bandita2
10.02.13,21:37
Sídlo: Sv. J. Nepomuckého 351/55,Markušovce 053 21 moja otazka je len tolko ci vie otejto firme volakto ci suspolalivy seriozny ,lebo som nasiel inzerat kde ponukaju robotu v nemecku a nechcel by som naletiet volaakym podvodnikom.Dakujem vopred za vsetky informacie
Luna
10.02.13,20:40
over si ich cez rad práce
bandita2
11.02.13,05:46
A to zas ako treba?
Llívia
11.02.13,06:34
bandita2
11.02.13,07:37
nevidim ju zozname ale mne len o to ide ci ju pozna daktoci su dvoverihodni ona ponuka robotu pre zivnostnikov tam netreba mat sprostredkovanie ale staci sro ale nechcem ze jej odrobim mesiac ci mesiace a potom nebudem mat faktury uhradene.Zato Vas prosim ci ju nepozna dakto co su toza ludia
veronikasad
11.02.13,07:40
nevidim ju zozname ale mne len o to ide ci ju pozna daktoci su dvoverihodni ona ponuka robotu pre zivnostnikov tam netreba mat sprostredkovanie ale staci sro ale nechcem ze jej odrobim mesiac ci mesiace a potom nebudem mat faktury uhradene.Zato Vas prosim ci ju nepozna dakto co su toza ludia
ak nie je v zozname, tak nemá oprávnenie na vykonávanie tejto činnosti.
avalik
11.02.13,09:37
ak nie je v zozname, tak nemá oprávnenie na vykonávanie tejto činnosti.

bandita2 pise, ze ide o zivnostnikov ... sprostredkovanie sluzieb ... a to v OR dana firma ma
bandita2
11.02.13,11:41
mne len o to ide ci ju pozna daktoci su dvoverihodni ona ponuka robotu pre zivnostnikov. Nechcem ze jej odrobim mesiac ci mesiace a potom nebudem mat faktury uhradene.Zato Vas prosim ci ju nepozna dakto co su toza ludia
bandita2
11.02.13,15:55
co je ten zlty melon? tam su zapisane neplatici?
bandita2
11.02.13,17:46
ale toto mi nepomoze vtom ci su solventny
franco24
12.02.13,07:55
Tato osoba je z mojho mesta osobne ju poznam predava aj strechy nemam som s nou nikdy problem pracuje ako zivnostnicka mozte sa na nu spolahnut,
Franco
kreator391
19.02.13,21:19
No neviem neviem
kezeso
20.02.13,10:15
co je ten zlty melon? tam su zapisane neplatici?
Žltý melón je požičovňa peňazí. Daj si do google...
kreator391
10.03.13,08:34
Davajte si na nu velky pozor !!! Prevadzkuje novodobe otrokarstvo !!! Robite od vidim do nevidim a za 2 mesiace dostanete 300 eur!!!!
Kazdy tyzden ma novych ludi a potom neviplati nikdy nic a hlavne pozor na jej milenca MIROSLAV ROGULA je to podvodnik prvej triedy !!!!! Ona za neho splaca dlhy!!!
danulienka7
10.03.13,08:50
franco24, odkedy su Markušovce mesto ? ja viem, že je to obec a o tej pani zistím a napišem
astensova
17.03.13,19:28
Mali sme s ňou skúsenosť teda manžel robil ešte pod jej priateľom v Nemecku a nedoplatil mu faktúry. Pán Rogula má problémy s vyplácaním faktúr, tak to prevzala za neho jeho priateľka. Inak sa zdržiava vo Frankfurte kde má byt. Svoju spoločnosť zrušil a všetko teraz vybavuje ona. Ideme ho dať právnikovi. Ona za neho spláca dlhy ale nevypláca celé faktúry ľudom čo robia pod jej spoločnosťou.
kreator391
21.03.13,19:03
hladame ludi ktori maju problemy s firmov 5+2 s.r.o Ferencakova a lebo ELZAM s.r.o Rogula.
Nech nas kontaktuju.
piero151
29.03.13,06:55
Ahoj aj ja mam s touto spolocnostou problem....
piero151
29.03.13,06:55
Dobry den, neuvazujete nad spolocnou zalobou? ja by som sa pridal.
220870
29.03.13,07:02
Zadávateľovi témy odporúčam skôr ,ako začne hľadať prácu ,popracovať na pravopise.
Pokiaľ vás firma ,ktorá vás zamestnávala v Nemecku nevyplatí dohodnutú mzdu,odmenu.Tak, najjednoduchší a najlacnejší spôsob ,ako sa dostať k svojim peniazom ,je ísť na pracovný úrad v Nemecku, v mieste výkonu konkrétnej práce.Je jedno či ste tam pracovali na čierno,na živnosť ,alebo na nejaký druh pracovného pomeru.Vás stíhať ani pokutovať nebudú ,je to jednoducho vyspelý štát.Ale zato s hajzlom tohto tipu urobia krátky proces.:cool:
piero151
29.03.13,07:09
Pekný deň, myslím že toto nieje jazykové okienko, každý sme nejaký. Tu ide o to ze aj zamestnávateľ a aj zamestnanec alebo živnostník sú Slovenske firmy a len výkon prace je v Nemecku, tak sud by mal byt tu na SK ci nie?
