Chey
08.02.13,08:33
Dobry den. Poriadam o mesiac oslavu 26 narodenin. Hladam dobru stranku na recepty pre chlebicky alebo oblozene misy, alebo nieo take na "zahryznutie". Pride len moja najbizsia rodina 8 ludi a bude to u nas doma. Obed bude v restauracii ale potom pojdeme ku nam.
dakujem pekne
kopretinka
08.02.13,07:40
nemám slov,to už akože každá chujovina sa tu bude riešiť? nemáš dosť receptov v kadejakých knihách,časopisoch,na internete? miesto písania sem si naťukaj do gúgla.........O M G
Chey
08.02.13,07:58
Aky mas problem? Som v tematickom okruhu recepty. ked ta to nezauima ta tema preco to proste neignorujes?
Chey
08.02.13,08:08
Aky mas problem? Som v tematickom okruhu recepty. ked ta to nezauima ta tema preco to proste neignorujes?
Tweety
08.02.13,08:16
Slayer666
08.02.13,08:17
Daj si do googlu smorrebrod.
lujza.j
08.02.13,08:40
Aky mas problem? Som v tematickom okruhu recepty. ked ta to nezauima ta tema preco to proste neignorujes?

No .....problem mas ty...lebo miesto toho co tu zakladas temu.....a vyckavas ....staci zadat do gugola spravny dotaz....tak bud si lenivy...alebo pc gramblavy.....
Chey
08.02.13,10:18
Dobre prepacte, mrzi ma ze som otravovala, chcela som len poradit ci nahodou nema niekto super typ alebo skusenost,
kedze je to porada.sk ale ked nie tak nie...prepacte este raz, mrzi ma to:(
buchač
08.02.13,10:32
Dobre prepacte, mrzi ma ze som otravovala, chcela som len poradit ci nahodou nema niekto super typ alebo skusenost,
kedze je to porada.sk ale ked nie tak nie...prepacte este raz, mrzi ma to:(

...URČITE má , to je jasné ....

...ale je aj to JASNÉ , že čo vyhovuje jednému , tak to predsa nemusí tomu druhému ....