Jozef Mihál
27.09.04,13:32
Koncom novembra budem pravdepodobne robiť (upozorňujem, že platené) školenie k legislatívnym zmenám v oblasti mzdového účtovníctva pre rok 2005. Nový zákon o zdravotnom poistení, zákon o starobnom dôchodkovom sporení atď.
Členovia Porady, mali by ste záujem ?
Miesto školenia Bratislava.
bea
27.09.04,11:38
Pán Mihál, rada prídem.
Luba2
27.09.04,12:23
Aj ja by som mala záujem o to školenie.
Luckasari
27.09.04,12:36
pan Mihal, a v KE nahodohou nebudete robit taketo skolenie?
accad
27.09.04,12:37
Dobrý dôvod na osobné stretnutie, tých čo komunikujeme spolu cez PORADu. Ja sa hlásim.
Martinková
27.09.04,12:41
Aj ja mám záujem o to skolenie, rada prídem.

Betka Martinková
Jozef Mihál
27.09.04,12:46
Luckasari - po ine roky som robieval (a veľmi rád) školenia i v Košiciach, ale teraz z istých dôvodov nemôžem vytiahnuť päty z Bratislavy.
Zuzka
27.09.04,13:49
Áno, mám záujem zúčastniť sa školenia.
Mila
27.09.04,13:53
Určite veľmi rada prídem. Dajte prosím pár dní skôr vediet čas a dátum.Ďakujeme za super možnosť stretnutia.
Luckasari
27.09.04,16:41
Luckasari - po ine roky som robieval (a veľmi rád) školenia i v Košiciach, ale teraz z istých dôvodov nemôžem vytiahnuť päty z Bratislavy.
to je skoda pan Mihal, urcite by sme sa vasho skolenia radi zucastnili, ale do BA to bude asi trochu daleko
vladan
27.09.04,17:01
po ine roky som robieval (a veľmi rád) školenia i v Košiciach, ale teraz z istých dôvodov nemôžem vytiahnuť päty z Bratislavy.
... to nie je fér!!! Zas má Blava o "niečo" viac ako Košice - pána Mihála a jeho pripravované školenie! Ja sa tak nehrám! Aj by som do Blavy išla, ale šéfinovia ma nepustia :-( čo teraz,ha? :-(
ajri
27.09.04,17:49
Ak to bude časovo možné, veľmi rada prídem, výborná príležitosť osobne sa spoznať aj s ostatnými poraďákmi.
VieraM
27.09.04,20:40
Ja sa tiež hlásim. Dajte vedieť trocha s predstihom.
Zdravím.
Jozef Mihál
28.09.04,05:37
Aby som nezabudol, "moje" vydavateľstvo EPI (Personálny a mzdový poradca podnikateľa) bude robiť mzdárske školenie niekedy v januári na Podbanskom (v Permone) a volajú ma tam prednášať.
Nika
28.09.04,06:07
Aj ja mám záujem.
alica
28.09.04,06:23
veľmi rada prídem, konečne sa človek dozvie konkrétne veci a nie "omáčku"
Hlinkovx
28.09.04,06:48
A čo tak stredné slovensko... to bude bližšie aj pre východ aj západ slovenska...
urs
28.09.04,07:06
Dobre, prídem. Kedy a kde!

Dajte vedieť čo najskôr, aby bol volný termín.
Jozef Mihál
28.09.04,07:52
Opakujem, že uvažované školenie koncom novembra by bolo v Bratislave (zrejme hotel Medium na Tomášikovej - vedľa HZDS, kapacita sály 50 miest) a školenie organizované vydavateľstvom EPI v januári-februári na Podbanskom, hotel Permon, miesta habadej. Iné miesta ako tieto dve sú žiaľ z mojej strany nezvládnuteľné. Inak pokiaľ pôjde o obsah - už ma asi trochu poznáte, nedočkáte sa čítania paragrafov jedného za druhým, ale bude to ťažká paľba do problematických miest a dier zákonov.
tibor
28.09.04,09:39
zrejme prídem na oboje - i keď to v Permone bude o niečo dlhšie a drahšie - no konečne viac využijem tú zelenú kartičku zliav...a Paradise je predsa tiež good lákadlo.

ešte dlžím nejaké pivo Jozefovi...
ANNA
28.09.04,11:23
Veľmi rada sa školenia v Bratislave zúčastním. Ako však pozerám tým 50 miest bude čochvíľa zaplnených. Tak ak bude presný deň, čas nebolo by zlé pozvánku umiestniť aj sem na poradu.
Lubina
28.09.04,12:08
Tak isto by som sa rada zúčastnila školenia v Bratislave. Dúfam, že to okolnosti dovolia. Už sa teším.
eviketa
28.09.04,14:37
rada prídem, len dajte včas vediet
NADEJKA
29.09.04,12:17
Pán Mihál, som síce zo ZV, ale aj ja veľmi rada prídem na školenie.
Dajte prosím včas vedieť.
Ďakujem.
Jozef Mihál
29.09.04,17:02
Ďakujem za pozitívny ohlas, ak dobre počítam, 17 záujemcov o školenie v BA, takže to zorganizujem. Všetkým vyššie ohláseným sa členom Porady "držím" prednostné miesto - sála v hoteli Medium je (len) 50 miestna...
Viki
29.09.04,17:11
Ja tiez velmi rada pridem na skolenie... takze prosim "drzte" miesto, aj tym nizsie ohlasenym :-)
Dakujem Viki
Jozef Mihál
29.09.04,17:30
OK, "držím" miesto aj nižšie ohláseným.
eha
30.09.04,09:16
Rada by som sa zúčastnila aj ja školenie, dúfam že sa mi ujde nejaké miesto...
Iveta
30.09.04,09:41
Rada aj ja prídem na školenie, dajte včas vedieť!!
janaGT
30.09.04,10:49
Čo takto urobiť nejaký poradovník?
Jozef Mihál
30.09.04,11:02
No to nie. Ak bude skutočne tak veľký záujem, tak tých školení urobím viac.
Dadena
30.09.04,11:57
Áno, aj sa velmi rada zúčastním takéhoto školenia. Ak bude treba pripraviť nejaké materiály, rada pomôžem.
Magma
01.10.04,03:07
Aj ja by som mala záujem.
Ingrid
01.10.04,04:16
Ak je to možné rada by som sa zúčastnila aj ja školenia.
tibor
01.10.04,12:37
nechcem byť uštipačný...no podľa mňa má vláda i parlament ešte mesiac December na zmenu zákona o starobnom dôchodkovom poistení...a verím v to, že ho využije na nejakú zmenu. ja to vôbec nesledujem - ale čo som počul už niekoľko novelizácii bolo od pôvodného vydania - a to ešte nebolo vlastne nič spustené.
Jozef Mihál
01.10.04,13:09
V decembri bude ešte jedna schôdza NR SR, takže zmeniť sa skutočne môže všeličo a preto termín školenia koncom novembra, či začiatkom decembra zďaleka nie je ideálny. Ale v druhej polovici decembra bude záujem o naháňanie darčekov - nie o školenia, a v januári sa mi v mojej práci, ktorá ma živí, bude kečka pariť.
Ak sa mýlim, opravte ma.
Richard
01.10.04,14:16
Táto téma sa mi páči, tak trochu pripomína časy pred tuzexom hihi :-)))))

