Jaanka1983
20.02.13,04:50
nevie mi niekto poradiť ako je to teraz z dotáciou z úradu práce koĺko sa dostáva a ako dlho musíš podnikať vedela som že 2 roky ale známi mi hovoril že už 3 roky musite podnikať.Ak by som začala podnikať a nedarilo by sa mi mohla by som sa popri podnikaní zamestnať a ak by mi schválili dotáciu tak potom aký by bol postup.Nemusela by som dotáciu vrátiť?:(
tictac7
20.02.13,05:07
Jaanka1983
21.02.13,14:09
prepáč ja som založila preto lebo mi nikto neodpovedal a tak som si myslela že tá predchádzajúca téma už je nerealna
veronikasad
21.02.13,14:11
nevie mi niekto poradiť ako je to teraz z dotáciou z úradu práce koĺko sa dostáva a ako dlho musíš podnikať vedela som že 2 roky ale známi mi hovoril že už 3 roky musite podnikať.Ak by som začala podnikať a nedarilo by sa mi mohla by som sa popri podnikaní zamestnať a ak by mi schválili dotáciu tak potom aký by bol postup.Nemusela by som dotáciu vrátiť?:(
Novela zákona o službách zamestnanosti je v súčasnom období v parlamente. Počkaj na jej schválenie a až potom začni vybavovať dotáciu. Mala by platiť od 1.4. alebo od 1.5.2013. Z návrhu zákona sa ešte veľa vecí môže v schvaľovacom procese zmeniť.

mimotemyPozerám tú predch.tému, prečo by mala byť nereálna ? Pre budúcnosť, ak niektorý tvoj príspevok alebo téma "zapadne prachom", stačí keď ju "posunieš na svetlo" napísaním nového príspevku s textom "posúvam".
tictac7
21.02.13,14:13
prepáč ja som založila preto lebo mi nikto neodpovedal a tak som si myslela že tá predchádzajúca téma už je nerealna


...veď si sem neprišla včera.... tak hádam vieš, ako to chodí. Tému vidíš stále, len prispievať sa dá len do doby kým, ju traja neoznačia ako vyriešenú (teda téma sa uzavrie)