zuvka
19.02.13,06:53
Dobrý den,
chcem sa Vás opýtať..
Po skončení školy som bola cca 3 roky nezamestnaná až v minulom roku sa mi podarilo v Apríli konečne zamestnať.Požiadala som zamestnavatela aby za mna podal danové priznanie.Neviem ale či mu mám doniesť aj nejaké dokumenty.Nič zatial nepýtali, na čo sa mám pripraviť ,čo všetko môžem potrebovať?

Dakujem Vopred za odpoved :)
Mila123
19.02.13,06:10
Dobrý den,
chcem sa Vás opýtať..
Po skončení školy som bola cca 3 roky nezamestnaná až v minulom roku sa mi podarilo v Apríli konečne zamestnať.Požiadala som zamestnavatela aby za mna podal danové priznanie.Neviem ale či mu mám doniesť aj nejaké dokumenty.Nič zatial nepýtali, na čo sa mám pripraviť ,čo všetko môžem potrebovať?

Dakujem Vopred za odpoved :)
požiadala si zamestnávateľa písomne o ročné zúčtovanie dane?
zuvka
19.02.13,07:11
Ano písomne.
veronikasad
19.02.13,08:31
Ano písomne.
Písomne=na predpísanom tlačive ? Lebo píšeš o daňovom priznaní, zamestnávatel robí ročné zúčtovanie dane.
Mala si aj iný príjem, napr. z dohody - u iného zamestnávatela ?
zuvka
19.02.13,09:06
Ano,len som podpisovala predpísané tlačivo....iný príjem som nemala nakolko toto je moje prvé zamestnanie...
Mila123
19.02.13,09:08
Ano,len som podpisovala predpísané tlačivo....iný príjem som nemala nakolko toto je moje prvé zamestnanie...
tak teda máš všetko, splnila si zákonom stanovené podmienky, keď si svojho ZĽ požiadala písomne do 15 02 2013
zuvka
19.02.13,12:28
Tak to som teda rada...dakujem nebola som si istá :-)