220870
29.03.13,07:20
Pár rokov dozadu sa to dosť "premielalo" v médiách.Myslím ,že presnejšie info. sa dá nájsť niekde na stránkach nemeckých úradov.Na Slovenských súdoch dosiahnete akurát to ,že vám dajú za pravdu ,aj to len vtedy ak sudcu riadne "podmažete".V Nemecku sú okamžitý.Po nahlásení ho ešte v ten deň zatknú, pozastavia účty ,ak sa dokáže podvod ,tak do mesiaca je odsúdený a ide si oddýchnuť do väzenia.Plus doživotný zákaz podnikania v Nemecku.
V gramatike sa môže každý pomýliť,ale čo je moc to je veľa.Aj podľa toho si každý urobí obrázok o prispievateľovi.
piero151
29.03.13,07:22
Áno Slovenske súdy...súhlasím ....
pravda11
14.04.13,18:19
Ja som pre nich robil, ani tam nechodte!!!! Len ludi vyuziju na pracu a potom nevyplatia. Lukas Bartko z LB Elekto s.r.o robi pod nim, tiez zamestnava ludi a nevyplaca!!!! Stale len vyhovorky a nezmiselne pokuty len co najviac oklamat ludi. Len Vas dostanu do dlhov. Je to ciste otrokarstvo!!! Nas nevyplatili asi 15 tich co viem ale je ich ovela viac.
lily1983
15.04.13,16:45
Manžel sa teraz odtial vracia aj s jeho kolegom.
Včera prišli na byť,kde mali byvať a katastrofa. Ráno dnes isli prvy krát do práce
a pred stavbou už pána Rogulu čakali chlapci,ktory pre neho robia aby im vyplatil
peniaze a pán sa schovával po stavbe, lebo sa bál o vlastnu kožu!!!
Našťastie nič nepodpísali ale škoda, že sme ich nepreklepli a nepozreli toto forum
predvčerom, nemuseli zbytočne cestu merať. Každý len klame!!!! Inak dalo sa to
čakať - slovák podniká v nemecku, čo iné možno čakať ako odrb!
Halli
15.04.13,17:06
...v Nemecku sú okamžití...množne číslo, keď už chceš pravopis, chichi...aj keď je to nezmyselný výraz/rýchli, bleskoví,atď/..koniec gramatického okienka :)))
Halli
15.04.13,17:08
treba posúvať ďalej....neznášam takýchto zlodejov...
kreator391
16.04.13,09:21
Tato podnikatelska suka nam znicila meno firmy a len do velkych problemov dostala nasu firmu !!!!!
Dufam ze bude hnit v base aj s rogulom pre podvod !!!
odrb Lb
19.04.13,07:12
POD NICH PATRI AJ FIRMA LB ELEKTRO CIZE LUKAS BARTKO KTORY VAS OBERE AJ O POSLEDNE NAJPRV ZLATE RECICKY A MA DOJST K VYPLATENIU TAK SAME VYHORKY A NAKONIEC NESMYSELNA POKUTA LEN ABY NEVYPLATILI. A ROGULA TEN K....T TO JE JEBKO TO JE LEN OJEBAVAK ALE JEHO FIRMA SI MOZE VYBERAT S PONUK V NEMECKU ESTE NEVEDIA AKY JE OJEBOVAK BODAJ BY ICH TAM CHYTILI A LUKASKOM KTORY MA STRACH V POSLEDNOM CASE LEBO AJ MANZELKU BERIE SO SEBOU DO NEMECKA LEBO TOLKO LUDI UZ NEVYPLATIL ........
piero151
20.04.13,18:05
komu dlhuje ROGUĽA, FERENČÁKOVÁ alebo BARTKO prihláste sa, podávam na nich žalobu, za podvod a nevyplatenie faktúr.
Pridajte sa oklamaný čím viac nás bude tým je to pre nich horšie.
kreator391
02.05.13,07:44
odrb Lb
10.05.13,16:06
piero 151 ja sa k vam pridam s tou zalobou mna, ojebalu tiez s partiou
lukas2703
16.05.13,10:00
Aj ja sa pridám k vám,tiež mi dlžia peniaze,a nemálé,akými krokomi chcete pokračovať?
vieme sa stretnut spoločne a vyriešit to?
lukas2703
16.05.13,11:54
Aj ja sa k vám pridávam,piero151 ako to chces zrealizovat?
sám podáš trestne oznamenie?