Je to coool, že je záujem, a najviac sa mi páči nápad s poradovníkom ;-)

Jozef, nezabudnite to vložiť medzi školenia...
ak by bol záujem v budúcnosti by som mohol dať aj nejaké formuláre, ktoré by slúžili ako prihlášky na školenia, ale to by malo význam ak by tu viaceré školiace agentúry vkladali svoje školenia. Niektoré som oslovil a odozva slabá, no a nemám čas len tak všetkých oslovovať... možno časom
Jozef Mihál
02.10.04,13:52
Ďakujem za prejavený záujem. Aby sme sa vyhli problémom s tým poradovníkom a celé to malo zmysel, uvažujem o tom, že

1. Školení urobím toľko, koľko Vás, milí členovia (a známi členov), bude mať o ne záujem

2. Na termínoch sa dohodnime demokraticky. O pár dní k tejto téme prilepím (neanonymnú) anketu s uvedením jednotlivých možných termínov. A Vy sa prosím predbežne prihláste na tieto termíny. Váš hlas jednak rozhodne o termíne školenia (školení), jednak ho budem chápať ako prejavenie predbežného záujmu. Príspevky členov, ktorí sa už vyššie ohlásili, samozrejme rešpektujem ako predbežné prihlášky, ale i ich prosím o účasť v ankete.

V ankete chcem predbežne ponúknuť tieto termíny:

24.11., 1.12., 8.12., 15.12., 12.1., 2.2.

Ako som už uviedol vyššie, školenia by boli v Bratislave, v hoteli MEDIUM na Tomášikovej (vedľa HZDS). Sála má kapacitu približne 50 miest, osvedčila sa mi v minulosti, vie tam byť príjemná atmosféra, dá sa parkovať i dostať tam s MHD. Sebecky priznávam, že to mám blízko firmy i domova.

Cena bude približne 600 Sk + DPH, v cene občerstvenie vo forme bufetových stolov, káva a pod.
luebchenko
04.10.04,07:28
24.11. - rada prídem - bude to tak trochu aj stretnutie "Poradcov" však :)? K témam - myslím že je to možno trochu téma budúcnosti, ale určite sa jej nevyhneme - zamestnávanie cudzincov? Nezmestilo by sa aspoň okrajovo?
Luba
04.10.04,08:34
Hlásim sa na 12.1., prípadne 2.2.05. Vďaka za viac termínov!
Lubina
04.10.04,09:21
Mne by takisto vyhovovalo najlepšie 12.1., poprípade 2.2.
Luba2
04.10.04,10:52
Najviac by mi vyhovoval niektorý decembrový termín, ale prispôsobím sa aj na iný.
Jozef Mihál
04.10.04,17:32
Vážení Poradcovia, dovolil som si pripojiť k tejto téme ohlasovanú anketu o termínoch školení. Zosumarizujme si, že:

Školenie bude v Bratislave, v hoteli MEDIUM na Tomášikovej (vedľa HZDS). Kapacita sály 50 miest.

Cena približne 600 Sk + DPH, v cene občerstvenie vo forme bufetových stolov, káva a pod.

Termín školenia určíte Vy, bude to víťazný termín z horeuvedenej ankety. V prípade dostatočného záujmu budú školenia dve. Poteší ma, ak informáciu o tejto akcií dáte i svojim známym, vítaní sú samozrejme i nečlenovia Porady. Anketa sa uzavrie okolo 20.10.2004. Následne na Poradu umiestnim prihlášky.

Predbežný program -
- nový zákon o zdravotnom poistení a súčasne jeho decembrová novela
- zákon o starobnom dôchodkovom sporení
- zákon o doplnkovom dôchodkovom sporení
- ďalšie aktuálne problémy mzdového účtovníctva

Všetkým členom za zatiaľ prejavený záujem úprimne ďakujem a teším sa na osobné stretnutie.
Jozef Mihál
05.10.04,07:56
V záujme dobrej informovanosti členov Porady posúvam ďalej túto informáciu - ako odberateľovi tzv. "noviniek" zo servera enoviny ku mne dorazila informácia o pripravovanom školení o novom zákone o zdravotnom poistení organizovanom vydavateľstvom Dashofer (prednáša JUDr. Matlák) 6.12.2004. Zaujímavá cena 1990 Sk.
Luba2
05.10.04,08:12
Pán Mihál,
práve dnes malo byť školenie s p. Matlákom v agentúre JandT, síce nie o zdravotnom, ale o sociálnom poistení. Bolo však pre nezáujem zrušené. A cena: 2.118 Sk.
M3G
05.10.04,15:53
Na školenie rád prídem aj ja, ak si trochu utrasiem čas.

Ešte taká malá otázka k minimálnej mzde:
Odvody SZČO, ktoré budeme platiť za október t.j. do 8.11. sa dúfam nemenia?!
Jozef Mihál
06.10.04,05:15
M3G:
Menia, platba do Sociálnej poisťovne k 8.11.2004, ktorú SZČO robí za obdobie október 2004, už musí byť so zohľadnením novej minimálnej mzdy 6500 Sk.
Platba do Sociálnej poisťovne k 8.10.2004 za september je poslednýkrát "po starom".
Platby do zdravotnej poisťovne sa nemenia - k ich zmene príde až od r.2005.
Jozef Mihál
09.10.04,13:45
Anketa sa pekne rozbehla, ďakujem zatiaľ 22 hlasujúcim Poradcom. O týždeň sa budem musieť rozhodnúť o termínoch, preto poprosím tých, ktorí by radi prišli, ale v ankete ich hlas ešte chýba, aby "zahlasovali".

Zatiaľ to vyzerá na prvé školenie dňa 1.12.2004 a druhé dňa 12.1.2005.
Jozef Mihál
11.10.04,18:32
Pridávam ešte jednu tému pre školenie - rád by som poslucháčov v rámci časových možností naučil samostatne pracovať so zákonmi - najmä vedieť zákony nielen čítať ale vedieť čítať medzi riadkami (a hľadať diery). A to na príkladoch z praxe - viď nový zákon o zdr.poistení.

Je také porekadlo, že lepšie ako ľuďom ryby rozdávať, je naučiť ľudí ryby chytať.
Janca
12.10.04,05:53
Tak uz som konecne aj ja hlasovala a pri zvazovani aky termin vybrat som sa rozhodla pre co najskorsi z dovodu, ze do konca roka sa este vselico da vyuzit z rad p. Mihala, ktoremu tymto dakujem za jeho ochotu pomoc a poradit v tej motanici predpisov.
Jozef Mihál
12.10.04,13:20
Dobrá správa pre Košice.

V spolupráci s partnerom www.compservice.sk (http://www.compservice.sk) budem robiť školenie v Košiciach 15.12.2004 pre ich zákazníkov. Program viď vyššie.

Som s nimi dohodnutý, že bude rezerva i pre Vás, priateľov z Porady. Preto prosím záujemcov, predbežne sa mi hláste, vraj i tam bude kapacita obmedzená, spolu cca 70-90 miest.

