blowk
10.02.13,12:14
Ahojte,

na jednom zlavovom portali som nasiel ponuku zalozenia s.r.o za 269 euro.
/ (http://www.zlavadna.sk/zlava_23763_kalimi-zalozenie-s-r-o)nefunkcny link odstraneny/

Co si o tom myslite? Je to dobra cena ?

Dik za komenty.
sroservis
10.02.13,11:42
ich standardna cena na stranke je 500 eur za kompletne zalozenie / pre porovnanie nasa je 305/, ale pri nej uvadzaju, ze je v nej zahrnuty aj sudny poplatok /165 eur, to je aj v nasej/, v akciovej ponuke tuto dolezitu drobnost uz neuvadzaju, takze treba si to overit.
blowk
10.02.13,12:16
Pisal som im a je to uz vraj konecna cena so vsetkym co k tomu patri, a vedeli by ste mi vy dat lepsiu cenu?
blowk
10.02.13,12:17
Pisal som im a je to uz vraj konecna cena so vsetkym co k tomu patri, a vedeli by ste mi vy dat lepsiu cenu?
Ice dive
10.02.13,12:35
Ahojte,

na jednom zlavovom portali som nasiel ponuku zalozenia s.r.o za 269 euro.
http://www.zlavadna.sk/zlava_23763_kalimi-zalozenie-s-r-o

Co si o tom myslite? Je to dobra cena ?

Dik za komenty.

mňa stálo založenie sro 262,50 € a to som bol overovať podpisy u notára (na matrike je to lacnejšie, ale nemal som čas počas ich stránkových hodín...) a mal som 8 predmetov živnosti po 5 € t.j. firme s elektronickým podpisom som platil 200 € so súdnym poplatkom a vypracovaním podkladov... tažke podľa mňa je 269 € ak je to cena aj s poplatkom pre zápis do OR SR 165,50 € tak je to úplne že bežná cena... a žiadla "vychytávka"

výhodu by som však pri tejto ponuke videl v tom, že si môžeš nabúchať x predmetov voľných živností a mal by si to zdarma, cez elektronické podanie... už som videl aj ponuky, že za cca 90 € firma s elektronickým podpisom podá elektronicky podklady, ktoré si dodáš sám... avšak tam musíš už mať živnosti vybavené, čo pri súdnom poplatku 165,5 € založenie sro predražuje, keďže platíš 5 € za každú živnosť, ak nemáš ak to neriešiš cez nich... a ešte sa vystavuješ riziku, že ti zápis odmietnu spraviť, ak si stiahneš nejaké neaktuálne verzie dokladov z internetu, predsa len, ak na to majú firmu, a založili už nejednu sro, tie ich podklady sú otestované a prechádzajú... i keď stať sa môže čokoľvek...
sroservis
10.02.13,12:41
je mi luto, ale nie, komplet je u nas za 305, kombinacia nizsieho programu a vybavenia zivnosti vychadza na 275, takze tato ich ponuka je cenovo vyhodnejsia ako nasa :-)
pivko
12.02.13,17:02
Aj mne sa to pozdáva , tak že čo? ideme do toho? alebo tu niekto šupne kontakt na firmu v KE za podobnú cenu.
focalor
12.02.13,19:11
ja to viem zriesit tiez za taku sumu :-), mam ZEP... som z KE, podrobnosti cez SS
Moja SRO
13.02.13,08:52
Prejdi si stránky viacerých firiem, ktoré sa zaoberajú zakladaním spoločností a zistíš, že cena, ktorá je uvedená na zľavovom portály nie je žiadnym spôsobom výnimočná a už vôbec nie je v min. 40% zľave tak, ako vyžadujú zľavové portály......stránku poskytovateľa zľavy môžeš pozerať koľko chceš, poznám firmy, ktoré v čase, kedy publikujú ponuku na zľavovom portály, jednoducho zverejnia na svojej stránky cenník s vyššími cenami, ako majú zverejnené normálne.