ethan123
11.02.13,16:17
Ahojte, prosim o radu. Zaoberame sa kancelarskou pracou, nakup a predaj preprav cez internet.. Takze klienti k nam nechodia. Stahujem firmu z adresy sidla firmy. V OR nam adresa sidla firmy zostava, no nic ine ani schranka. Stahujem ju domov. Budem mat zmluvu o prenajme od majitela bytu na firmu. Postu som si nechal preposielat na novu adresu. Moja otazka je. Mam povinnost nahlasit prevadzkaren? V pripade danovej kontroli budem mat vsetky dokumenty doma a nie na adrese sidla firmy. Uz som cital clanky, ale o samotnych kancelariach bez priameho predaja tam nie je zmienka. Dakujem za kazdu radu. Andrej
Economic
15.02.13,14:53
Byt ako prevádzkáreň ? To nie je dobré. Daj si normálne ako sídlo zapísať byt, kde reálne svoju činnosť spoločnosť vykonáva.
Byt by som ohlásila keď už tak ako súvisiaci priestor.
Atomer.sk
05.03.13,15:38
V OR nam adresa sidla firmy zostava, no nic ine ani schranka.

No schranka by tam zostat mala. Odporucam to riesit cez sluzbu Registracne sidlo. Daj si vyhladat do Googla, da sa najst uz za 9 Eur mesacne, a mas po probleme.
Economic
05.03.13,16:31
No schranka by tam zostat mala. Odporucam to riesit cez sluzbu Registracne sidlo. Daj si vyhladat do Googla, da sa najst uz za 9 Eur mesacne, a mas po probleme.


Keď bude mať sídlo doma, nemusí platiť nikomu virtuálne sídlo. A ušetrí ešte viac. :)