Uvažujeme i o školení v Martine.
vladan
12.10.04,16:09
to je asi najkrajšia správa tohto dňa. Jasnééééé, že prídem. Hurá, hurá :-))))....
hneď idem hlasovať za Košice :-)
... ci, ta to jake super :-)

máme sa aj nejak špeciálne prihlásiť tej firme, či stačí ak tu takto na Porade sa dohodneme, že môžme prísť?
Jozef Mihál
12.10.04,16:14
Hlasovať sa nedá...(jajaj, nerobte to, Košičania nehlasujte, len sa tu svojimi príspevkami hláste, ja Vás evidujem, tá anketa je len pre Bratislavu, Košice sú už vopred zajednané na 15.12.!)

Okrem toho načo, je mi jasné, že Košičanky a Košičania ma nesklamú, dúfam, že ani ja nesklamem !

Vladan - Ď za úžasnú reakciu. Zatiaľ stačí, že viem o Vašom konkrétnom záujme, nikde sa zatiaľ neohlasujte, píšem si - Vladan, 1 osoba...
vladan
12.10.04,16:17
Hlasovať sa nedá... načo, je mi jasné, že Košičanky a Košičania ma nesklamú, dúfam, že ani ja nesklamem !
Inak Vladan - Ď za úžasnú reakciu.
pán Mihál, ale ja splašená som už zahlasovala za 15.12. na tej vašej ankete. Teraz čo, hm? To je len anketa pre Bratislavu? Keď hej, ta potom ma treba vymazať, ale len z ankety. Do pamäte si ma treba vryť, že prídem. :-)
Jozef Mihál
12.10.04,16:19
Vladan, jasné, už akoby sme sa videli tú stredu.

A Richard snáď dokáže tú anketu ponapraviť.
vladan
12.10.04,16:24
Vladan, jasné, už akoby sme sa videli tú stredu.

A Richard snáď dokáže tú anketu ponapraviť.
asik si idem hrknúť jeden štamperlík :-) - žeby som to patrične oslávila :-)
vladan
12.10.04,16:33
Pripájam sa na diaľku fľaškovým Bernardom. Ale šetrite sily, po školení to roztočíme.
... dovolím si tvrdiť, že aj NA ŠKOLENÍ to roztočíme s paragrafmi, však? :-) no a potom... košické bary držte si klobúky!!!
M3G
12.10.04,17:50
Ja navrhujem školenie 24.12.
Môžeme si hneď doniesť darčeky.

Alebo 31.12. - zapijeme, oslávime a školenie presunieme na neurčito :)
Jarka
13.10.04,05:34
Ak by sa konalo uvedené školenie v Martine, tak sa vopred hlasim.
Luna
13.10.04,06:17
Kaď som sa dočítala o školení v Martine,mám záujem aj ja.Košice a Ba.je pre mňa veľmi ďaleko.
vija
13.10.04,06:20
Mám záujem, prosím upresniť termín atd
Beata
13.10.04,07:10
Ahojte kolegovia a kolegyne, to sa môžu prihlásiť aj tí, čo vedia strašne málo o zamestnancoch, mzdách a všetkom čo s tým súvisí?! Lebo istú dobu nemám zamestnancov, tak som vypadla, no bohužiaľ budeme znova zamestnávať, takže všetko si budem musieť oživiť... ach jaaaj... a tie novoty... oh my got. Veru, také školenie by bodlo. Takže do tej Blavy by som rada prišla. Dúfam, že to hlasovanie hore je pre Blavu, lebo som hlasovala tam. Dala som februárový termín, lebo január ani neviem ako mi ubehne (určite aj Vám), už si idem objednať hasiace prístroje na tú kečku, čo sa mi z nej bude dymiť :)
Jozef Mihál
13.10.04,08:26
Bližšia informácia o školení v Košiciach:

Adresa:

Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov
Cesta pod Hradovou 13/A
041 77 Košice

Zatiaľ objednaný termín 15.12.2004

Časový harmonogram:

Prezentácia 8.30 - 9.00
Školenie 9.00 - 15.00
obed 12.30 - 13.30

Program:
1. Nový zákon o zdravotnom poistení a jeho novela schvaľovaná v NRSR na decembrovej schôdzi.
2. Zákon č.43/2004 Z.z. o starobnom dôchodkovom sporení
3. Nový zákon o doplnkovom dôchodkovom sporení
4. Ročné zúčtovanie dane za rok 2004
5. Ďalšie zmeny legislatívy v oblasti mzdového účtovníctva k 1.1.2005

Prierezovou témou prelínajúcou sa školením, je naučiť poslucháčov samostatne čítať zákony a to aj medzi riadkami.

Školenie je vhodné najmä pre mzdové účtovníčky ale i pre SZČO, ktoré sa chcú dozvedieť o zmenách, ktoré sa ich týkajú k 1.1.2005, najmä pokiaľ ide o zdravotné a sociálne poistenie.

Cena: 750 Sk vrátane DPH, v cene obed a káva

Počet miest cca 150, z toho vyhradených pre členov Porady cca 20

Prihlášky: Zatiaľ sa ozývajte mne buď priamo v tejto téme alebo cez SS. Vhodné bude ohlásiť aj počet osôb, tj. či s Vami príde aj nejaký "guest", nečlen Porady.

Ďakujem za Váš záujem a úprimne sa teším na osobné stretnutie.
ricij
13.10.04,09:30
Kde som ja mal oči, že som si to školenie všimol až teraz. Pán Mihál teším sa na osobné stretnutie v Košiciach. Prosím píšte si Ričij...
Konečne už nebudete Veľký brat od Orwella, ktorý všade necháva stopy, no nikto ho zatiaľ nevidel.
Takže Košice. BOMBA!
vladan
13.10.04,10:27
... Ričij, ja som ho videla, ja som ho videla! V profile má pán Mihál takú malilinkú fotečku :-))) - no aspoň dúfam, že je to on :-)
matafe
13.10.04,11:38
Veľmi ma potešila správa, že školenie sa uskutoční aj v Košiciach.
Mám o dane školenie záujem a rada prídem.

S pozdravom Martina Tischlerová
ricij
13.10.04,11:59
Vladan, fakt. No predstavoval som si Veľkého brata ináč.
Jozef Mihál
13.10.04,12:16
Prosím Vás, neohovárajte ma takto verejne, načo sú potom na Porade k dispozícií súkromné správy ?!
vladan
13.10.04,15:53
Prosím Vás, neohovárajte ma takto verejne, načo sú potom na Porade k dispozícií súkromné správy ?!
joj, pán Mihál, nechcela som sa vás dotknúť :-(
Luckasari
14.10.04,05:46
pán Mihál, veľmi sa teším, že predsa vyšli aj tie Košice
hlásim sa hneď teda aj ja + 1 mimoporadový guest príde so mnou
ricij
14.10.04,05:52
Prosím Vás, neohovárajte ma takto verejne, načo sú potom na Porade k dispozícií súkromné správy ?!
Ups, ani ja som to nemyslel v zlom. To len z tej radosti...
R.
minonka
14.10.04,08:09
Nebola by moznost urobiť to skolenie aj v Košiciach ...nepochybujem ze by bol velky zaujem aj napriek konkurenčným firmám..:)))
janaGT
14.10.04,08:17
ale pán Mihál už predsa oznámil, že 15.12. bude školenie aj v Košiciach, treba asi pozornejšie čítať, je to príspevok 51
luebchenko
14.10.04,08:22
Pán Mihál, termín školenia v BA ste už určil? Debata sa akosi rozrástla a túto informáciu akosi postrádam.