kreator391
17.05.13,15:18
piero sa toho vzdal a predal pohladavku. My to riesime cez generalnu prokuraturu na radu policie lebo GP ma vecsie pravomoci a moze dat prikaz ekonomickej kriminalke a to uz je dost pruser ked ta zacnu oni preverovat a pozastavia ti zivnost. Ozvy sa mi sukrmne sme viaceri
lukas2703
22.05.13,15:51
kreator 391 ozvi sa mi na lukas2703@centrum.sk
kreator391
13.06.13,03:24
Ferencakovu brali policajti lebo neprebera postu, a za nase peniaze si kupila nove auto ...
andreasegh
17.06.13,05:56
Nechápem,ja pracujem uz 3mesiac pre 5+2 a nič neronbím len opravujem sračky ktoré narobili firmi predomnov.nechcem sa jej zastavať,ale ani ja bi som tym luďom nabal ani cent.elektrika ktory nevie zapojit vypinač s kontrolkou,alebo 6 vypinač,vrdí že preskusal byt pod napätím a polovica bytu nefunguje a už je vymaované,schodiská do pivníc,kde bi mali biť natiahnuté 2 okruhy nudzakov a niekto sa na to vysare a natiahne tam len jedena vala ďalších sračiek.ten kto to spôsobil tak ten bude mať kurva problém.ak chcete vedieť viac môžte mi zavolať +4915216850511
kreator391
06.07.13,15:38
si ***** a ne elektrikar ked robis 3 mesiace. A po dalsie co viem tak ich osobne kontroloval rogula tak sa najprv obrat na neho !!!
kreator391
09.07.13,06:26
Kedze pani Ferencakova ma odvahu sudit sa tak timto hladame ludi nielen zo slovenska ktory boli poedvedeni firmou 5+2 , Elzam rogula, a;lebo LB elektro lukas bartko, ozvyte sa nam bude veselo, mozete uplatnit vase pohladavky na sude
snvelektro
10.07.13,08:54
Dobrý Deň dávajte si pozor na kreator391 je to podvodník a fušer prvej triedy taky ludia vedia len znepríjeniť život všetko čo píše je jedná veľká hlúposť.Nieje všetko povedať som elektrikár dorypať prácu a potom chce peniaze ja ho poznám osobne mám svoj názor naňho a ako jediný majiteľ a konateľ spoločnosti LB ELEKTRO,s.r.o. prehlasujem že všetci čo pracovali alebo pracuju pre firmu 5+2,s.r.o. , Elzam,s.r.o. , LB ELEKTRO,s.r.o. sa nemusia obávať hrozby ktorá sa šíri na tejto stránke kto je elektrikár a bude robiť správne a bez zbytočných chýb sa nemusi obávať že nebude mať zaplatené.Kreatora 391 bude máť problém na súde je totiž podana žaloba.
Xanti
10.07.13,09:47
Samozrejme pán Bartko, vy máte všetky dlžoby uhradené, nikomu nič nedlžíte. A preto sa zatajujete, nedvíhate telefony. Ale vy ste ten čestný , ostatný si vymýšlajú a klamú. Len tak dalej.
snvelektro
10.07.13,17:58
Ak má niekto problém nech dá firmu LB ELEKTRO,s.r.o. na súd tam sa ukáže ako sa veci majú ja sa nemám dôvod zatajovať ako to tvrdíte treba bráť prácu dôslednejšie a nie rychlo rychlo a zaplať lebo ideme domou si ludia uvedomte že ak nedokončím a neodovzdám stavbu tak nemôžem ani čakať zaplatené každemu čo sa vykašľal na robotu som posielal výzvy na dokončenie no každy to mal tak v .... a peniaze chce ja už nemám k tej veci čo povedať ked sa niekto cíti oklamaný nech sa páči nech to rieši ale ja som už unavený z takých ludí ktorý nevedia chlapsky sa postaviť k práci a ked mám problém tak ho riešiť. Taký živnostníci len dostávajú firmy do ťažkostí
Xanti
10.07.13,19:02
Hm pán Bartko... no ked sa zatajujete, a práca bola odovzdaná načas, a bez Vašich výčitiek a vám vyplatená ... a vy ... ale zbytočne sa s vami naťahovať .... vy ste ten dokonalý , bez chýb ... len keby ste si nes.ali do huby ...
snvelektro
11.07.13,04:24
Každý má názor neberiem Vám ho.Vypisujete tu ako deti ale pes čo breše neublíži sa zatajujete za internetove stránky pridte mi to povedať osobne ak máte somnou problem rád sa porozprávam
Xanti
11.07.13,08:10
Pán Bartko, niekto je vtipný .... že osobne ... ked sa zatajujete, ani telefony nedvíhate ... ako viac Vás a Vaše komentáre komentovať nebudem, nemá to zmysel.
snvelektro
11.07.13,19:34
čo ste za človeka ked máte času okolo obeda na písanie hovadín ja to vydím tak ste leniví robiť darebák práca nahovno a potom len viete ohovárať a robiť problémi tým čom robia a snažia sa obyčajný darebák darmožráč ..... . kontakt osobne na mňa 004915216957225 zavolajte a nepíšte na portál p... a lži.
