Peťa Hrnčiarová
11.02.13,11:03
dobry den vsetkym..neviem ci to sem patri,ale potrebujem radu od skusenejsich podnikatelov.Beriem si do prenajmu jeden stanok s obcerstvenim.Ked som sa majitela toho stanku opytala co mi vsetko na to treba(na schvalenie prevadzky hygienou),on mi odpovedal,ze prevadzka je uz schvalena na jeho meno,cize ja nepotrebujem schvalenie,ze on ostane zodpovedny veduci a ja si mam otvorit zivnost na ambulantny predaj,popritom ten stanok ma pevne miesto,aj povedal,ze nemam zatial na zivnosti povedat kde sa bude ta prevadzka nachadzat..Ked budem mat ambulantny predaj,nemozem si davat ani do odpisov najom,ci ano?nechce ma nejak oklamat,pretoze vobec mi to nesedi..dakujem za odpovede.pekny den
lujza.j
11.02.13,10:10
Preco si nepokracovala v tvojej predchadzajucej teme...o kebab stanku....
Peťa Hrnčiarová
11.02.13,10:12
vobec ma to nenapadlo.:confused:
blavaciko
11.02.13,10:17
ruky prec, cele to smrdi ilegalitou...

budes mat v prenajme, a ty budes prevadzkovat, tak ty musis mat schvalene hygienou
take pokuty by si dostala (ty, nie majitel priestoru), ze by sa ti oci prevracali este velmi dlho
Peťa Hrnčiarová
11.02.13,10:21
dakujem za odpoved..tiez sa mi to nezdalo,pretoze kazdy potrebuje schvalenie prevadzky na svoje meno,ked ide podnikat..vlastne ja by som tam bola predavacka na zivnost..