Ľuba
minonka
14.10.04,08:24
sorry nevsimla som si
Jozef Mihál
14.10.04,10:03
Minonka, nechcem tu vyzerat ako arogaňťák, ale konkurencia v školeniach, ktoré robím ja, neexistuje. Povedzte mi totiž o niekom, kto ovláda počnúc Zákonníkom práce a končiac novým zákonom o zdr.poistení prierezovo všetky zákony, týkajúce sa mzdového účta, dani a odvodov, povie Vám k tomu všetky možné triky, je informatik, takže chápe, ako je alebo nie je možné jednotlivé úskalia zákonov "zabudovať" do programov na mzdové účto a v neposlednej rade vo svojej firme i sám robí mzdového účtovníka. Príďte, srdečne Vás pozývam, a uvidíte.
Jozef Mihál
14.10.04,10:07
Luebchenko - uzávierka ankety o termíne školenia v BA je 20.10.2004. Výsledok závisí od počtu prihlásených na jednotlivé termíny. Je temer isté, že školenia budú dve, jedno v starom roku, jedno v novom.

Zatiaľ to vyzerá na 1.12. a 12.1.

Pripomínam, že hlasovať za termín 15.12. je už zbytočné - vtedy budem v Košiciach.
Jozef Mihál
15.10.04,12:09
Informácia pre Žilinčanov -

Už avizované školenie v Žiline organizované spoločnosťou Poradca podnikateľa (www.epi.sk (http://www.epi.sk)) bude 18.1.2005 na Mestskom úrade. Program viď školenie Košice.
Jozef Mihál
18.10.04,13:36
Najnovšie informácie o školeniach, ktoré organizujem v súčinnosti so spoločnosťou AURUS s.r.o.

Školenie Bratislava
- už dnes uzatváram anketu, ďalšie hlasovanie je zbytočné.
Školenia budú dve:
1.12.2004 a 12.1.2005, miesto Hotel Medium.

Školenie Nitra
2.12.2004 (len v prípade dostatočného záujmu), miesto Agroinštitút

Školenie Martin
25.11.2004 (pravdepodobne), budova Prefa

O pár dní tu pripojím pozvánky s návratkami.

Ďakujem všetkým za prejavený záujem a myslím, že si spoločne jednak popracujeme, jednak sa skvele zabavíme, hoci "nad zákonmi".
Jozef Mihál
18.10.04,13:39
Pozvánka s návratkou na školenie Košice, 15.12.2004.

Návratku prosím odoslať na adresu spoločnosti Compservice.
Aby sa Vám ušlo miesto, za Vaše meno uveďte poznámku "PORADA".

Všetkým Košičanom a Východniarom vôbec, ktorí sa u mňa už ohlásili, ďakujem, poprosím Vás o vyplnenie návratky a zaslanie. Ak niekto zabudne, nevadí, myslím na Vás, ozvem sa.
ricij
18.10.04,13:43
O.K., tlačím, pošlem, prídem.
valeriam
18.10.04,15:38
Kruci, tak ma mrzí, že sa nemôžem zúčastniť týchto školení. Ale keď malý podrastie, určite prídem, ak Vás to ešte bude tak baviť, ako teraz, pán Mihál. Mohol by ste to školenie nahrať na video a predávať kazety. Ja mám obrovský záujem!!!
vladan
18.10.04,15:41
Kruci, tak ma mrzí, že sa nemôžem zúčastniť týchto školení. Ale keď malý podrastie, určite prídem, ak Vás to ešte bude tak baviť, ako teraz, pán Mihál. Mohol by ste to školenie nahrať na video a predávať kazety. Ja mám obrovský záujem!!!
aký malý je ten tvoj malý, valeriam? Možno by sme vedeli zohnať au-pair na 15.12. :-)
valeriam
18.10.04,15:51
Pol roka. No potom ale musí byť "dojka" či ako sa to dnes nazýva.
vladan
18.10.04,16:15
Pol roka. No potom ale musí byť "dojka" či ako sa to dnes nazýva.
hmmm, žial žiadnu dojku nepoznám :-(((
valeriam
18.10.04,16:43
Ja som si myslela... A práve tote Košice ma najviac mrzia. Vyzerá to, že sa tam zídete super poraďácka partia. A pán Mihál navrhuje aj niečím zapíjať ricijho lentilky,tak neviem, neviem...
vladan
18.10.04,16:48
Ja som si myslela... A práve tote Košice ma najviac mrzia. Vyzerá to, že sa tam zídete super poraďácka partia. A pán Mihál navrhuje aj niečím zapíjať ricijho lentilky,tak neviem, neviem...val, a ten tvoj malilinký veľmi vyvádza? Asi by na školení "neobsedel", však? :-)))
Janette
18.10.04,19:13
Prihlasujem sa aj ja na školenie. Zmestím sa?
ricij
19.10.04,09:12
val, a ten tvoj malilinký veľmi vyvádza? Asi by na školení "neobsedel", však? :-)))
To je nápad, deti do 6 r. predsa zdarma ako v autobuse, ne?
Janca
19.10.04,09:18
Sestra uz musi platit v autobuse za dvojicky od 4 rokov veku ! Ze by iny kraj, iny mrav ?
Heni
19.10.04,09:22
Sestra uz musi platit v autobuse za dvojicky od 4 rokov veku ! Ze by iny kraj, iny mrav ?Asi jej to zrátali, 4+4, to už je 8 rokov a to sa platí :)
Katty
19.10.04,09:29
Tak koľko je prihlásených na Bratislavu????
Jozef Mihál
19.10.04,09:44
Katty - "oficiálne" je prihlásených zatiaľ 0 účastníkov. Na jednotlivé termíny v BA samozrejme strážim miesta pre všetkých, ktorí sa vyjadrili v ankete. ako som už uviedol, miest v sále je približne 50 a pretože na školenie pozývame našich (aurus) zákazníkov zo Západosl.kraja, ktorých je asi 250, môže byť problém s miestom. Dobre, 1 miesto držím pre Vás. Ozvite sa prosím na ktorý termín - 1.12. alebo 12.1.
luebchenko
19.10.04,10:38
Aj ja prosím - 1.12.

