majkaaa
14.02.13,12:21
Dobry den
mam moznost pracovat na dohodu, nemala by som vsak pravidelny prijem. Niekedy by som zarobila 800eur iny mesiac nic. Priemerne by to bolo rocne cca do 5000eur. Som na plnom invalidnom dochodku a poberam este rodicovsky prispevok. Teraz nemusim podavat danove priznanie, po novom by som musela?
Ake dalsie povinnosti by som mala voci inym uradom keby som takuto dohodu podpisala.
veronikasad
14.02.13,11:24
Kde si na to prišla - pri príjme ktorý si uviedla, že teraz nemusíš podávať DP ?
majkaaa
14.02.13,11:29
teraz zatial mam prijem len s invalidneho dochodku a rodicovskeho inac nic, to mam podavat danove priznanie?????? To sa mi nezda. Pisem ze tento rok mam moznost podpisat dohodu ale este som ju nepodpisala.
veronikasad
14.02.13,11:34
teraz zatial mam prijem len s invalidneho dochodku a rodicovskeho inac nic, to mam podavat danove priznanie?????? To sa mi nezda. Pisem ze tento rok mam moznost podpisat dohodu ale este som ju nepodpisala.
Tak ju ani nepodpisuj, založ si radšej živnosť. V prvom roku podnikania ušetríš na odvodoch a neprídeš o dôch.poistenie v soc.poisťovni ako poistenec štátu z titulu starostlivosti o dieťa.
majkaaa
14.02.13,11:35
ok tak idem kuknut zivnost.