elektrikarpo
14.07.13,09:03
Dobrý deň vám všetkým na tomto portály. Bol som upovedomený od známeho, že píše sa tu o nás, tak aj ja vám niečo k tomu napíšem. Na inzerát ktorý sme mali sa nám ozvala firma .... GSM-SI, stým že chcú pre nás pracovať. Moja otázka znela Máte skúsenosti z bytovou inštaláciou?. Jasné, manžel to už robí 20 rokov. Keď došiel do Nemecka, nevedel si ani len nakresliť rozmiestenie prístrojov na stenu, tak mu asi týždeň chodila kresliť pani Ferenčáková. Neviem už koľko bytov som urobil s pánom Karasom a koľko krát ma volal ,aby som sa išiel pozrieť či to robí správne. Tak že takýto elektrikár z dlhoročnou praxou je pán Karas a nie len on , ale aj veľa ďalších odborníkov. Po istom čase sa začala kompletáž v dome A. Kde pán Karas kompletoval byty, ukázal som mu vzorový rozvádzač, ako ho má urobiť a on napriek tomu si to urobil svoj vzor, no..škoda že som si to neodfotil, to bol hnus. Tak sa pustil do montáži prístrojov. Mal s tým veľké problémy. Citujem jeho slová: za takú od...robotu bi som im nedal ani korunu do pi...Chcel bi poprosiť pána Karasa nech tu napíše koľko hodín strávil navyše opravami a hľadaním káblov a v akých bytoch, určite má o tom záznamy nech to všetci vidia. Pri hrubej montáži v jeho bytoch som upozorňoval pána Karasa, aby označoval káble v krabiciach. Jeho slová zneli: ta naco ich budzem označovac, šak sebe to budzem kompletovac, šak ja znam co caham. Ale bohu žiaľ, nedočkal sa toho. Tak teraz kompletujú jeho byty iný ľudia a tak isto nadávajú ako pán Karas. Neviem vôbec prečo práve pán Karas sa tu ozýva keď on má všetko vyplatené. Aké peniaze on vlastne chce. Je to smutné, že každý zobral peniaze za nedokončené dielo a odišiel, ale nikto z vás si nevie predstaviť , aké následky budú s toho že niekto iný to za nich musí dokončiť, aby sme v tom lepšom konci aspoň nejaké peniaze dostali. Naša spoločnosť má zmluvu na dokončenie celého diela. Skúste si to predstaviť, keby sme sa aj mi takto zachovali ako niektorí odborníci elektrikári, že skončíme a odchádzame domov, čo potom. Nám bi nabehlo nie malé penále za nedokončene dielo, čo by bolo potom? Skúste o tom porozmýšľať. Ešte jedná vec: Fakturačná hodina Nemeckej firmy je 35,- EUR na hodinu. Ja už som dlho nerobil na Slovensku, ale v Nemecku je to tak, že za nekvalitnú prácu sa peniaze zadržia a uvoľnia sa až po ich odstránení. Ani u vás doma bi ste niekomu nezaplatili za nekvalitné, alebo nedokončené dielo. Alebo áno? Tak ste buď bohatý, alebo blbec. Každý nech sa nad tým zamyslí a urobí si o tom svoj názor. Ja ho mám. Ďakujem. Ešte zopár fotiek
pol2771974
14.07.13,09:42
tento bartko to hajzel prvej triedy
pol2771974
14.07.13,09:53
prepacte tak preco sa pustate do takych stavieb ak to nemate osetrene jak personalne tak aj materialne,nic proti vam nemam p.Rogula,a netreba spolupracovat cez milion ruk zlodejskych ako bartko co sa hraje na velkeho podnikatela,vyvreskuje po ludoch a krivo ic obvinuje aby nemusel platit,to aj tak potom vsetko vyzera,teraz je to lepsie ak mate taku reklamu?,kazdy vidi peniaze rozumiem,ale asi treba aj z ludmi trocha pracovat
pol2771974
14.07.13,10:00
ty ........bartko ani neviem co si ty za cloveka ,dlho nepotiahne takym stylom a to vies aj tak ,series si do huby ,ty mysli ze neexistuje iny svet ,len ten tvoj a zasuvky,neposer sa z toho
pol2771974
14.07.13,10:08
ty si este poziciavas peniaze na opravu auta,co ho mas ty vyplatit a potom ho obvinis ze ti ukradol naradie a kde ho zobral do busu ,ved ani na pivo a jedlo si nemal a ty taras o inych nieco,vsetko sa ti vrati aj s urokmi
kreator391
22.07.13,10:44
ELEKTRIKAR PO !!! Hm pan rogula sa nam nejako rozpisal, ale nepovedal ako vytiahol srubovak na jednu osobu co si bola pytat peniaze s pred roka!!!! A ina ho pozdravuju chlapci z LUMEN s.r.o kde nabral ludi a zduchol
Nika299
22.07.13,14:07
Vážená firma elektrikarpo, keď ste taká vinikajúca firma ako opisujete, tak prečo sa už ľudia ktorí "dostali" peniaze k Vám alebo inými citovaným firmám nevrátili robiť??????????????
elektrikarpo
27.07.13,18:51
Pán Karas.Ja som pre firmu Lumen robil jednú stavbu v Dunajskej Strede a dlžia mi na zádržnom 6000 EUR .Tvrdia mi že nemajú peniaz,, že musím počkať Táto kauza je u právnika.O ďalšej stavbe pre Lumen už asi ťažko. Toto zase máte od koho.Pán Karas,Dajte nejakú historku z domu A .Prečo neopíšete vašu kompletáž.No dajte ,prosím.