Ľuba
Katty
19.10.04,10:41
p. Mihál
Mne je to jedno na ktorý termín, na ktorý sa zmestím, určite chcem byť múdrejšia... a zatiaľ prídem sama, ak by sa podarilo tak možno s niekym v brušku ale ten sa nepočíta, toho tam prepašujem pssst
Janca
19.10.04,10:47
Ja sa hlasim na termin 1.12. do Bratislavy. Ak sa tam vsak nezmestim, automaticky ma posunte na dalsi volny. Bratislava je mi zatial najblizsie. Ak by predsa nieco bolo aj na strednejsom Slovensku prosim oznamne a aj prihlasku poslite na sukromny mail, nie vzdy sa mi podari kazdy den ist na portal. Dakujem Janca /Dufam, ze mi to neujde, lebo inak bude miest niekto iniciativne robit videozaznam. Odkupim. Ale na vlastne oci a usi je len na vlastne oci a usi. Aj otazok mam za batoh. Neviem, ci nebudeme vybavovat aj noclah/ Uz sa tesim
Jozef Mihál
19.10.04,11:15
Luebchenko, Katty, Janca - mám Vás poznačených na 1.12. do BA.

Janca - budem robiť šk. aj v Martine, zrejme 25.11. Tam to máte bližšie a ak sa dohodneme, môžem Vás cestou z BA do Martina zobrať autom. A možno aj naspäť.
Lubina
19.10.04,11:18
P. Mihál, môžete si poznačiť aj mňa, ale na termín 12.1 2005 v Bratislave?

Ďakujem
Jozef Mihál
19.10.04,11:20
Lubina - OK, 12.1. BA
Iveta
19.10.04,11:20
Pán Mihál,

môžete si poznačiť aj mňa na 12.1.2005 do Bratislavy.
ďakujem
Jozef Mihál
19.10.04,11:21
Iveta - OK, 12.1. BA
Janca
19.10.04,11:43
Ano, ano, ano, hoci by som mala za tym Vasim autom aj utekat. Super, uz nikoho cestou neberte ani stoparky /ale som sukromnicka, co?/. Snad ak mate "zahradku" na aute, vydrzim aj v nej. Tak ten Martin ma prednost aj pred Bratislavou. Tu si necham ako zadne vratka. Ak to bude aktualne dam c. mobilu alebo nejaky kontakt, ktory Vam bude vyhovovat a naozaj velmi rada sa zveziem. Zatial diky moc.
Jozef Mihál
19.10.04,11:54
OK Janca, ozvem sa (ak nezabudnem...). Takze Martin 25.11. predbežne.
Janca
19.10.04,12:00
To nesmiete zabudnut, lebo zomriem blba. A to zase ja nechcem.
Zuzana68
19.10.04,13:22
Krásny deň prajem, pán Mihál,ak by som mohla poprosiť zapíšte si ma na Martin 25.11. Budete uvádzať bližšie info na porade,alebo mi prosím pošlite súkromnú správu ďakujem Zuzana
Jozef Mihál
19.10.04,13:26
Zuzana zapisujem a ďakujem za záujem aj ja, o pár dní tu priložím prihlášku na školenia BA, NR, MT.
brm
19.10.04,13:37
samozrejme, kto by nechcel...
Vael
19.10.04,18:09
Pre Zuzanu68

Veľa šťastíčka, zdravíčka, trvalý pracovný pomer a pozitívne myslenie prajem
k dnešnému veľkému narodeninovému dňu
(našla som to v profile).
Annamac
20.10.04,07:44
P.Mihál hlásim sa aj ja na školenie v BA 1.12.2004 a ak by sa dalo tak aj s kolegyňou. Ak by bol s tým problém tak aspoň 1. Ďakujem.
anita
20.10.04,08:08
Budem rada, ak sa mi ujde miestečko na Vašom školeni p. Mihál. Ak je to možné, rezervujem si miesto aj pre svojho kolegu. Termín 1.12. - dúfam, že som to nepoplietla a tento termín je na Bratislavu.
Teším sa že zmúdriem, a v neposlednom rade sa teším, že Vás osobne spoznám.
Martinková
20.10.04,08:09
P.Mihál hlásim sa aj ja na školenie v BA 1.12.2004
Martinkova
Jozef Mihál
20.10.04,08:13
Značím si: Annamac, anita, Martinková
..a ďakujem za Váš záujem.
Magma
20.10.04,08:22
Tak ja už tomu nerozumiem, hlasovala som v ankete za 12.1.2005 a treba ešte raz tu? Tak potom sa hlásim na január - Bratislava. Ď.
Jozef Mihál
20.10.04,08:38
Magma a všetci ostatní, ktorí ste hlasovali v ankete:
Podstatná a pre obe strany záväzná bude prihláška, ktorú pošlete na adresu AURUS. Prihlášku zverejním o pár dní.

Všetci, ktorí ste hlasovali v ankete, môžete počítať s predbežnou rezerváciou miesta - ak tu ešte naviac svojim príspevkom zdôrazníte svoju plánovanú účasť na tom alebo tom termíne, nemám nič proti, ale na každého, kto je v ankete uvedený, myslím a rátam s ním.

Ak ale chce niekto priviesť so sebou i ďalšiu osobu (ako viď vyššie napr. Annamac alebo anita), vtedy je vhodné, aby ste mi to nejakou formou - príspevkom alebo cez SS - vopred oznámili.

Myslím, že to zorganizujeme k Vašej spokojnosti - v rezerve máme ešte pre BA termín 8.12.
alica
20.10.04,08:40
Pán Mihál,
hlasovala som za 8.12. - BA - ale keď je decembrový termín 1.12. - tak ma prosím dozaraďte.
Vďaka
Machatová
Lubica
20.10.04,09:15
Hlasovala som v ankete za BA, potom ste spomenuli aj NR podľa záujmu ( mám ju bližšie ) tak teraz neviem - prihlášky mám poslať 2 ? BA aj NR ?
Jozef Mihál
20.10.04,10:17
Lubica - prihlášku pošlite len jednu a zrejme teda na 2.12. do NR. Ďakujem.
Luba
20.10.04,11:11
Pán Mihál, prosím aj mňa si zaevidujte na 12.1. Ja v decembri nemôžem vôbec. Vďaka.
Luba2
20.10.04,11:31
Pán Mihál, prídem 1.12.2004, rátajte so mnou prosím Vás.
Jozef Mihál
20.10.04,11:59
alica, Luba i Luba2, ďakujem, evidujem Vás.
Jozef Mihál
20.10.04,17:45
Info pre Košičanov a Východniarov vôbec - na www.compservice.sk (http://www.compservice.sk/) bola dnes prilepená prihláška na školenie 15.12. v Košiciach (viď predošlé príspevky). Ide o prihlášku identickú s tou, ktorú som uviedol v príspevku č.80 v tejto téme. Takže -ak máte záujem prísť, zašlite na adresu
Compservice spol. s r.o., KOŠICE
Pražská 4
040 11 KOŠICE

vyplnenú návratku, s uvedením poznámky "Porada" za Vašim menom.

