Pseudonim
20.02.13,14:57
Ahoj..
Zaobstaral som si modem Huawei a dal som tam O2 kartu z mobilu kedže som na nej mal internet..
Internet ide v pohode 1mb/s ale každých cca 6m sa internet odpojí a znova pripojí..
Nieje poškodený je úplne nový.. poradíte nejak ? :)
arizona
20.02.13,15:10
Asi zalezi aj aky silny je ten modem,aky mas signal atd.
Mam 2 modemy Huawei, jedn starsi fachci na 100 %,ale novsi,slabsi na tom istom mieste nestiha, vypadava, dlho nacitava stranky.
Ak si v meste, zvacsa nemas problem so signalom, ale dalej od mesta ma mobilny net casto problem.

To, ze je novy, neznamena, ze nemoze byt chybny, aj to sa stava ...
Pseudonim
20.02.13,15:24
Asi zalezi aj aky silny je ten modem,aky mas signal atd.
Mam 2 modemy Huawei, jedn starsi fachci na 100 %,ale novsi,slabsi na tom istom mieste nestiha, vypadava, dlho nacitava stranky.
Ak si v meste, zvacsa nemas problem so signalom, ale dalej od mesta ma mobilny net casto problem.

To, ze je novy, neznamena, ze nemoze byt chybny, aj to sa stava ...

Jasňe no..
Tento je podla všetkého novší ale ten istý internet išiel na staršom huawei omnoho pomalšie ale nevypadával..
možno by mi stačilo tak 50kb/s takže možno by mi stačil nejaký limit 50kb/s ale netuším kde ho nastaviť
wagner
20.02.13,20:36
Jasňe no..
Tento je podla všetkého novší ale ten istý internet išiel na staršom huawei omnoho pomalšie ale nevypadával..
možno by mi stačilo tak 50kb/s takže možno by mi stačil nejaký limit 50kb/s ale netuším kde ho nastaviť
50 kb/s by Ti stačil? Tak to je podľa mňa málo. Neviem či si tú rýchlosť môžeš sám nastaviť, ale ak tam máš na lište ikonu signálu, tak ja tam mám prístup na internet. Lenže rýchlosť asi ovplyvňuje operátor.
bodliak
20.02.13,21:01
Ak podporuje viac technológii, skús mu miesto módu Auto vnútiť jednu konkrétnu.
Možno sa len medzi nimi prepína...