NIKA 299 Na toto vám neviem odpovedat. Skúste sa opýtať ich
snvelektro
29.07.13,15:44
Dobrý deň dňa 28.7.2013. som bol v Markušovciach za Pani Ferenčákovou sa dohodnúť no márne ked som došiel ušla na aute kým sme sa otočili zmizla zmenil som postoj k veci lebo snažil som sa ich držať ale sú nevdačný a sú podvodníci sudy ani nikto Vám nepomôže firma 5+2 takže 5mesiace robíš a 2zaplatia sú podvodníci a ja ich poriešim po svojom mne rozkopal niekto auto ja rozkopem ich ked nezaplatia do 31.7.2013.nech sú aj neviem kde najdem ich a majú smolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elektrikarpo
29.07.13,16:23
Kto je podvodník,nehabíte sa?Nás hľadať nemusíte.Dobre viete kde som.Čo ste sa chceli dohodnúť .p.Farenčáková nikam nezmizla . Malí ste s ňou dohodnutý termín?Ona nie je povinná sedieť doma a čakať kto príde.Tak to nedávajte do tej polohy.
snvelektro
29.07.13,16:26
ja viem ako to bolo keby sme sa neuhli tak nabúra do nás dosť dlho som čakal 31.7.2013 ak nie tak uvidíme
snvelektro
29.07.13,16:28
a auto ked dojdu peniaze dojdite si preň
snvelektro
29.07.13,16:37
a bolo mi povedane že roguľa je zamestnanec firmy 5mesiace robiš a 2 zaplatia tak nerozprávaj v množnom čísle 31.7.2013 termín
snvelektro
29.07.13,16:43
keby mala pani ferenčáková čiste svedomie tak bi zastavila a porozprávala sa tak ok utek spravil to že mám iní postoj o veci termím 31.7.2013. roguľa ked nebudu peniaze tak uvidíš ked sa robíš dôležitý
snvelektro
29.07.13,16:45
a nezabudni písať o chybách ved to je krédo firmy 5mesiace robíš 2zaplatia,s.r.o.
snvelektro
29.07.13,16:57
snvelektro-Bartko lukáš e-mail lbelektro@centrum.sk to je kontakt namňa nech ma kontaktuje každý mam plán........
snvelektro
29.07.13,18:01
z firmou 5mesiace robíš 2zaplatia,s.r.o. treba spraviť poriadky takto to nejde závady chyby atd.roguľa ešte jedna pripomienka a ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
snvelektro
29.07.13,18:23
31.7.2013.čakám
snvelektro
29.07.13,18:25
ty dobre vieš akoto dopadne roguľa tak sa snaž ked si grosse sef zaplatiť melania ta ma za *****ka neboj povedala to češke
snvelektro
29.07.13,18:33
že ste sa minulého roka mali rozísť atd ale to ti povie sama čo jej plakala o tebe neboj príde konanie proti firme 5mesiace robíš 2 zaplatia,s.r.o. pôjdeme komplet všetci výpovedať nie v prospech firmy 5mesiace robíš 2 zaplatia,s.r.o.
snvelektro
29.07.13,19:27
roguľa ženy netehaj do elektriky lebo ta pokope
lapejko
29.07.13,20:18
reagujem na elektrikara PO a jeho fotky, takúto šlendriánsku prácu neurobí ani môj syn po treťom ročníku SPŠE, roky robíme byty a domy, občas vypomáha aj nevyučený ale revízny nám nič neodpustí... v Rakúsku sme túto zimu upravovali celý trojradový rozvádzač po rakúskych elektrikároch...všetky prepojenia boli cez Wago svorky a drôty ako kopa sena.
Xanti
29.07.13,20:43
Dobrý Deň dávajte si pozor na kreator391 je to podvodník a fušer prvej triedy taky ludia vedia len znepríjeniť život všetko čo píše je jedná veľká hlúposť.Nieje všetko povedať som elektrikár dorypať prácu a potom chce peniaze ja ho poznám osobne mám svoj názor naňho a ako jediný majiteľ a konateľ spoločnosti LB ELEKTRO,s.r.o. prehlasujem že všetci čo pracovali alebo pracuju pre firmu 5+2,s.r.o. , Elzam,s.r.o. , LB ELEKTRO,s.r.o. sa nemusia obávať hrozby ktorá sa šíri na tejto stránke kto je elektrikár a bude robiť správne a bez zbytočných chýb sa nemusi obávať že nebude mať zaplatené.Kreatora 391 bude máť problém na súde je totiž podana žaloba.

