l.hurakova
18.02.13,10:18
podľa nových postupov sa má nákup kancelárskych potrieb, nákup benzínu účtovať v peňažnom denníku ako nákup materiálu za rok 2012. Účtovala som to nesprávne do prevádzkovej réžie. Ako mám správne podľa postupov účtovania opraviť tieto nákupy. Účtujem v Alfe. Prebieha nám daňová kontrola na dph za jeden mesiac preto to chcem ešte opraviť v roku 2012 aby boli výkazy aj účtovanie správne len neviem ako to správne opraviť. Môže sa to opraviť tak, že sa vytlačia nové doklady so správnym členením alebo to mám opraviť nejako interným dokladom?

Ďakujem
mondes
18.02.13,09:22
Oprav si to v programe, teda preúčtuj a vytlač nové doklady.
l.hurakova
18.02.13,10:03
nebudem mať problém s DÚ keď som im odovzdala doklady na ktorých som to účtovala ako prevádzkovú réžiu?
mondes
18.02.13,10:39
Ak je to kontrola na DPH, tak budú kontrolovať hlavne to, či ste správne odviedli DPH a či ste si právom uplatňovali odpočet. A to, že to nie je zaúčtované ako materiál ale ako prevádzková réžia, to rieši DzP. Takže ja by som si to v programe opravila, vytlačila nové doklady a v prípade, ak by daňováci mali k tomuto námietky, tak by som sa ohradila, že to už mám opravené, ale som to nestihla vytlačiť. :)
l.hurakova
18.02.13,12:00
Za rok 2012 do prevádzkovej réžie patrí len nájomné, energie, poštovné - sú to vlastne služby v podvojnom? A ako materiál sa účtuje benzín, kancelárske potreby, farba na maľovanie stien, čistiace prostriedky, odev pre zamestnancov - všetko čo je v podvojnom materiál ?
mondes
18.02.13,12:41
áno
l.hurakova
08.03.13,10:43
ešte mám jednu otázku ak som v 01/2012 uhradila faktúru v hotovosti z pokladne a správne mala byť uhradená stravnými lístkami ako to môžem opraviť? Máme kontrolu na dph za 09 takže nemôžem teraz prečíslovať doklady na konci roka. Pracujem v Alfe. Môžem tú chybu opraviť k 31.12.2012 v internom doklade?