Vy, ktorí ste mi tu zatiaľ prejavili záujem -
tj. vladan, Luckasari + 1, ricij, matafe, viktoria + 1, Mackovjaková, paula ? a eli, dám si na Vás "pozor", či ste sa oficiálne zaregistrovali (človek občas zabúda) a "držím Vám miesto".
ajri
22.10.04,18:56
Dúfam, že tomu dobre rozumiem, je jedno za ktorý deň sme hlasovali, hlavne že sme hlasovali a tak nám držíte miesto? Doposiaľ som spokojne spávala, že Vaše školenie mám zarezervované, ale pre istotu sa ohlasujem ešte raz, lebo ja som hlasovala za 24.11., ale rada sa prispôsobím väčšine, ak sa dá tak 1.12.2004. Už sa teším
Jozef Mihál
22.10.04,19:19
ajri:
nie je jedno, za ktorý deň ste hlasovali. Hlasy rozhodli o termíne školení. Keďže ste sa hlásili na deň, ktorý "nevyhral", je fajn, že ste sa touto formou ozvali, mám Vás zapísanú na 1.12. Poteší ma, ak pošlete i prihlášku, zatiaľ ešte nie je na svete, ale na budúci týždeň ju tu zverejním.
ajri
22.10.04,19:24
Ďakujem, dúfam že prihlášku včas zageristrujem, určite ju pošlem. Do skorého videnia, aj s ostatnými poraďákmi
eha
25.10.04,11:05
Fíííha, tu to teda frčí a toľko zmien...teraz sa dozvedám že sa treba ešte raz prihlásiť na školenie...p.Mihál dúfam že som niekde na zozname a pridám sa k dátumu 1.12.2004 v BA. Teším sa na všetký "hlavičky" z porady :D
Jozef Mihál
25.10.04,16:44
eha, evidujem, ale pri tom všetkom ešte nezabudnite na oficiálnu prihlášku, tento týždeň bude zverejnená.

Pre všetkých - program školení rozširujem o chystanú novelu čerstvého zákona o zdravotnom poistení. Novela by mala byť schválená na decembrovej schôdzi NR SR. Takže kto chce byť v obraze, o čom to zdravotné poistenie napokon vlastne bude, nech príde, bude vítaný.
M3G
25.10.04,17:22
12.01.2004 BA

Aby som náhodou na to nezabudol, tak som si to sem zapísal.
bea
26.10.04,11:32
Pán Mihál, ja som tiež kľudne žila v tom, že mám účasť na školení zabezpečenú, aj keď som sa prihlásila na termín, ktorý zrejme nebude. Ale teraz vidím, že to tak nie a prosím, ak sa ešte dá, pripíšte si ma na 1.12. Ďakujem.
Jozef Mihál
26.10.04,11:39
bea, evidujem,
...ale pri tom všetkom ešte nezabudnite na oficiálnu prihlášku, tento týždeň bude zverejnená...

Žilinčania - na www.epi.sk (http://www.epi.sk/) sa už objavila informácia o školení (18.1.), na ktorom som lektorom. Viď linka
http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?Template=~/Main/TShop.ascx&phContent=~/Eshop/ProductShow.ascx&ArtID=198&LngID=0

Ak máte záujem, prihláste sa podľa pokynov tam uvedených. Mne prosím tu nič nehláste, neposielajte, tento seminár organizuje Poradca podnikateľa.
Paula
26.10.04,14:32
p.Mihál, nemôžem neprísť, už pre ten "pozor" :) . Návratka vytlačená.....Pekný večer prajem.
Jozef Mihál
26.10.04,16:04
Zdravíčko Paula, teším sa na osobné stretnutie.
NADEJKA
26.10.04,16:26
Dobrý večer pán Mihál,
zaregistrovala som ,že budete robiť školenie aj v Nitre, no i tak si ma prosím zapíšte na l. decembra do Bratislavy.
Vďaka.Teším sa na osobné stretnutie.
Dombiová
accad
26.10.04,17:51
P.Mihál, neviem, či mi unikla niekde prihláška na 1.12. a tak sa radšej hlásim aj ja touto cestou. Dúfam, že školenie zakončíme na Vianočnom trhu, vyvetrať hlavy a nadýchať sa adventnej atmosféry.
Jozef Mihál
26.10.04,18:23
Značím si...
Áno, Vianočné trhy...v tej súvislosti by som sa rád účastníkov školenia 1.12. v Bratislave spýtal, či by ste boli proti zmene konania školenia - namiesto hotela MEDIUM na Tomášikovej mám finančne podstatne výhodnejšiu ponuku zorganizovať školenie na Zadunajskej ulici 10 - to je tá nová budova oproti Inchebe a AUPARKU - dobre dostupná z "diaľnice" na Einsteinovej. Žiaľ trhy v Inchebe začínajú až 3.12.
Ruzickova
27.10.04,05:38
Pan Mihal,kedy budu zavazne prihlasky. Dokedy si mozem zmenit termin,teraz mam na 12. 1., keby mi to vyslo isla by som aj v decembri.Dakujem
Jozef Mihál
27.10.04,05:47
Prihlášky budú do konca toho týždňa - musíme sa rozhodnúť, či to bude v hoteli MEDIUM na Tomášikovej alebo oproti Inchebe-AUPARKU na Zadunajskej. Bratislavskí účastníci, pomôžte prosím s tým rozhodovaním...
MirkaV
27.10.04,05:48
Ja myslím, že tá Zadunajská nie je problém :)
accad
27.10.04,06:00
Zadunajská vyhovuje aj mne, som z Petržalky.
eha
27.10.04,06:10
Mne tiež vyhovuje Zadunajská, však keď už prídem do BA, je to v podstate jedno kde sa to bude konať a keď je to finančne výhodnejšie, prečo nie? Však sme ekonómovie, či nie?
NADEJKA
27.10.04,06:12
Ani ja nemám nič proti Zadunajskej,určite skôr nájdem toto, keď prídem do
BA, ako ten hotel,ktorého názov mi nič nehovorí, a keď je to pre Vás lacnejšie,tak je to jasné.
Luba2
27.10.04,07:09
V Petržalke sa nevyznám, ale nemám inú možnosť - nájdem to.
luebchenko
27.10.04,08:19
Mne je jedno kde, tá Petržalka je možno aj sympatickejšia - určite so mnou rátajte na 1.12. - aj keď nepošlem prihlášku hneď - budem na nete až v utorok 2.11, idem naisto. Ďakujem
Jozef Mihál
27.10.04,08:31
OK, ohlasy na Zadunajskú nie sú negatívne, takže obe BA školenia budú tam. Termíny 1.12. a 12.1. platia. Sála je tam dokonca "naťahovacia", takže sa vojde vraj okolo 70 ľudí.

To miesto je ľahko nájditeľné, je to začiatok Petržalky - v podstate na Einsteinovej ulici - oproti Inchebe, krížom oproti AUPARKU. Autom je to ľahko dostupné z diaľnice v oboch smeroch - aj zo Záhoria aj od Trnavy, Nitry, Šamorína. Autobusové spoje zistíme.

Tým pádom onedlho bude prihláška na svete, zverejním ju aj tu.
Jozef Mihál
27.10.04,13:01
Nech sa páči, pre záujemcov o školenie je tu prihláška. Prosím riadiť sa pokynmi tam uvedenými. Všetkých doteraz "nezáväzne" prihlásených, ohlásených a hlasujúcich v ankete, ktorí skutočne chcú prísť na niektoré zo školení v Bratislave, Nitre alebo Martine, prosím o včasné zaslanie návratky.
Jozef Mihál
28.10.04,05:49
Pre účastníkov školenia v Bratislave prikladám minimapku miesta konania. Ide o priestory firmy ART CENTRUM v budove Tatrabanky na Zadunajskej ul.10.
Oproti cez Einsteinovu je INCHEBA, vedľa je supermarket DELVITA.