Dobrý deň dňa 28.7.2013. som bol v Markušovciach za Pani Ferenčákovou sa dohodnúť no márne ked som došiel ušla na aute kým sme sa otočili zmizla zmenil som postoj k veci lebo snažil som sa ich držať ale sú nevdačný a sú podvodníci sudy ani nikto Vám nepomôže firma 5+2 takže 5mesiace robíš a 2zaplatia sú podvodníci a ja ich poriešim po svojom mne rozkopal niekto auto ja rozkopem ich ked nezaplatia do 31.7.2013.nech sú aj neviem kde najdem ich a majú smolu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wau aký obrat, čo i Vám p. Bartko slubujú a neplatia, že v priebehu necelého mesiaca takýto obrat. Ked ešte 10.7. ste na nich nedali dopustiť ... a dnes už ani nie po 3 týždnoch im neviete prísť na meno.

Mimochodom, toto nie je pokec ani fb .. tak nevypisujte tak ako vypisujete, čo veta to 1 riadok technicky ...
snvelektro
30.07.13,05:17
ja viem že to nieje pokec ale nech všetci vedia čo sú zač firma 5mesiace robíš a dva zaplatí som jak ..... im pomáhal ked nemali ludí vo frankfurte robili sme do polnoci na europe za hovno
azuro
30.07.13,18:00
Hahahs
azuro
30.07.13,18:27
Bartkovi neverte ani slovo!!!!! Klame vas vsetkych!!!!?
snvelektro
30.07.13,19:33
Pán roguľa netreba pisat pod novým profilom a obránovat sa takto azuro 30.7.2013den vzniku profilu je jasne že sa bránite
elektrikarpo
31.07.13,03:57
Pán Bartko .Prečo neberiete telefón od večera 28.7.2013, keď sa vám snažíme dovolať ja a aj pani Ferenčáková. azuro to nie som ja, a je to váš názor,Prečo ste neprišiel v danom dohodnutom termíne dokončiť práce.Ale ešte ste sa prisahal ,keď sme u vás boli že 100% prídete a dokončíte stavbu.Bohu žiaľ sa to tak nestalo.Nemecká firma tam dosadila 3 firmu A toto ste urobil pár dní pred splatnosťou faktúry.Pritom Stuttgart ste mali stále na čas vyplatený. Tak kto je klamár.Vi ste oklamal sam seba a týmto vašim činom ste obral o peniaze vašich dobrých pracovníkov, podotýkam dobrých.Lebo polovica tam nemá čo robiť.Možno máte šťastie, že máte Pepu a Martina, bez nich bi ste bol skončil.Tak si ich aj lepšie finančné ohodnotte.
snvelektro
31.07.13,06:05
To čo píšete lebšie finančne ohodnotiť Ludwigsburg stavba tám ste dal 210€ za hrubu inštalaciu v betonovej stavbe to je dva dni práca pre dvoch to čo ma znamenať ked som povedal že peťo tam nepojde viac už češka že peter bude na hodiny to vy máte odvahu písať o lepšom finančnom ohodnotení Taunus robil pepo tiež dodnes nieje doplatena faktúra bol som za Vami vo frankfurte sa dohodnúť na upravení cien Pani Ferenčáková povedala že nám pošle chceli sme stavby bez češky že sa sami postaráme komplet o stavbu tak som ja na vyne čo?A nečudujte že ste prišli o stavby ked neviete ohodnotiť ludí a ked sa niekomu nepáči odíde a neuvidí ani cent.Kým pracuje je super a ked už nie tak je zlí elektrikár nevie robyť same závady poňom refakturácie,vo frankfurte som podpísoval Pani ferenčákovej závady ktore sme neopravovali ale akože áno vy tu hrajete super firmu ale nieje to tak ste banda podvodníkov nič iné a tak aj dopadnete lebo ja to teraz len tak nenechám.
elektrikarpo
31.07.13,07:42
Na tomto serveri som prvý krát. Nerozumiem, za akým účelom sa tu chodí kade - kto vypisovať zo svojich "krívd" a prečo, keď sa cíti v práve, nerieši veci právnou cestou. A mimochodom - pán Bartko alias snvelektro. Nič, čo nebolo reálne opravené, ste nepodpísali. Ako som vám už napísala v maily, za opravy ste fakturovali a prijali úhradu. Ako sa opovažujete tvrdiť, že kto odíde zo stavby, nedostal peniaze? Z výpisov účtov je zrejmé, koľko tisíc EUR som vyplatila subdodávkam aj po odchode zo stavby. Vyprosujem si vaše tvrdenia o bande podvodníkov. Nikto si neprizná, že je lajdák, že lepí staré dlhy z u mňa zarobených peňazí, že robí chyby a podobne Ste si vedomí závad a nedorobkov, tak zúfalo skúšať nájsť fintu, ako ich spochybniť. Prečo ste neprišli prevziať závady, keď som vás k tomu asi 4x vyzývala písomne? A ešte k Ludwigsburgu - cena 210,- EUR nebola za hrubú inštaláciu bytu, ale za trubkovanie a uloženie káblov pred betonážou. Že práve vy idete hovoriť o dohodách s ľuďmi, to považujem tiež za trúfalosť až priam bezočivosť.
