sabic
21.02.13,00:47
My chodíme na dovolenky už pravidelne, vyskúšali sme toho naozaj veľa, ale posledné roky nedáme dopustiť na Koral Tour. Viac ako milé a usmievavé pracovníčky Vám vždy vyberú tú pravú CK podľa Vašich potrieb. Ponúkajú ich viac než dosť a všetky sú kvalitné. My nikdy nejdeme priamo do CK, lebo vieme že ponechať výber na Koral Tour je to najlepšie čo sa Vám môže stať. A na čo by ste aj chodili po x budovách keď stačí do jednej ;)

Tak cez koho chodíte vy?
220870
21.02.13,06:59
Pekná reklama,ale za tú by mala každá slušná spoločnosť s usmievavými pracovníčkami aj slušne zaplatiť ,nie takto poza bučky.:)
laurin
21.02.13,08:55
Hehe reklama nepusti....
Ja by som cestovkam prachy nedal. Naco ich zivit? Dnes sa da vsetko vybavit cez internet (booking, tripadvisor....)
Braňo
21.02.13,08:58
pre mňa usmievavá pracovníčka nie je argument kvalitnej dovolenky, navyše uvádzaš, že prečo chodiť do nejakej budovy, keď už dávno vyberáme dovolenku s dobrou cenou cez internet.
ludmila4
21.02.13,09:07
Ja som vyskušla asi všetky tie najznámejšie cestovky, a v podstate som bola vždy spokojná, okrem Kartago tours. Vlani som skusila ísť bez cestovky a neviem si to vynachváliť, určíš si sam termín, dlžku pobytu, ubytovanie a ešte aj ušetšíš. U mňa je problém "jazyková bariera" ale zase to vynahradím svojim šarmom, samozrejme keby som musela riešiť nejakú vážnu situáciu tak som v koncoch, ale kto vie jazyk, tak určite by nešla cez cestovku, na vlastnú päsť, to má svoje čaro, vzrušenie a taký malý adrenalín.
pivko
21.02.13,12:08
A to co Koral tours , šak to nanuky.
Keď Slovenské tak Firo a Satur.
Ešte doplním , celkom dobrá skúsenosť DECAMPO
diana3
25.02.13,13:39
no kedysi sme chodili len cez cestovky a zaviselo to od kadecoho, jeden rok sme boli 100% spokojni napriklad so saturom, druhy rok uz nie, dalsi rok sme boli so saturom a potom zase nie. pre mna je skor dolezite, ako dana cestovka riesi, ked sa nieco pokazi a zlyha delegat... ci da cestovka po navrate od toho ruky prec, alebo ci sa tomu adekvatne venuje
deli.
27.02.13,12:34
Satur-nie, už nikdy viac. pred pár rokmi nás v Taliansku v Neapolskom zálive ubytovali do hotela, v ktorom už dva týždne všetci zamestnanci okrem dvoch štrajkovali. Dokonca zamestnanci sedeli pred vchodom do hotela s transparentmi s napismi v taliančine. nikto z nas po taliansky nerozumel. Až po 2 dňoch nám to preložili: "Toto je hotel v ktorom neplatia mzdy zamestnancom". No nás Satur do tohto hotela ubytoval, boli sme druhý termín Slovákov (aj v prvom termíne prebiehal štrajk), v tomto hoteli, ďalšie termíny už ubytovali inam. V "hoteli" zostali pracovať len 2 zamestnankyne: jedna Talianka a jedna Ukrajinka. Tieto dve dámy nás privítali v úplne prázdnom a stíchnutom hoteli, tie isté dámy nám servírovali večeru, ktorá pozostávala z rozmrazených rias s rybou, nič iné nebolo,a to sme mali zaplatený all inkluzív. Tie isté dámy upratovali, keďže to však samozrejme nestíhali, "upratovali" len každý tretí deň, aj to veľmi neporiadne. Žiadne nápoje, museli sme si ich kupovať v supermarkete. Alkohol zlievali z fliaš do jednej, videli sme to, keď sa náhodou otvorili lietačky z kuchyne do jedálne, kde sme boli jediní hostia v úplne stíchnutej jedálni. Nefungovali televízory na izbách, bola vypnutá klimatizácia. Toto bolo to najhoršie, čo som kedy na dovolenke zažila. Neskôr nás upozornili, že hotelu vypnú aj elektrinu a vodu. Delegátka len opakovala: "To je temperament južných Talianov", usmievala sa a nepočúvala nás-asi mala také povinnosti zo saturu. Nakoniec sme po 3 dňoch telefonátov na SK (delegátka nereagovala na nič) podali všetci do jedného hromadnú reklamáciu a požiadali sme o pristavenie lietadla, aby sme mohli ísť konečne domov. Až po tomto nám Satur vybavil náhradné ubytovanie, ktoré nezodpovalo objednanému zájazdu. Tam sa aspoň dalo vydržať, ale dovolenku nám to nevráti. Nakoniec nám Satur zaplatil späť celú sumu ubytovania, ale so Saturom už nikdy nikam! Aj keď pripúšťam, že dovtedy sme mali so S. len tie najlepšie skúsenosti. Nemali nás však TAKTO ubytovať, vedeli z prevého zájazdu, ako to tam vyzerá, a oni nás napriek tomu ubytovali.
inica
11.03.13,09:12
Posledne roky jednoznace cez internet. Vyberiem, co nam vyhovuje. Objednam, zaplatim...nikam nemusim chodit vybavovat-vsetko sa da online. Tento rok chceme ist uplne bez cestovky.