to smutné, ale je to len a len jej vec. Ja by som sa skúsila obrátiť na lekársku komoru, samozrejme diskrétne, aby mi poradili. Je možné, že nájdu nejaké páky aj na kolegyňu. Čo ak aj ona potrebuje pomoc? Možno zabiješ jednou ranou dve muchy. Psychické problémy sú asi pekné svinstvo, tak kým je čas, urob niečo hlavne pre seba.
michal zahončik
05.12.07,18:23
poradte
Zoltán Kovács
05.12.07,18:26
poradte

S čím? Kde máš otázku?
michal zahončik
05.12.07,18:31
je to pravda? ak dam zamestnavatelovy vypoved dohodou, že mám narok aj na odstupné?
Zoltán Kovács
05.12.07,18:38
je to pravda? ak dam zamestnavatelovy vypoved dohodou, že mám narok aj na odstupné?

Podľa mojích znalosti odstupné v prípade dohody o rozviazanie pracovného pomeru zo strany zamestnanca nárok na odstupné vzniká jedine v tom prípade ak ide o zdravotné dôvody.
jamis
05.12.07,18:42
je to pravda? ak dam zamestnavatelovy vypoved dohodou, že mám narok aj na odstupné?

Výpoveď dohodou neexistuje.
Je to rozviazanie pracovného pomeru dohodou. V tomto prípade odstupné nedostaneš len ak by sa jednalo o rozviazanie pp dohodou zo zdravotných dôvodov
michal zahončik
05.12.07,18:45
ak dam vypoved dohodou z organizačnych zmien? ale neviem čo to znamena ake su to tie zmeny!
jamis
05.12.07,18:49
Výpoveď z dôvodu organizačných zmien dáva zamestnávateľ a nie zamestnanec.
michal zahončik
05.12.07,18:53
a aku vypoved mu mam dať? to vypada že odidem naprazdno!
jamis
05.12.07,18:58
No ak chceš odísť sám a nemáš zdravotné problémy, tak samozrejme že odídeš naprázdno.
marcelaStanakova
20.04.11,07:56
Aký dátum dať na rozviazanie pracovného pomeru dohodou keď PN končí 30.04.2011, a nástup do práce by mal byť 1.5.2011 , keď dám 1.5.2011 ukončenie pracovného pomeru tak musím vystaviť ešte mzdu za tento jeden deň ?
Tweety
20.04.11,07:57
Aký dátum dať na rozviazanie pracovného pomeru dohodou keď PN končí 30.04.2011, a nástup do práce by mal byť 1.5.2011 , keď dám 1.5.2011 ukončenie pracovného pomeru tak musím vystaviť ešte mzdu za tento jeden deň ?
Ak bol tento deň určený v dohode, tak týmto, t.j. 30.4.2011. AK by bol skončený 1.5., tak áno, patrí mzda za tento deň, resp. náhrada.
marcelaStanakova
20.04.11,08:36
Ale podľa PN je 30.4.2011 ešte PN ukončenie PN je 30.04.2011 neviem aký dátum dať ďakujem
Tweety
20.04.11,08:45
Ale podľa PN je 30.4.2011 ešte PN ukončenie PN je 30.04.2011 neviem aký dátum dať ďakujem
Dohodou je možné skončiť PP aj počas PN, a je to posledný deň PN.
zuzu 76
26.04.11,12:06
Dobrý deň, poprosila by som o radu..
So zamestancom sme podpísali ukončenie pracovného pomeru dohodou podľa podľa § 60 Zákonníka práce ku dňu 30.04.2011..
Dňa 22.01.2011 mal úraz zavinený inou osobou ( nebol to pracovný úraz , stal sa počas sviatku).
Keďže mzdy robím prvý mesiac, nie som si istá - jeho pracovný pomer skončí bez ohľadu na PN a hospitalizáciu v nemocnici dňa 30.04. - dátum ku ktorému bola podpísaná dohoda o skončení prac. pomeru........ od 22.04. - 30.04.2011 (9 dní) má nárok od zamestnávateľa na náhradu príjmu pri preac.doč. neschopnosti a 30.04.2011 ho odhlásim zo soc.poisť., zdrav. poisť...