Takže odkazujem všetkým týmto diletantom, ktorí namiesto práce vysedávajú pri počítačoch a vymýšľajú si ničím nepodložené tvrdenia - každý jeden sa pozrite najprv na seba, svoje chyby, svoje dlhy,ktoré ste mali dávno pred tým, než som vás spoznala a na to, že ste svojím prístupom postupne dostávali do problémov iných ľudí, ktorí museli stále niečo opravovať za inými, potom sa nestíha plán, potom sa čaká za fakturáciou a tak stále dookola. Ak by každý pracoval ako mal, vyhli by sme sa mnohým nepríjemnostiam. A uisťujem vás, že ani ja moju pohľadávku voči vám, ktorá je vyššia ako záväzok, nenechám tak. Aj keď pôvodne som sa chcela dohodnúť na nule, aby som vás nezatopila úplne. S pozdravom Ferenčáková
snvelektro
31.07.13,18:50
Ok zapametajte si palica má dva konce aby Vás to nedobehlo aj z úrokom.Ale to asi nie lebo chodíte do kostola som zabudol.Nech sa Vám darí.
lukas2703
13.09.13,20:53
kde je prosim rogula a ferencakova,viet emi poradit niekto? dakujem,v pripade informacie sa odmenim financne,s pozdravom,cakam na odpoved,
lukas2703
13.09.13,20:54
prosim na moj email lukas2703@centrum.sk
inteligent
17.01.14,20:31
dobré čítanie. z toho všetkého mi vychádza, že na každú sviňu voda vrie, však Bartko?

A Vám p.Roguľa pevné nervy a dobrých a spoľahlivých pracovníkov, mne ste vyplatili do posledného centu všetko, ale v dnešnej dobe nemám odvahu ísť pracovať do Nemecka na stavbu s neznámymi ľuďmi a opravovať po niekom niečo, jedine so svojou partiou a byť zodpovedný sami za seba.

A tebe Lukáš len toľko, aby si len prežil to, čo si spôsobil druhým, nič viac, len si to uži a vychutnaj.
Lucas Ko
01.03.14,12:00
Zdravím , mal som tu možnosť pracovať v tejto ,,firme,, ja som mu svoje povedal. A ako radu k podnikaniu by som dal : Nauč sa nemecky , a neber hociakých ,,elektrikárov,, čo stretneš...o platení sa radšej nevyjadrujem , iba pripájam jednu z výhovoriek.

Je mi krajne nepríjemné opäť vás informovať len o stave situácie, nie o tom, že peniaze som vám už poslal na účet, no iné mi neostáva.
Ak by som mal zaplatenú ostatnú faktúru, tak by som samozrejme peniaze rozoslal. Faktúra za august bola vystavená so splatnosťou 30 dní. Po skúsenostiach z minulého mesiaca ohľadom krátenia faktúry a predĺženia lehoty splatnosti som pána Schreinera intenzívne kontaktoval ohľadom odsúhlasenia faktúry najmä od 26.9., čo bolo stále sľubované. Napriek tomu, že ani do 30.9. k nej nezaujal žiadne stanovisko s tým, že on nemal čas ju kontrolovať, som doručil 01.10. originál faktúry na recepciu EAB opäť som o tom informoval pána Schreinera, ten odpísal, že Ok, že sa na to pozrie. Neozval sa opäť do stredy, tak som ho opäť volal, odpísal, že má dovolenku do konca týždňa a že to bude riešiť v pondelok. Situácia sa opäť opakovala v pondelok, neozval sa, dnes napísal, že faktúru mu z účtovného oddelenia nevrátili, ale že ju bude môcť odporúčať k zaplateniu až koncom týždňa.
Ak by bola naša práca kvalitná, mal by som samozrejme väčšiu vyjednávaciu silu a firma EAB väčšiu ochotu platiť. Bohužiaľ, v momentálnej situácii sme závislí len od dobrej vôle pána Schreinera, aby bol k tomu kvantu chýb čo možno najzhovievavejší a postŕhal čo najmenej. Aj napriek opätovnej kontrole bytov v auguste sa opäť a opäť nachádzajú chyby vyžadujúce si opravu nielen z našej strany, ale vznikajú aj ďalšie náklady (sadrokartón, tapety, maliari...).

Pokúšal som sa prostredníctvom právneho zástupcu vymôcť peniaze od firmy Müller, bohužiaľ mi bol späť zaslaný list napísaný ich právnym zástupcom, že je ochota uhradiť 60-65% záväzkov, avšak ak ktokoľvek z veriteľov bude trvať na okamžitom vyrovnaní, firma okamžite prejde do insolvenčného konania (list v plnom znení posielam v prílohe).

