rado3105
08.02.13,11:01
http://en.wikipedia.org/wiki/Gladio
napojena na freemansonsku lozu P2, zodpovedna za mnozstvo bombovych utokov, atentatov, destabilizacie....
arizona
08.02.13,11:44
rado, ty si este stale nepochopil o com je Porada.sk???
Maju tvoje prispevky nieco s uctovnictvom,prip. s domacnostou, stavbou,zahradou ci zdravim?


V com potrebujes PORADIT???:confused:
rado3105
08.02.13,12:58
a maju nieco spolocne ostatne prispevky v poradackej kaviarni? nie, preco som len ja trn v oku?
arizona
08.02.13,13:52
a maju nieco spolocne ostatne prispevky v poradackej kaviarni? nie, preco som len ja trn v oku?

Myslim, ze tu, do poradackej kaviarne moc ludi co riesia antentatnikov, tajne,zidovske, ci ine spolky moc nechodi...

Sem si chodia Poradaci skor oddychnut od prace,pobavit sa s priatelmi,zagratulovat si k sviatku,ci nieco podobne...;)
rado3105
08.02.13,14:25
no ved pre mna to je relax...myslim ze sa najdu aj iny....nie kazdy musi pocas relaxu riesit farmu a domace zvieratka...
misoft
08.02.13,15:10
rado3105 - už inde som písal - zasieraš to tu absolútnymi zbytočnosťami, tvojimi fantasmagóriami a výmyslami.

Naznačím to tu otvorene - tvoje príspevky sú absolútne nepotrebné, nepoužiteľné a ty sám si pre Poradu skôr príťažou.
rado3105
09.02.13,09:15
ty si predstavitel porady? inak zaujimali by ma ludia ako ti co robia...ked dokazu nonstop vypisovat a reagovat na kazdu kravinu...
buchač
09.02.13,11:15
http://en.wikipedia.org/wiki/Gladio
napojena na freemansonsku lozu P2, zodpovedna za mnozstvo bombovych utokov, atentatov, destabilizacie....
Rado ...a vieš Ty koľko je tých všeliakých oragnizácií po svete , ktoré sú zodpovedná za tie všeliaké vyššie menované ???
Prím hraje ale určite CIA ...

...a tie atentáty ???...nuž aj bývalá ČSSR mala v poniektorých prsty ...



rado3105 - už inde som písal - zasieraš to tu absolútnymi zbytočnosťami, tvojimi fantasmagóriami a výmyslami.
Naznačím to tu otvorene - tvoje príspevky sú absolútne nepotrebné, nepoužiteľné a ty sám si pre Poradu skôr príťažou.
Budem oponovať teraz ...
Niektoré sú fakt od veci , iné zasa nie ....

Ibaže ( dovolím si tvrdiť ) , že nie každý tým príspevkom - téme porozumie a tým pádom je preň aj nezaujímavá ...
Na to sú predsa iné fóra , kde by rada raz dva z omylu vyviedli a dostal by toľko protiargumentov , že by aj nejakú tabletku musel užiť ....


rado3105 1 Hour Ago #34352
ty si predstavitel porady? inak zaujimali by ma ludia ako ti co robia...ked dokazu nonstop vypisovat a reagovat na kazdu kravinu...

Ako vravím , poniektoré príspevky Tvoje sú fakt tie kraviny ...

Minule Ťa zaujímalo , že čo ja robím ...že som na tej Porade ....
Nuž vedz , že ja už nič nemusím ....misoft tiež ....my robíme už len to , čo nás baví .........
No niekedy nás nebaví na Porade stále vypisovať a oponovať proti takýmto ( Tvojim ) príspevkom.....
pivko
09.02.13,12:43
chlapci , rado potrebuje v prvom rade psychiatra....
kopretinka
09.02.13,12:58
len kuknem na názov témy a viem,kto ju založil :D