ivanicka2
16.02.13,10:22
Predával som veľa a často na HyperZlava.sk.

Firmy, spoločnosti, podnikatelia zo SR! Ste poškodený? Dĺžia aj vám?

Zostali dĺžny aj vám? Ja som dostal dnes ráno šok.

Naťahovali čas?!? Naposledy mi sľubovali uhradenie pohľadávky do 15.2.2013, samozrejme ešte za predvianočné predaje.
zavis1
16.02.13,14:53
aj nam dlžia
lujza.j
16.02.13,19:08
ivanicka2
16.02.13,20:12
[QUOTE=zavis1;2253143]aj nam dlžia
/QUOTE]


m.lupa.cz/clanky/na-hypersleva-s-r-o-podan-navrh-na-insolvenci-hypersleva-cz-mimo-provoz/
ivanicka2
17.02.13,06:46
Nechcel som ďalšiu temu. Pôvodne som chcel písať do tej už vytvorenej len sa tu tomu nerozumiem y tak som nieako nechtiac vytvoril túto novú.
ivanicka2
17.02.13,06:47
http://www.porada.sk/t210083-hyperzlava.html

načo ďalšia téma....


Nechcel som ďalšiu temu. Pôvodne som chcel písať do tej už vytvorenej len sa tu tomu nerozumiem y tak som nieako nechtiac vytvoril túto novú.
ivanicka2
18.02.13,10:23
Môžem vedieť či ste už podnikli aj nie aké konkrétne kroky?
ivanicka2
18.02.13,10:23
Môžem vedieť či ste už podnikli aj nie aké konkrétne kroky?
ivanicka2
18.02.13,10:24
Môžem vedieť či ste už podnikli aj nie aké konkrétne kroky?
ivanicka2
18.02.13,10:26
aj nam dlžia


Môžem vedieť či ste už podnikli aj nie aké konkrétne kroky?
Dantess
18.02.13,12:26
Ty si najmenej 2x ntak zvedavý, ako iní :D

Možno to je majitel a zistuje ako na tom je :D
Boris48
18.02.13,16:33
Portál nefunguje už asi piaty deň. Ja mám u nich okolo 500€. Pokiaľ niekto bude mať nové informácie poprosím aby ich pridal. Ďakujem.
Filip Glasa
18.02.13,17:50
Hypersleva.cz, Snažili jsme se do poslední chvíle, ale nevyšlo to:
http://www.lupa.cz/clanky/hypersleva-cz-snazili-jsme-se-do-posledni-chvile-ale-nevyslo-to/
ivanicka2
19.02.13,09:36
ivanicka2
19.02.13,10:21
Sledujte o 18:30 TA3 a o 19:00 TV MARKIZA
filko1010
19.02.13,17:56
tych oklamanych klientov je ocividne viac. vie niekto ako ide postupovat?
astek222
20.02.13,03:16
predbehovali ste sa v ponukách kto dá o 1 cent menšiu cenu.Mali ste rátať aj s touto alternatívou.Nie len zarábať a byť najlacnejší.Treba na 2500 eur zabudnúť a ísť na daľší portál a podliezť cenu len nech predávate...
bodliak
20.02.13,18:29
príslušné prostriedky: myslíš bejzbolku a kliešte ?
gulino
21.02.13,06:32
dlžia aj mne. začal som to riešiť cez spotrebiteľské centrum. uvidím. čím nás bude viac, tým lepšie. preto ak chcete napíšte na mail spotrebiteľského centra svoje kontaktné údaje: podatelna@s-c.sk. Snáď sa s tým niečo bude dať spraviť
petruska05
21.02.13,11:02
Tiež som si objednala tovar, ktorý mi bohužial neprišiel tak pani Jana Schwarzova mi "prisľúbila" vrátenie peňazí, že moju objednávku stornuje. Je tomu už mesiac a nič, rada by som tiež vedela na koho sa obrátiť, lebo keď som niečo zaplatila a nedodali mi to tak moje peniaze tam musia niekde vystávať :) predpokladám ale že nie som jediná :confused:
Informations
26.02.13,11:47
Ahojte,
Informations
26.02.13,11:47
Ahojte,

zľavový portál HyperZľava.sk skrachoval ... a to sa dozviem len vlasnou iniciatívou ani emailom sme nedostali žiadnu správu nič. Vzhľadom na to že na danej stránke mam zakúpené zľavy ktoré som do dnešného dňa neobdržala a nebolo ich málo tak som trašne vytočená a sklamaná cekovo zo zľavových portálov a nemá to svoju úroveň ani dôverihodnosť.

