Strach
18.02.13,01:44
Zabudla som svoje heslo na Facebook, a email ktory tam mam zadany uz nepouzivam, cize nemam k nemu pristup. Na mobile sa neviem prihlasit, lebo neviem heslo ale na pocitace stale mi facebook funguje. Bojim sa, ze ked dam na mobile, ze som zabudla heslo a skusit to cez kontrolnu otazku- aj to si niesom ista ci budem vediet, tak ma to odlogguje aj od notebooku :/ nevime vobec ako dalej postupovat a bojim sa, ze o ten facebook rpidem, nieje nejaky program co mi na to pride alebo nieco? Zapamatane heslo som nemala.
Strach
18.02.13,00:57
Ale ci je nejaky program, ktory zisti heslo na aktualne otvorenej internetovej stranke...
cerveny
18.02.13,01:31
Aky prehliadac pouzivas? Explorer? Firefox? Chrome? Opera?
Strach
18.02.13,03:01
Chrome
jobobe
18.02.13,05:22
Na FB nepoužívany mail uprav za iný, ktorý teraz používaš a potom si daj preposlať nové heslo.
arizona
18.02.13,05:49
Na FB nepoužívany mail uprav za iný, ktorý teraz používaš a potom si daj preposlať nové heslo.
Ved pise, ze sa do FB nemoze dostat, tak ako to heslo upravi ?:confused:
220870
18.02.13,06:10
Na Mozile -nástroje -možnosti-bespečnosť-uložené heslá.
kuk sem http://www.youtube.com/watch?v=_IliELvAN0M
jobobe
18.02.13,09:19
@arizona
Na počítači jej facebook funguje, to znamená že sa dostane na FB, len v telefóne potrebuje heslo či ako to mám chápať?
Strach
18.02.13,11:28
Ano ale na zmenu hesla alebo pridanis emailu ci tel. Cisls je potrebne zadat aktualne heslo ktore neviem :/ a nemal ho ani v bezpecnosti na internete
arizona
18.02.13,12:40
aha, sorry,mas pravdu
arizona
18.02.13,12:41
Ano ale na zmenu hesla alebo pridanis emailu ci tel. Cisls je potrebne zadat aktualne heslo ktore neviem :/ a nemal ho ani v bezpecnosti na internete
Ak sa v PC dostanes do FB, tak si zmen heslo. A to si potom zadas do mobilu. K tomu ziaden mail nepotrebujes. Alebo,ak chces pre istotu si mozes zmenit aj mail.adresu.
KoxXxo
18.02.13,14:50
Klikni v Chrome v pravo na Nastavenia, Zobraziť rozšírené nastavenia, Spravovať uložené heslá.
Strach
18.02.13,18:37
Heslo v chrome ulozene nueje nikdy a na pridanie emailu ci cisla musim zadat altualne heslo ako som uz vravela
Vlado40
18.02.13,18:44
Ako písal KoxXxo ,hesla sú tam ,ak používaš chrome .Stačí kliknúť na danú položku s heslom a dať zobraziť.Namiesto bodiek čitateľné heslo.Samozrejme ak heslo bolo uložené.
Strach
18.02.13,19:17
Ako som uz aj ja pisala opakovnae, heslo zapamatane nebolo to bol oprve co som checkla
buchač
18.02.13,19:27
Zabudla som svoje heslo na Facebook, a email ktory tam mam zadany uz nepouzivam, cize nemam k nemu pristup. Na mobile sa neviem prihlasit, lebo neviem heslo ale na pocitace stale mi facebook funguje. Bojim sa, ze ked dam na mobile, ze som zabudla heslo a skusit to cez kontrolnu otazku- aj to si niesom ista ci budem vediet, tak ma to odlogguje aj od notebooku :/ nevime vobec ako dalej postupovat a bojim sa, ze o ten facebook rpidem, nieje nejaky program co mi na to pride alebo nieco? Zapamatane heslo som nemala.
...hm.........:confused:
Vlado40
18.02.13,19:35
Heslo v chrome ulozene nueje nikdy a na pridanie emailu ci cisla musim zadat altualne heslo ako som uz vravela
Heslo nebolo uložené ,ale na počítači facebook funguje.
1a4ter
18.02.13,20:30
Keďže sa na PC dostaneš do FB, tak máš heslo uložené v chrome. Klikni na pravo hore vedľa hviezdičky na ikonku (ja mam 3 vodorovné paličky). Vyber si možnosť nastavenia. Hore o políčka na vyhľadávanie napíš "spravovať uložené heslá". Úplne na spodku ti vyhodí možnosť kliknúť na modrý nápis uložené heslá. Zobrazí sa ti tabuľka s uloženými stránkami a heslami. Nájdi medzi nimi facebook.com a v strednom rade máš napísaný prístupový mail a v pravej časti vedľa kde sú samé bodky klikni na ne a potom zvolíš možnosť zobraziť heslo. Opíš si ho a použi :)
mecky
18.02.13,21:15
stale je tu moznost ze heslo v browseri naozaj nieje, ak dala "zapametat prihlasenie" tak to udrzuje v chode cookie
jobobe
19.02.13,13:28
Nemala si zadaný alternatívny mail či tel.číslo? Ak nie v tom prípade treba obnoviť stratený pristup k zadanému mailu a požiadať o heslo k účtu.
Vŕta mi v hlave stratený pristup k mailu pomocou ktorého sa prihlasuješ na FB. Jedná sa o tvoj účet? ;-)
Lady Jack Daniels
06.02.14,16:47
Ahojte aj ja mam problem a velky..... zabudla som svoje heslo na facebooku a neviem čo mam robit.. mala dom tam dôležite veci a teraz... proste chcela by som vas poprosit či by ste mi nevedeli pomôct.. :) dakujem
misoft
06.02.14,16:52
Podobné: http://www.porada.sk/t210229-zabudnute-heslo-na-facebook.html
Ale na stránke je predsa niečo také: Zabudli ste svoje heslo? Prečo toto nepoužiješ?
My ti heslo hľadať a hádať nebudeme.