Harendil
21.02.13,08:54
Zdravím Poraďáci,
mám taký, pomerne veľký problém... Na mojom notebooku absolútne nejde zvuk. Všetky hlasitosti mám zvýšene na 100% a aj tak nič. Pokiaľ som mal handsfree sadu, zvuk išiel, ale z reproduktorov na notebooku sa mu už akosi nechce.

Každá rada by mi pomohla.
misoft
21.02.13,15:51
Tipnem: vytiahol si a repráky mlčia.
Niekoľko možností:
a) konektor pre pripojenie "neprepol" na repraky - malá oprava to vyrieši
b) nejako je nastavené iné zvukové zariadenie ako predvolené - otvoriť Ovládacie panely - Zvuk a v časti Prehrávanie pozrieť, čo je nastavené (malo by byť Speakers)
c) niekde sa porúčali ovládače zvukovej karty (asi šli na predčasnú dovolenku) - v Správcovi zariadení dať aktualizovať ovládač.
d) skúsiť bod obnovy, kedy to ešte "fungovalo".
Harendil
04.03.13,18:38
nie nie, reproduktory neboli zapojené, použival som reproduktor, ktorý je zabudovaný v počítači.... a nakoniec niečo bolo ponastavované v nastaveniach zvuku ako sú speakers.
Vlado40
04.03.13,18:42
Nefunguje zvuk ani cez slúchadlá?
misoft
04.03.13,18:51
Pokiaľ som mal handsfree sadu, zvuk išiel, ale z reproduktorov na notebooku sa mu už akosi nechce.
vs.

nie nie, reproduktory neboli zapojené, použival som reproduktor, ktorý je zabudovaný v počítači

Nejako si odporuješ! T.z. že si niečo musel mať zasunuté do konektora, nakoľko handsfree bude asi slúchadlá s mikrofónom, alebo bluetooth slúchadlá.
V prípade BT to však nejde cez repráky a ZK.
Harendil
04.03.13,18:58
nie nie, neodporujem si... v tom momente, keď som nepočul zvuk, som nič nemal zasunuté do konektora, ani externé reproduktory, ani handsfree sadu....
misoft
04.03.13,19:32
Pozri sa na Možnosti ovládania zvuku. Čo máš nastavené ako predvolené výstupné zvukové zariadenie?