Písala som na portál zlavy.odpadnes.sk kde mali tiež tuto hyperzlavu zahrnutu a dostala som takuto odpoveď:

Dobrý deň,

www.odpadnes.sk (http://www.odpadnes.sk/) je len agregátor zliav, nie zľavový portál, my len zverejňujeme zľavy portálov, s ktorými máme uzavretú dohodu o spolupráci.

S Hyperzlavou nespolupracujeme, resp. sme už nespolupracovali od minulého roka. Články a informácie, ktoré sme uverejnili na našej stránke, boli pre všetkých, aby sa vyhli nákupom na uvedenom portály.

Pri objednávkach zasielate peniaze priamo na zľavový portál a ten zasiela aj zľavové poukazy. My ako agregátor nemáme právo ani možnosť takéto úkony robiť.

Bohužiaľ, nevedeli sme zákazníkov upozorniť, že niečo také hrozí, pretože ako som už písala, s portálom Hyperzľava sme v uvedenom čase nespolupracovali.

Ak máte zakúpené poukazy a vouchre Vám boli zaslané, dodávateľ je povinný poskytnúť Vám zakúpenú službu, resp. tovar.

Ak by ste mali ešte nejaké otázky pokojne ma kontaktujte.



--
S pozdravom

Ing. Veronika Bartová
Reklamačné oddelenie

odpadnes.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť
ADV Europe, s.r.o., viac info na www.adv.sk (http://www.adv.sk/)
A následne som si pýtala kontakt na niekoho zodpovedného a dostala som túto odpoveď:

Dobrý deň,

bohužiaľ, s Hyperzľavou sa už neskontaktujete. Bolo by dobré, keby sa všetci s rovnakým problémom spojili a nahlásili na SOI žiadosť o vrátenie peňazí, ktoré ste zaslali na účet portálu a nedostali ste od neho nijakú odozvu, ani voucher.



--
S pozdravom

Ing. Veronika Bartová
Reklamačné oddelenie

odpadnes.sk prevádzkuje obchodná spoločnosť
ADV Europe, s.r.o., viac info na www.adv.sk (http://www.adv.sk/)
takže z jednej strany máme nárok na vrátenie penazí alebo zakúpenej služby ale z druhej strany nie ... pokiaľ by sme chceli každý osobitne vrátenie penazí nikam sa nedostaneme ... Trebalo by zozbierať niekoľko ľudí ktorý majú podobnú nepríjemnu skúsenosť a posunúť to ďalej. Viem že nikomu sa nechce ísť do ťahaníc a opletačiek ale keď každý zaujme tento prístup tak si nikdy nedosiahneme svojich spotrebiteľkých práv a nedostaneme čo nám patrí.
katka25
27.02.13,15:30
tak to skonci, ked niekto sedi v papuciach pri pocitaci a obchoduje. internetove zlavove portaly su darmozracske firmy, co ziju z prace inych. grc
samandicka
28.02.13,12:14
ahojte. ja patrim tiez k tym, co nemaju ani peniaze ani tovar. ale voucher mam uz od vianoc. najprv mi vypisovala dana firma ze tovar co som si objednala nemaju, potom mi vypisovala hypeerzlava ze mi vratia peniaze. a nic. kde sa mam pridat, ked sa chcem pustit do tahanic? nemienim to nechat tak, a potom si s nami budu robit "podnikatelia" co chcu :mad:
nikoletta123
06.03.13,08:51
Aj mne dlzia peniaze a komunikovala som s pani Schwarzovou a tiez len slubovala a dnes mi odpisali z firmy od ktorej bol tovar cez Hyperzlavy a napisali mi ,ze objednavku vybavia,...tak mi ostava cakat ze mi tovar pride .....
benynka
13.03.13,12:40
...tiež som bola oklamaná, síce len o 10€ , ale predajca mi nič nechce poslať kvôli neuhradenej faktúry od portálu:mad:
Dubak2000
13.03.13,13:09
...tiež som bola oklamaná, síce len o 10€ , ale predajca mi nič nechce poslať kvôli neuhradenej faktúry od portálu:mad:

niekde pisali ze poskytovatel sluzby ma povinnost sluzbu poskytnut (alebo tovar) aj ked portal nezaplatil ale na druhej strane si nema ako overit platnost kuponu. Overovalo sa to zadanim kuponu cez web a ten uz neexistuje. Takze by si mohol v podstate ktokolvek falsovat kupony a chciet ich uplatnit.
benynka
13.03.13,13:20
ano aj ja som to citala na spotrebitelskom centre, ale ako mam o tom presvedcit !!!predajcu :(
Dubak2000
13.03.13,14:30
ano aj ja som to citala na spotrebitelskom centre, ale ako mam o tom presvedcit !!!predajcu :(

kedze aj v malom podnikam a viem ako to je ak malemu podnikatelovi niekto takto dlzi stovky az tisice eur ako tento portal, tak moj nazor je, ze najlepsie by bolo aby sa kupony nedali uplatnit. Pretoze mnoho kuponov je v nizkej hodnote a kupujuci to prezije. Aletoho maleho podnikatela co ma zadarmo poskytnut sluzby trebars stovkam ludi to moze polozit. takze urcita solidarnost by bola vhodna. bohuzial z portalu nikdo nedostane nic a pride mi ferovejsie ak x klientov pride o desiatky euro ako poskytovatel sluzby o tisice. Ani jeden z nich nie je vinnikom, skor ten poskytovatel moze prerobit este viac ak sa tam pripletu podvodnici s falosnymi kuponmi.
nikoletta123
15.03.13,11:35
ja som z firmou komunikovala uz skor,kedze mi na mail Hyperzlava neodpovedala,takze vedia ze mam u nich objednavku a ze som si to nevymyslela......takze len cakat,ale tento tyzden mi uz pisali,ze by to malo byt vybavene najneskor buduci tyzden....
stratena9
22.03.13,16:57
ahojte, tiež som si cez hyperzľavu objednala vo februári USB kľúč za 11,99 EUR a poslala na účet peniaze, samozrejme nič mi neprišlo a teraz neviem, na koho sa mám obrátiť, uvádzate tu, že ste písali dodávateľovi služby či tovaru, ale ja neviem, komu písať, voucher som si nevytlačila, len prekopírovala jeho číslo priamo pri úhrade, takže v rukách nemám nič, žiadnu adresu firmy, len výpis z môjho účtu o platbe :-(
zaira858
08.04.13,14:06
Ahojte!
7.1.2013 som zaplatila HyperZľave 358€ na výlet do Francúzka na Rivieru. Bol by to darček môjmu manželovi ku 60.narodeninám. Bol by to náš prvý takýto výlet, lebo mi sme chodili radšej autom. Tak som si povedala, že teraz to bude iné. No a je to iné! Zhabali mi peniaze, ani neviem čo mám robiť, ako začať, aby som sa ku nim dostala. Obvolávam aj CK AdriaTravel, ale aj oni sú zaneprázdnený, zatiaľ mi neodpovedali, či bude z výletu voľačo, alebo nie.
peter_hornik
08.04.13,17:04
zaira858 - ak ti to cestovka AdriaTravel zaplati, tak bude. Bude to na ich triko (ak samozreme nie su medzi firmami, co od hyperzlava dostali normalne svoje peniaze).
zaira858
09.05.13,13:24
Výlet sa uskutočnil s tým, že som cestovke musela doplatiť 160,00 € a tak celý výlet stál 539,00 €. No neviem, koľký ešte zaň platili toľko?! Asi som bola v autobuse jediná, ostatní cestovali so zľavou. Nikdy viac. Aj sprievodca bol na nič.
sanchez24
07.06.13,06:27
Ak máte ešte stále voči HyperZľave pohľadávky, resp. ste im zaplatili za službu či tovar a oni vám ich nedodali, je potrebné si svoju pohľadávku prihlásiť do vyhláseného konkurzu na túto spoločnosť. Tak máte aspoň čiastočnú šancu na aké-také uspokojenie svojich pohľadávok. Inak peniaze už asi neuvidíte.
zaira858
13.06.13,13:14
Zaplatila som im prevodom, aj voucher som dostala aj pokaz som dostala. Ako si mám svoju pohľadávku prihlásiť do vyhláseného konkurzu? Ďakujem za radu.
sanchez24
14.06.13,14:13
Upresnite, prosím Vás čo myslíte tým, že ste dostali poukaz resp. voucher. V tom prípade Vám predsa službu alebo produkt posktuje niekto iný ako HyperZľava. Alebo tomu zle rozumiem? Ak je to tak, potom Vám je poskytovateľ povinný poskytnuť takúto službu, bez ohľadu na úpadok predajcu zľavy.