Ice dive
19.02.13,16:38
Ahojte:-)

u rodičov v pivnici som objavil väčšie množstvo kompótov, starých ovocných štiav/sirupov a domácich lekvárov...

vyhodiť to by bola škoda, zjesť už asi zdravotné riziko keďže už majú viac ako 10-15 rokov...
z čerstvého ovocia zo záhrady kvas založiť viem to nie je problém... ale ako založiť a spraviť kvas zo starých lekvárov, sirupov a kompótov??? môžem pomiešať aj rôzne druhy zaváranin a ovocia? keďže z jedného druhu tam určite nebude na celý súd? skúšal už niekto robiť destilát z kompótov? a čo sa vám z toho podarilo vyrobiť? dalo sa to piť?
buchač
19.02.13,15:44
Ahojte:-)

u rodičov v pivnici som objavil väčšie množstvo kompótov, starých ovocných štiav/sirupov a domácich lekvárov...

vyhodiť to by bola škoda, zjesť už asi zdravotné riziko keďže už majú viac ako 10-15 rokov...
z čerstvého ovocia zo záhrady kvas založiť viem to nie je problém
Tak makej , bobe....
... ale ako založiť a spraviť kvas zo starých lekvárov, sirupov a kompótov???
Normálne , len to rýchlejšie vykvasí ...už si veľmi nespomínam .....ale pohoda ....
môžem pomiešať aj rôzne druhy zaváranin a ovocia?
Môžeš ...ale lekváre by som tam asi nedával....
keďže z jedného druhu tam určite nebude na celý súd? skúšal už niekto robiť destilát z kompótov?
Ja hej ... respektíve u kamoša sa to udialo ...
a čo sa vám z toho podarilo vyrobiť?
Beteha , terkelica ... normálny názov na mišung všehochuti rôzneho ovocia sa nedá nájsť ...:rolleyes:
dalo sa to piť?
...a ešte ako ..... 52 % sme robili ..........rýchlo pošla dole hrdlom ...:---

...
pavol54
19.02.13,15:54
Ahojte:-)

u rodičov v pivnici som objavil väčšie množstvo kompótov, starých ovocných štiav/sirupov a domácich lekvárov...

vyhodiť to by bola škoda, zjesť už asi zdravotné riziko keďže už majú viac ako 10-15 rokov...
z čerstvého ovocia zo záhrady kvas založiť viem to nie je problém... ale ako založiť a spraviť kvas zo starých lekvárov, sirupov a kompótov??? môžem pomiešať aj rôzne druhy zaváranin a ovocia? keďže z jedného druhu tam určite nebude na celý súd? skúšal už niekto robiť destilát z kompótov? a čo sa vám z toho podarilo vyrobiť? dalo sa to piť? pamätaj termín funkčnosti pálenice, lebo niektoré sú funkčné len v určitú časť roku, a k tomu si nastav čas vykvasenia
16ursus
19.02.13,16:02
Ahoj
16ursus
19.02.13,16:14
ahoj
ja by som doporučil do toho ako nosné médium jablká (aj teraz som ešte videl pod stromom síce zamrznuté, ale dobré). Určite si zisti ako pália pálenice, lebo teraz v zime Ti to bude pomaly a dlho kvasiť, alebo počkaj do jeseni. Určite to bude dobrý destilát, len každý pohár okoštuj či nie je skyslený - ten vyhoď. Čo sa týka množstva to si nastav podľa objemu kotla v danej pálenici.
buchač
19.02.13,16:19
pamätaj termín funkčnosti pálenice, lebo niektoré sú funkčné len v určitú časť roku, a k tomu si nastav čas vykvasenia

ahoj
ja by som doporučil do toho ako nosné médium jablká (aj teraz som ešte videl pod stromom síce zamrznuté, ale dobré). Určite si zisti ako pália pálenice, lebo teraz v zime Ti to bude pomaly a dlho kvasiť, alebo počkaj do jeseni. Určite to bude dobrý destilát, len každý pohár okoštuj či nie je skyslený - ten vyhoď. Čo sa týka množstva to si nastav podľa objemu kotla v danej pálenici.

...mám dojem , že " ľadový " s tým problém nebude mať ....;)
Ice dive
19.02.13,18:18
OK, takže sirupy a kompoty môžem zmiešať... a dame vykvasiť.... a ako rýchlo by to malo kvasiť? predpokladám, že cukru tam bude omnoho viac ako v čerstvom ovocí.... a čo s lekvármi? tie by nemohli samostatne kvasiť?

no pálenica aspoň tá kam chodím s ovocným kvasom funguje celý rok, dokonca naštartujú mašinu aj keď nie je plný kotol..... www.palenicamocenok.sk
lujza.j
19.02.13,18:37
pavol54
19.02.13,19:17
že by hrniec v hrnci pod lavorom?
babka - ježibabka
19.02.13,19:38
Kľudne môžeš dať aj lekváry (myslím že máš na mysli také redšie - džemy) iba ich ešte riadne rozmiešaj v teplej vode.
alabut
16.03.13,17:07
Destilat z kompotov a lekvarov je dobry do likerov. Ja som to hodil do sudka, natrel trochu jablk alebo ribezli namiesto kvasnic a dal vykysnut. Palit je to lepsie v kolone, alebo doma pouzit vyssiu ruru z hrnca (pod povalu), aby vysiel tuhsi alkohol na prvy krat (okolo 80%). Chutovo nie je zly, celkom je jemny, vona chyba, ale ako som spomenul na likery a lieciva je vyborny. :-)