lefa
18.02.13,06:53
Od akeho datumu a ktorych tem sa bude tykat uvedena sluzba "Odpovede do 24 hodín"?
mondes
18.02.13,06:26
Mimoriadna služba do 02.04. : ODPOVEDE do 24 hodín (http://www.porada.sk/t209781-mimoriadna-sluzba-do-02-04-odpovede-do-24-hodin.html)

Máš to tu jasne napísané, či nie? :)
Stefan2005
18.02.13,07:24
....Máš to tu jasne napísané, či nie?

... jasne to áno, ale hlavne veľmi nešťastne... ak sa človek naloguje na odkaz, víta ho príspevok "Objednajte si prístup.....", ktorý sa zobrazí aspoň 20x a človek musí aspoň 3x zarolovať, aby sa dostal na spodok stránky, kde je to, čo mu chcú oznámiť (u mna je nastavené zobrazovanie od najnovších príspevkov) .... aj ja som na to došiel len náhodou... a stačilo by tak málo, aby informačné príspevky v Drak-ovi boli zobrazované hneď ako prvý príspevok bez ohľadu na spôsob nastavenia zobrazovania.... rozhodujuca časť ľudí (ktorí nemajú predplatné) pri otvorení danej témy zahrešia a zatvoria ju, lebo ich nenapadne rolovať až na koniec stránky....
lefa
18.02.13,07:39
Mimoriadna služba do 02.0 (http://www.porada.sk/t209781-mimoriadna-sluzba-do-02-04-odpovede-do-24-hodin.html)

Máš to tu jasne napísané, či nie? :)
Ano ,napisane je to, ale ked som zadala otazku v piatok,tak tam este nemam na nu odpoved.Preto sa pytam,ci to bude sluzba na kazdu otazku pre predplatitelov DRAk-a,alebo len na urcity okruh.
Moja otazka sa tykala dohodarov-minimalny mzdovy narok na hodinu.
Stefan2005
18.02.13,07:52
Ano ,napisane je to, ale ked som zadala otazku v piatok,tak tam este nemam na nu odpoved.Preto sa pytam,ci to bude sluzba na kazdu otazku pre predplatitelov DRAk-a,alebo len na urcity okruh....

... ak si predplatiteľom DRAKa, tak si nesprávne zadala otázku - mala si ju zadať v DRAKovi...
Okrem toho 24 hodín platí v pracovné dni, možno do tvojej otázky ešte neuplynulo 24 pracovných hodín
lefa
18.02.13,08:10
... ak si predplatiteľom DRAKa, tak si nesprávne zadala otázku - mala si ju zadať v DRAKovi...
Okrem toho 24 hodín platí v pracovné dni, možno do tvojej otázky ešte neuplynulo 24 pracovných hodín
Asi to je ta chyba,ze nebola zadana v DRAK-ovi. Vdaka.
mondes
18.02.13,08:21
... jasne to áno, ale hlavne veľmi nešťastne... ak sa človek naloguje na odkaz, víta ho príspevok "Objednajte si prístup.....", ktorý sa zobrazí aspoň 20x a človek musí aspoň 3x zarolovať, aby sa dostal na spodok stránky, kde je to, čo mu chcú oznámiť (u mna je nastavené zobrazovanie od najnovších príspevkov) .... aj ja som na to došiel len náhodou... a stačilo by tak málo, aby informačné príspevky v Drak-ovi boli zobrazované hneď ako prvý príspevok bez ohľadu na spôsob nastavenia zobrazovania.... rozhodujuca časť ľudí (ktorí nemajú predplatné) pri otvorení danej témy zahrešia a zatvoria ju, lebo ich nenapadne rolovať až na koniec stránky....

... prepáčte, ja tiež nemám predplateného Draka ale ak si otvorím, tak informačné príspevky mám hneď na začiatku. Ani ma nenapadlo, že niekto to môže mať tak zložité. :)
veronikasad
18.02.13,08:25
... prepáčte, ja tiež nemám predplateného Draka ale ak si otvorím, tak informačné príspevky mám hneď na začiatku. Ani ma nenapadlo, že niekto to môže mať tak zložité. :)
Máš iné nastavenie ako Štefan (používam rovnaké) - ty to máš zložitejšie pri nových príspevkoch v témach, musíš rolovať na koniec strany, my ich vidíme navrchu.
nibiru
18.02.13,17:21
Mne tie oznámenia v Porade o vysvetlení v Drakovi rozčulujú, lebo ich je toľko veľa, nie som predplatiteľ Draka, a keď kliknem na uvedený odkaz, tak tam nájdem odkaz, že len pre predplatiteľov, načo to potom oznamujú, keď si to neviem prečítať, hoci téma by ma zaujímala.
mondes
18.02.13,17:34
Mne tie oznámenia v Porade o vysvetlení v Drakovi rozčulujú, lebo ich je toľko veľa, nie som predplatiteľ Draka, a keď kliknem na uvedený odkaz, tak tam nájdem odkaz, že len pre predplatiteľov, načo to potom oznamujú, keď si to neviem prečítať, hoci téma by ma zaujímala.

... aby si si to predplatil(a). :D
nibiru
05.03.13,07:59
Keď je to PORADA, tak tu hľadám poradiť s otázkami, nie čítať nábor - reklamu na Draka.