lucifukball
18.02.13,15:50
dobrý den, potrebovala by som poradiť, v piatok som sa "náhodou" dozvedela pri prechode od t-mobilu k inému operátorovi že som na čiernej listine, hned som utekala do t-mobilu kde mi to pozreli a povedali že nechápu z akého dôvodu všetko mám v poriadku ale pre istotu aby som si zavolala na finančné oddelenie. a dnes ked som tam volala som sa dozvedela že mám u nich dlh ktorý vznikol na easy kartu s programom fix 0, ktorú som kúpila ešte pred tromi rokmi ale teraz si vôbec neviem spomenúť ako dlho som ju používala respektíve syn, a na tej karte mám zmluvnú pokutu a úroky vo výške 260€, a ked som sa jej pýtala od kedy je tam tá pokuta tak mi zahlásila od 8.8.2013 a medzi časom to posunuli vymáhackej spoločnosti, ale mne nedal nikto vedieť ani o pokute a ani o tom že to posúvajú, ked som sa jej pýtala prečo ma nik neinformoval pani mi tvrdila že posielali upomienku poštou, ale neviem kam ked na moju adresu nič nedošlo a pri tom mi chodí od nich faktúra za paušál každý mesiac, čiže adresy sú zhodné... chcem sa spýtať či nemali povinnosť ma informovať (priznám sa úplne som na tú kartu zabudla, ale keby ma kontaktovali skôr tak nemusela sa suma tak vyšplhať) o vystavení zmluvnej pokuty, a že to posúvajú inej spoločnosti.
Ďakujem
KoxXxo
18.02.13,15:04
a ked som sa jej pýtala od kedy je tam tá pokuta tak mi zahlásila od 8.8.2013 a medzi časom to posunuli vymáhackej spoločnosti

sú šikovní
lucifukball
18.02.13,17:43
ježiši sekla som sa 2013, myslím že to nieje podstatné, každý to pochopil asi ako to malo byť...
korela
18.02.13,18:34
Je to stále to isté číslo?
220870
18.02.13,18:45
Pokiaľ viem tak o dlžnej sume vás majú informovať pri najbližšej splatnosti faktúry a ku koncu zúčtovacieho obdobia tj na konci kalendárneho roku doporučenou zásielkou.Nemôžu vymáhať dodatočné poplatky a úroky.Skúste pohladať v občianskom zákonníku.
Miichaela
18.02.13,18:52
Moja svokra zrušila v T-Mobile číslo pred 2 rokmi, ešte jej dokonca vrátili časť paušálu - ukončila to medzi dvoma paušálmi, takže tam vznikom rozdiel. Teraz dostala list z exekučnej spoločnosti, že má dlh voči T-Mobile vo výške 56 €. Ako na potvoru nevie nájsť papiere súvisiace s tým, považovala to za vybavené. Samozrejme žiadne upomienky počas 2 rokov nechodili, až teraz. Takže tam majú poriadny bordel.