Ak pôjdete MHD - linky nájdete v jednom z nasledujúcich príspevkov - v smere z mesta, tak vystúpite pred Inchebou - zastávka sa volá Einsteinova - a cez novopostavenú lávku prejdete na druhú stranu cesty. Ak pôjdete od Patrónky či Petržalky, vystúpite oproti Inchebe a už ste skoro tam - prejdite k polyfunkčnej budove TATRABANKY.

Ak pôjdete autom v smere z mesta, Prístavného mosta, tak zájdete až okolo Incheby na svetelnú križovatku - tam sa dáte doľava - a doľava, čiže otočíte sa o 180 stupňov a v protismere sa vraciate akoby nazad. Po 100 metroch je odbočka doprava - k sídlisku a Delvite. Takže tam odbočíte a po 50 metroch je križovatka v tvare T - kde odbočíte doľava. Po odbočení 50 metrov pred sebou z ľavej strany vidíte 10 poschodovú polyfunkčnú budovu Tatrabanky - rovno si hľadajte kdekoľvek miesto na parkovanie - myslím, že sa Vám to v pracovný deň okolo 8.30 na parkoviskách priľahlého sídliska podarí.

Ak sa priblížite k budove - vchod do priestorov ART CENTRA je zo zadnej časti budovy. Viď mapka, šípka ukazuje presne miesto, kam treba ísť. Vchod je to pomerne nenápadný, ale zreteľne označený ako priestory ART CENTRUM.
Jozef Mihál
03.11.04,19:16
Ach jaj, vidím, že stále hlasujete v ankete...
Prosím nehlasovať, je to zbytočné.
Ale posielajte prihlášky, členovia Porady majú prednostne rezervované miesta.
Jozef Mihál
04.11.04,18:26
Ďakujem všetkým, ktorí už zaslali prihlášku.
Mám obavy, či tá miestnosť (s vraj 70 miestami) na Zadunajskej bude stačiť...
misurka
05.11.04,05:07
Mne došla včera poštou prihláška na Váš seminár v Žiline na 18.1.2004, takže rátajte so mnou.
anka1
05.11.04,08:43
Na 1.12. sa predbezne hlasim a ja, dufam ze mi to sef odsuhlasi. Uz sa tesim. Pekny den.
Jozef Mihál
08.11.04,10:41
Pre účastníkov školenia v Bratislave informácia o možnej doprave na miesto školenia prostredníctvom MHD (zdroj http://www.imhd.sk/ba/).

Zadunajská ulica je najbližšie dostupná zo zastávky "Einsteinova" - pri Inchebe. Z tejto zastávky je to cca 200 m a budova Tatrabanky je zdiaľky dobre viditeľná - na streche majú reklamný panel.

Na zastávku Einsteinova sa dostanete týmito linkami:

81 - Hl.stanica, SAV,...Einsteinova,...Technopol
- chodí cely deň, interval 10-12 min.

82 - Prístav, Malá scéna,...Einsteinova,...žel.st.Petržalka, Matador
- chodí celý deň, interval 12-20 min.

90 - Nový most, Einsteinova,...Tesco Petržalka, Vyšehradská

92 - VW Devínska N.Ves, Patrónka,...Einsteinova,...Dolnozemska
- chodí len v špičke (napr. medzi 7 - 8 hod), interval 20 min.

180 - Kollárovo nám, Zochova...žel.st. Petržalka, Matador
- chodí len v špičke, interval 12 min.

Ďalšia možnosť je linka č.50, ktorá končí pred Auparkom.

50 - Slimák, Polus, žel.st. Nové mesto, AS Mlynské nivy, Aupark
- chodí celý deň, interval 10-12 min.
Jozef Mihál
10.11.04,09:15
Na školení sa dozviete napríklad:
- ako bude v roku 2005 platiť zdravotné poistenie SZČO a SZČO v súbehu so zamestnaním
- ako budú v roku 2005 platiť zdravotné poistenie dohodári - nezamestnaní, študenti, dôchodcovia...
- či budú a ako budú platiť zdravotné poistenie ženy na materskej a rodičovskej dovolenke
- ako bude vyzerať mesačný výkaz poistného do SP v roku 2005
- aké budú zmeny v zákone o sociálnom poistení
- aké nové povinnosti bude mať zamestnávateľ v sociálnom a zdravotnom poistení v roku 2005...
iva
10.11.04,09:49
No vidím, že tých noviniek je dosť, už sa teším. Na školenie už som prihlásená do BA.
Evanka
11.11.04,12:52
Samozrejme, aj ked nie som z Bratislavy, rada sa zucastnim.
NADEJKA
15.11.04,09:04
Pre p.Mihála:
Dobrý deň, pán Mihál,
zabudla som na zaslanie prihlášky na školenie do BA na 1.decembra 2004,rátate so mnou, môžem ju poslať ešte teraz?Ďakujem.
Jozef Mihál
15.11.04,09:53
NADEJKA - môžete, rátam s Vami.
Jozef Mihál
15.11.04,09:55
Na školení preberieme v rámci časových možností i najnovšiu tému - pripravovaný zákon o nelegálnej práci a nelegálnom zamestnávaní. Súčasťou tohto zákona bude i ďalšia novela zákona o Sociálnom poistení...
Lubica
15.11.04,11:21
Dobrý deň,

stále spomínate BA , ja som sa prihlásila do NR - dúfam , že platí
a ak nie snáď sa dostanem do poradovníka aspoň do BA ?
Iveta
15.11.04,11:49
Pre p. Mihála:

3.11. som faxovala prihlášku na 12.1. do Bratislavy. Dostala sa až k Vám?
Jozef Mihál
15.11.04,12:06
Iveta - Áno, Vašu prihlášku na 12.1.05 mám pred sebou, je to OK.
Lubica - Neviem identifikovať Vašu prihlášku, ozvite sa mi prosím cez SS ako ju mám hľadať - meno Vašej firmy apod.

Školenie v NR platí - štvrtok 2.12.2004, začiatok 9.00, Agroinštitút, Akademická 2 (vedľa Agrokomplexu), poslucháreň A2.
Jozef Mihál
15.11.04,13:34
Pretože v NR SR poslanci pracujú ako včeličky, dovolím si na tomto mieste uviesť aktualizovaný program školení:

1. Zákon č.580/2004 Z.z. o zdravotnom poistení a návrh jeho novely.

2. Zákon č.43/2004 Z.z. o starobnom dôchodkovom sporení a návrh jeho novely.

3. Zákon o doplnkovom dôchodkovom sporení.

4. Zákon č.461/2003 Z.z. o sociálnom poistení - niektoré problémy z praxe, novely počas roka 2004, ktorých účinnosť nastane k 1.1.2005, návrh novely zákona, ktorý bude prijatý na decembrovej schôdzi NRSR, návrh novely zákona v rámci nového zákona o nelegálnej práci.

