Donda
03.03.06,18:12
Nefungujú nám reproduktory na počítači. Ťukla som na amplión dolu v rohu (na ikonku), tam je všetko OK. V čom to asi môže byť? Počítač mal vírus, ktorý bol vyliečený, ale zvuk zmizol. Prosím poraďte...
kukučka
03.03.06,19:07
a nemáš tam náhodou slúchadlá?
lenkak
04.03.06,06:23
Okontroluj si zvuk so slúchadlami, ak Ti pôjde zvuk cez slúchadlá, potom nebude problém v reproduktoroch.
bepo
04.03.06,11:44
Nefungujú nám reproduktory na počítači. Ťukla som na amplión dolu v rohu (na ikonku), tam je všetko OK. V čom to asi môže byť? Počítač mal vírus, ktorý bol vyliečený, ale zvuk zmizol. Prosím poraďte...
Asi zachrípli reproduktory :D
karol.za
04.03.06,11:55
Asi zachrípli reproduktory :D

že by sa vtáčia chrípka prenášala aj na reproduktory ???
Donda
11.05.06,17:41
Chcela som si pozreť na PC DVD a obraz beží a zvuk ,,všakovaký žiadny". Myslela som, že sú zlé repráky, ale pri hrách zvuk funguje. V čom je chyba?
lenkak
11.05.06,17:48
Nemáš náhodou vypnutý zvuk?
(Ovládací panel, Zvuk)
Donda
11.05.06,17:54
Nie. Skontrolovala som ovládací panel a všetko je OK. Veď keby tam bolo niečo vypnuté zrejme by nefungoval zvuk ani pri hrách.
lenkak
11.05.06,17:57
Predpokladám, že používaš program na prezeranie DVD.
Tam máš tiež zvuk nastavený?
Donda
11.05.06,18:03
...nuž, program na prezeranie DVD!!! Priznám sa, že sme kúpili nový počítač asi pred mesiacom a predpokladám, že by tam mal nejaký byť. Alebo sa dá stiahnuť z internetu. Tuším, že syn to skúšal cez WMP.
lenkak
11.05.06,18:12
Aj tam je hlasitosť.
Donda
11.05.06,18:22
Ako zistím, či tam mám ten program?
Ivana Š
11.05.06,19:44
Ak máš Windows, tak WMP máš určite - je to Windows Media Player. Ja mám viac prehrávačov DVD, keď vložím DVD, Windows sa ma pýta, ktorý má použiť. V každom je nastavenie hlasitosti, treba len správne nastaviť.

Vyhľadanie: Daj štart- hľadať- označ všetky priečinky a súbory - ako kľúčové slovo daj Windows Media Player ale podľa mňa to máš, ale nevieš kde. Keď to vyhľadá, treba správne nastaviť. Ak bude problém, ešte sa ozvi, môžem manžela vyspovedať ako na to:) vie viac ako ja
bepo
12.05.06,04:19
Možno ti ten vírus poškodil kodecy,skús ich nanovo nainštalovať
Chobot
12.05.06,07:15
Nefungujú nám reproduktory na počítači. Ťukla som na amplión dolu v rohu (na ikonku), tam je všetko OK. V čom to asi môže byť? Počítač mal vírus, ktorý bol vyliečený, ale zvuk zmizol. Prosím poraďte...

Na ten malý amplión si len klikla alebo si dvojklikla? Dvojklikom otvoríš dialógové okno, kde môžeš zapínať alebo nastavovať rôzne vstupy na zvuk (napr. vstup vnútornéhlo zdroja, zariadenie Wave, CD, ...). Pozri tam, či máš všetky vstupy zapnuté.

Tiež sa Ťa opýtam - máš samostatnú zvukovú kartu alebo používaš zvukovú kartu intergrovanú na základnej doske? Je to dôležité kvôli ovládačom - ak máš samostatnú.