pri ukončení prac.pomeru dohodou neplatí pre zasmestnanca ochranná doba a dohoda je platná - prosím o radu..Ďakujem
drobeceva
26.04.11,12:12
Dobrý deň, poprosila by som o radu..
So zamestancom sme podpísali ukončenie pracovného pomeru dohodou podľa podľa § 60 Zákonníka práce ku dňu 30.04.2011..
Dňa 22.01.2011 mal úraz zavinený inou osobou ( nebol to pracovný úraz , stal sa počas sviatku).
Keďže mzdy robím prvý mesiac, nie som si istá - jeho pracovný pomer skončí bez ohľadu na PN a hospitalizáciu v nemocnici dňa 30.04. - dátum ku ktorému bola podpísaná dohoda o skončení prac. pomeru........ od 22.04. - 30.04.2011 (9 dní) má nárok od zamestnávateľa na náhradu príjmu pri preac.doč. neschopnosti a 30.04.2011 ho odhlásim zo soc.poisť., zdrav. poisť...
pri ukončení prac.pomeru dohodou neplatí pre zasmestnanca ochranná doba a dohoda je platná - prosím o radu..Ďakujem
dohoda je platná - k 30.4.2011 mu končí PP
zuzu 76
26.04.11,12:20
Ďakujem za rýchlu odpoveď, ... to znamená ,že mu ako zamestnávateľ preplatíme 9 dní od 22.04. do 30.04 náhradu príjmu pri PN a po ukončení PP t.j. 30.04. zanesiem potvrdenie o PN spolu s podkladmi na výpočet nemocenského do Sociálnej poisťovne.
To že mal úraz nemá na určenie výšky vymeriavacieho základu nijaký vplyv (nebol to pracovný úraz)?
drobeceva
26.04.11,12:24
Ďakujem za rýchlu odpoveď, ... to znamená ,že mu ako zamestnávateľ preplatíme 9 dní od 22.04. do 30.04 náhradu príjmu pri PN a po ukončení PP t.j. 30.04. zanesiem potvrdenie o PN spolu s podkladmi na výpočet nemocenského do Sociálnej poisťovne.
To že mal úraz nemá na určenie výšky vymeriavacieho základu nijaký vplyv (nebol to pracovný úraz)?
áno, náhradu príjmu platíte iba do ukončenia PP, od ďalšieho dňa platí SP
zuzu 76
26.04.11,12:34
Ďakujem pekne
tina-tina
22.08.11,19:52
dala som si v práci výpoveď dohodou paragraf. 60 Zp, ale majiteľ mi ju nechce podpísať. Novú prácu mi nebudú držať, ponúka mi 2 mesačnú výpoveď, Môžem nastúpiť bez nejakých problémov do druhej práce, napriek tomu, že sa mi vyhráža absenciou?

Ďakuje
Tweety
23.08.11,07:51
Nedala si výpoveď, ale skončenie PP dohodou, a to je podstatný rozdiel, ak so skončením PP dohodu zamestnáv. nesúhlasí, PP sa nekončí, ak ho chceš ukončiť musíš dať výpoveď, tu je už VD, ktorá začína plynúť od prvého dňa v mesiaci po doručení výpovede, takže ak ju podáš teraz, VD začne plynúť od 1.9.
rudopp
23.08.11,09:34
Nedala si výpoveď, ale skončenie PP dohodou, a to je podstatný rozdiel, ak so skončením PP dohodu zamestnáv. nesúhlasí, PP sa nekončí, ak ho chceš ukončiť musíš dať výpoveď, tu je už VD, ktorá začína plynúť od prvého dňa v mesiaci po doručení výpovede, takže ak ju podáš teraz, VD začne plynúť od 1.9.
(a si hulvát) Povieš : Zbohom.

A odídeš :D:D:D .