Záver – veľmi rád by som vám garantoval platbu do konca týždňa, avšak ja som tiež len „pimpongovaný“ kompetentnou osobou a bojím sa už čokoľvek sľubovať. Preto vás informujem zo širšia, ako sa má vec. To, čo som napísal, je presne tak, aká je realita – nie je tam viac ani menej. Sľúbiť môžem len jedno - akonáhle budem mať peniaze na účte, posielam ďalej.



Ostávam s pozdravom

M.Roguľa
Lucas Ko
01.03.14,14:28
Ináč škoda že to dopadlo ako to dopadlo, práca sa mi páčila ,bol som spokojný a bol by som ostal ale......
Takýmto spôsobom si odbíjate šikovných ľudí ktorý by aj chceli zostať a pracovať ďalej no chýba im ta motivácia....predsa tam ľudia nechodia na dovolenku, ale koly peniazom.... a prijímate nových ,čo v živote stavbu nevideli a prišli len koly tomu že videli v inzeráte zárobok 2000eur, a vedia hovno o inštaláciách, mal som možnosť mať takého vysokoškolského vzdelaného kolegu....takže asi tak potom aj stavby vyzeraju , sa nečudujem....

za kvalitu sa platí ....
Arch Michal Veselovský
29.10.14,17:02
Napíšem vám ak sa mi ozve lakala ma do práce do nemecka dam adresu na web uvidim ako bo som jej vynadal za somariny v zmluve
x-press
19.12.14,08:47
Lukas Bartko je obycany zlodej a podvodnik. Sa cudujem, ze mu este nikto ne...... hubu, ale aj to je uz len otazka casu... ak chcete nejake peniaze tak od neho ruky prec. Znama firma v Spisskej Novej Vsi.
zvedaveccc
31.01.15,13:29
Podarilo sa niekomu podať žalobu a súdiť s firmou 5+2 s. r. o? Ak áno, prosím kontaktujte ma.
trhač18
13.02.15,12:08
vsetkym odporucam vrelo precitat si recenzie a hlavne zmluvu lebo hovoria ine ako písu a vsetko si platite sami.robil som pre x-firiem a stale som mal platene aspon ubytovanie co bohuzial tu to nemate.a zarobok nic moc.

sa necudujte 5+2, ze vam kazdy odchadza z ,,firmičky" :D
x-press
03.03.15,20:45
Zalobu podavam na DALUS ELEKTRO kde je konatelom Lukas Bartko a samozrejme to nieje vsetko....pomaly a isto sa to bude riesit ak nie cez sudy verim, ze vzdy sa najdu ludia co s tym pomozu aj mimo sudu :) Bartkovi a jeho podporujucej rodine zelam 100x to vsetko co on urobil inym rodinam a obral ich nielen o peniaze, ale aj o cas, radost a pohodu v rodine. Taktiez zevraj si ide otvarat krcmu v SNV, zrejme ma nejakeho dementa na danovom urade kedze zakony mu vela nehovoria a zatial si beha po slobode ;)
Forewer201
27.07.15,17:50
x-press


dobry den ,,


prosim Vas mame spolocny zaujem...Mam s firmou LB elektro vyhraty sudny spor a do dnesneho dna nemam vyplatene peniaze.Viem,ze pan LB podnika teraz s firmou Dalus, kde robi to iste.Prosim Vas, x-press kontaktujte ma na Forewer201@gmail.com a zaroven vyzyvam ostatnych, aby sa podelili o skusenosti a spolocne riesili problem.Dakujem,Peter
8bzucik1
04.10.15,13:48
Ja uz asi nicomu nerozumiem. Vy co tu trepete sprostosti pani Ferencakova... Moj muz bol donuteny kradnut kapustu niekde v nemecku na poli aby mal co ZRAT a robil ako k.... pol roka zadarmo lebo nevedel co ma robit. Je zaujimave, ze len vasa firma vychytala vsetkych neschopnych dementov ktori nic nevedia....Predstavte si, ze inde vedia a nie je problem a su ziadani.... Jednoduchsie je povedat ze pokazili ste, nedokoncili ste.... Potom si odbehnete do kostola a si myslite ze je vsetko ok. Moja lenze Boh vas nevidi len v kostole, on vas vidi aj vtedy ked si v pohode uzivate z penazi ktore na vas ini zarabaju a bez stipky svedomia odtrhavate jedlo od ust deti. Vidi vas vzdy a vsade. Karma je zdarma a ja vam neprajem nic zle, len aby raz, ked vas bude chciet trestat, nech je k vam zhovievavy, lebo tolko bolesti, co vy ste sposobili inym by ste sama neuniesla. Ani vas priatel.
x-press
26.01.16,19:04
ak ma niekto tel. kontakt na bartka sem s nim ale to 404 999 uz ma odpojene preto nam trba nove cislo...dakujem
Xman555
06.07.17,19:30
Už je v base