Jaanka1983
13.02.13,20:38
Ak som v roku 2012 bola na PN platila som si nemocenské dobrovoľne poistenie,a potom som marodovala tak som mala nárok na vyplácanie PN. Chcela by som vedieť či mám podávať aj ja daňové priznanie. Ja som nezamestnaná a vedená na UPSVaR.Ale od októbra 2012 som pracovala na dohodu a dostala som 3 mesiace po 140eur.
melli
05.03.13,15:21
Myslím si že nemusíš, no ak by si chcela istotu skús sa poradiť s odborníkom, dole na tejto stránke http://www.danovecentrum.sk/clanok-z-titulky/danove-priznanie-k-dani-z-prijmov-fyzickych-osob-za-rok-2012_.htm je poradňa, určite ti povie naisto či daňové priznanie podať.
Tweety
05.03.13,15:22
Ak som v roku 2012 bola na PN platila som si nemocenské dobrovoľne poistenie,a potom som marodovala tak som mala nárok na vyplácanie PN. Chcela by som vedieť či mám podávať aj ja daňové priznanie. Ja som nezamestnaná a vedená na UPSVaR.Ale od októbra 2012 som pracovala na dohodu a dostala som 3 mesiace po 140eur.
Povinnosť podania nemáš, ale ak si platila preddavky z príjmov na dohodu, tak ak DP podáš, tie sa ti vrátia.
Mila123
05.03.13,15:23
Ak som v roku 2012 bola na PN platila som si nemocenské dobrovoľne poistenie,a potom som marodovala tak som mala nárok na vyplácanie PN. Chcela by som vedieť či mám podávať aj ja daňové priznanie. Ja som nezamestnaná a vedená na UPSVaR.Ale od októbra 2012 som pracovala na dohodu a dostala som 3 mesiace po 140eur.
mala si zrazené preddavky na daŇ?