barbecue
20.02.13,19:12
....ohľadom mozilly a facebooku. Na fb som klikla na nejaký odkaz, pravdepodobne vírus a už sa mi zrazu začali do profilu pridávať všeliake stranky, akože sa mi páčia a akože som začala sledovať pár ľudí, všetko to boli turci.. Kamarát mi poradil, že aby som si zrušila konto a odinštalovala a nainštalovala nanovo mozillu a spravila nové konto.. tak som tak aj postupovala, ale všetko sa vrátilo, zase sa mi začali akože páčiť plno stránok a sledovať nejakých ľudí. Mám antivirák Avast a Malwarebytes, ale žiaden vír mi nenašlo. Môžte mi prosím poradiť? Ďakujem
TheSteven
20.02.13,18:39
Pozri sa na Fb do svojho účtu, ktore stránky máš označené za "Páči sa mi to" a pozri si aj na tých turkou a zruš im odber. Viac ti asi neporadím
arizona
20.02.13,19:41
Nehravas nejake hry? Tym davas povolenie nakukat do svojho profilu, da sa to velakrat zneuzit...
Skus si pozrusovat vsetky hluposti, co si pozaklikavala,prip. zablokovat.
barbecue
20.02.13,19:48
už som skúšala aj to, že som tie stránky poodstranovala, aj odber som zrušila aj blokovala, ešte som to aj nahlasovala facebooku, ale stále sa mi na novo tam pridávali. Ja osobne som mala nejakých 150 stránok, čo sa mi páčilo a za 3 dni som tam mala vyše 800 stránok. Hry nehrávam vôbec ani všeliake tie aplikácie neskúšam. Začalo to po tom, čo som klikla na odkaz, ktorý mi pridal kamarát na nástenku.
arizona
20.02.13,19:52
a nepozna niekto tvoje heslo a nemohol poklikat namiesto teba?
barbecue
20.02.13,19:59
aj to som si myslela, ale hned som si zmenila heslo a stále to isté sa opakovalo. Hlavne čo by som potrebovala poradiť je, že ako si nanovo nainštalujem mozillu tak, aby mi napr, zmizli všetky záložky, alebo priečinky na lište. Lebo ked som to skúšala, aj iné verzie mozilly, tak vždy mi nainštalovalo akoby tú mozillu, čo som mala predtým.. alebo mi treba preinštalovať celý pc?
Vlado40
20.02.13,20:07
Stiahni si a nainštaluj tento program:
http://www.filehippo.com/download_ccleaner
Zapni ho ,zapni čistič,tam klikni na aplikácie ,v položke Firefox/Mozilla daj fajky na všetky položky potom Analizovať a Vyčistiť.Pri ostatných prehliadačoch nechaj všetko prázdne pretože vyprázdni všetko aj pri nich.Potom klikni aj na registre daj Hľadať problémy a Opraviť.
barbecue
20.02.13,20:16
dakujem zatial velmi pekne, už som si to stiahla a idem ho zapnúť, dám vedieť, či pomohlo.
wagner
20.02.13,20:21
Vlado40
20.02.13,20:22
CCleaner aj v SK.
misoft
21.02.13,15:59
Mozilla je v tom nevinne! To tvoj profil na FB je v háji. A ten odkaz z "nastenky" len ho otvoril pre niekoho druhého. Rada - zrušiť účet na FB
Ka-Minka
04.03.13,08:28
Chcela by som sa opýtať - ak mám tento antispyware (http://www.eset.com/sk/antispyware/) už v antivíraku, mám inštalovať ešte iný alebo stačí? A nebudú sa nejak hádať či tak?