výška 6
18.02.13,08:19
Dobrý deň, potrebujem pomôcť s tlačením v programe excel. Keď si chcem dať tlačiť vytvorený hárok napíše mi , že sa tlačí jedna strana, tu ktorú potrebujem a aj v ukážke pre tlačou mi to dobre ukáže, ale potom sa to načíta a tam mi už píše, že sa tlači niečo vyše 400 strán. Vie mi niekto prosím pomôcť ? Ďakujem :)
Helik3
18.02.13,07:29
tak si označ len konkrétnu tabuľku, alebo text, ktorý potrebuješ vytlačiť, daj Súbor, Tlačiť, a celkom dole zaškrtni: Výber
výška 6
18.02.13,07:40
tak si označ len konkrétnu tabuľku, alebo text, ktorý potrebuješ vytlačiť, daj Súbor, Tlačiť, a celkom dole zaškrtni: Výber


to som skúšala ale nešlo mi to a teraz sa mi tam už ani neukáže to čo chcem dať tlačiť :(
Helik3
18.02.13,07:51
to som skúšala ale nešlo mi to a teraz sa mi tam už ani neukáže to čo chcem dať tlačiť :(

a máš ten dokument uložený v počítači? zvykne to totiž takto skákať a blbnúť, keď pracuješ s dokumentom uloženým na kľúči alebo inom externom disku, prípadne s prílohou mailu...

skús si to uložiť do svojich dokumentov, príp. na plochu. zavri dokument, možno aj reštartni PC a skús znova, možno sa technika umúdri :D