kattka10
15.02.13,15:03
Chcem si otvoriť živnosť manikúra - nechtový dizajn, no mám veľa nejasností a otázok.
ako som sa docitala na viacerych portaloch ide o remeselnu cinnost cize je mi treba preukazat prax, kedze vystudovana v odobore nie som ale chcem si spravit akreditovany rekvalifikacný kurz..mam zmatok ale v tom ci mi staci prax pol rocna alebo viac..a taktiez mi ide o to ci danu prax musim absolvovat az po kurze alebo moze byt datumovo uskutocnena uz pred kurzom..a chcela by som este vediet ci by som tu prax mohla potom dokladovat aj tak napr ze som ju vykonavala bez naroku na mzdu, cize "dobrovolne" napr u inej osoby ktora ma zivnost na vykonavanie danej zivnosti..
a este by som sa chcela opytat moja mama ma zivnost ako kadernicka, ak by som chcela u nej si spravit tu prax ako jej zamestnanec musi mat asi aj ona povolenie na vykonavanie živnosti manikúra - nechtový dizajn.

ak by ste mi vedeli niekto zodpoved na nasledovne otazky bola by som velmi rada..bolo by to nieco so by mi pomohlo riesit ine otazky :D

vopred dakujem