5. Novela zákona č.595/2003 Z.z. o dani z príjmu schválená na novembrovej schôdzi NRSR. Ročné zúčtovanie dane z príjmu za rok 2004.
Susan
15.11.04,14:28
Rada by som sa zúčastnila školenia, ktore organizujete a to dňa 8.12.2004. Ale neviem nájsť prihlašku. Rada by som vedela aj miesto školenia. Niečo som prehliadla? Ďakujem za odpoveď.
Viki
15.11.04,14:51
Susan

prihlášku máš v tejto téme na strane 8 - v priložených súboroch -pozvánka.doc
Tam sú aj termíny a mestá, v ktorých sa školenie koná.
Lenže 8.12. tam nevidim... hmmmm musíš si asi vybrať iný termín
Jozef Mihál
15.11.04,15:10
Prihlášku nájdete v nasledujúcom príspevku:

http://www.porada.sk/showpost.php?p=18677&postcount=144

Dňa 8.12.2004 nie je plánované školenie. Zatiaľ známe termíny školení, na ktorých som lektorom, sú tieto:

25.11. Martin (www.aurus.sk (http://www.aurus.sk))
1.12. Bratislava (www.aurus.sk (http://www.aurus.sk/))
2.12. Nitra (www.aurus.sk (http://www.aurus.sk/))
15.12. Košice (www.compservice.sk (http://www.compservice.sk))
12.1. Bratislava (www.aurus.sk (http://www.aurus.sk/))
18.1. Žilina (www.epi.sk (http://www.epi.sk))
Jozef Mihál
25.11.04,19:51
I touto formou si dovolím poďakovať všetkým Poradcom - účastníkom školenia v Martine (napríklad za zaujímavú a inšpiratívnu diskusiu), a teším sa ńa ďalšie stretnutie - 1.12. v Bratislave.
ZuzanaA
26.11.04,08:09
P. Mihál, dá sa ešte prihlásiť na školenie do Košíc (2 osoby)? Dnes to ešte neviem na 100 % ale v pondelok už budem. Potom sa môžem prihlásiť cez tú košickú firmu a aj zaplatiť ako je na pozvánke?
Jozef Mihál
26.11.04,08:17
ZuzanaA - Košice ešte nie sú plné, takže sa prihlásiť môžete - cez Compservice.
www.compservice.sk
Jozef Mihál
29.11.04,08:20
Účastníci školenia v Bratislave -

tí z Vás, ktorí idete autom, chcem Vás upozorniť, že od soboty je zákaz vjazdu do Zadunajskej z Einsteinovej - čiže tá spojovacia ulička, do ktorej sa odbočilo z Einsteinovej (zo smeru od Viedne k Prístavnému mostu) doprava a potom sa doľava zabočilo do Zadunajskej - tak tá sa stala jednosmernou. Zo Zadunajskej sa dá vyjsť na Einsteinovu, naopak ale nie.

Preto doporučujem:

1. Zaparkovať pri Novom moste na parkoviskách AUPARKU a prejsť pešo cez novú lávku nad Einsteinovou pri INCHEBE.

Alebo

2. Prejsť autom z Einsteinovu na Viedenskú cestu (smer BERG), na križovatke Viedenská - Rusovská odbočiť ľavým oblúkom na Rusovskú (čiže smer do Petržalky) a na Rusovskej na prvej možnej odbočke doľava odbočiť na Lenárdovu - medzi paneláky. Ďalej po Lenárdovej, rovno pokračujúc do Bohrovej, na konci Bohrovej odbočiť doprava k Zadunajskej a ste tam. Doporučujem v tomto prípade menej znalým pozrieť si túto trasu v mape Bratislavy.
Luna
30.11.04,08:12
Je tu niekto kto ide do NR?
Jozef Mihál
30.11.04,08:34
No, napríklad ja.
Hlinkovx
30.11.04,08:51
to bolo dobré pán Mihál..máte veru zmysel pre humor...však bez Vás by sa nájazd na Nitru asi ťažko konal?!?! hihihi
vladan
30.11.04,10:01
Je tu niekto kto ide do NR?
ci bisťu, sekundu som si myslela, že NR je NÁRODNÁ RADA:eek: ... a Jožko tak zhurta, že ide do nej:D ... To by sa v parlamente zdvihol vietor, čo?
Katty
30.11.04,10:20
Tak koľko poraďákov sa zajtra stretne v BA????
luebchenko
30.11.04,10:24
Ja idem, a zdá sa mi že aj accad-Editka. Mám si priplepiť nejakú vizitku že "luebchenko z PORADY" ? Alebo ako sa spoznáme tí, ktorí majú záujem?
Jozef Mihál
30.11.04,10:34
Vlaďa, tak ako som zadal tému - otázku, či majú Poradcovia záujem o školenie, možno o rok zadám otázku, či majú záujem o "svojho" zástupcu v tej NR ;)
vladan
30.11.04,10:35
Vladan, tak ako som zadal tému - otázku, či majú Poradcovia záujem o školenie, možno o rok zadám otázku, či majú záujem o "svojho" zástupcu v tej NR.
takže predbežne hlasujem ZA!!! Kam mám uhradiť nejaké to percento ako príspevok na príjem budúceho pána poslanca, hm?
Jozef Mihál
30.11.04,10:37
Do štátneho rozpočtu, poctivým platením daní...31.marec je tu cobydup.
Katty
30.11.04,10:39
vladan ty by si furt len niekam platila kde máš tie tajné kontááá???
Jozef Mihál
30.11.04,10:41
Zajtra sa stretneme odhadom 10-ti skalní členovia Porady a ďalších cca 10 - 20 účastníkov tiež pochádza z týchto virtuálnych končín.
Mňa spoznáte podľa toho, že prídem neskoro, splašene budem zapájať notebook do projektora a nadávať, že to nefunguje a pod.
vladan
30.11.04,10:41
poctivým platením daní
... jóóój, zase poctivým ... :D
vladan
30.11.04,10:43
vladan ty by si furt len niekam platila kde máš tie tajné kontááá???
... dosť dlho mi trvalo kým som pochopila zmysel jedného slovenského úslovia: "ani kura zadarmo nehrabe" :D ... tajné kontááá nemám, ale zišli by sa ...
Luna
01.12.04,08:42
Strašne,strašne som chcela ísť do Bratislavy.Chcela som sa stretnúť s poraďakmi osobne.Chcela som poznať aj p.Mihála osobne.Ale človek mieni,osud mení.Skúsim prísť zajtra do Nitry,ale neviem,neviem či sa mi bude dať. Ešte raz ide niekto do Nitry?
anita
01.12.04,13:29
Mňa spoznáte podľa toho, že prídem neskoro, splašene budem zapájať notebook do projektora a nadávať, že to nefunguje a pod.Až na to "prídem neskoro" to aj sedelo. Si myslím, že to máte nacvičené ako choreografiu na úvod školenia. Bolo to moc moc moc fajn. Len ma mrzí, že som musela odísť skôr. Šéf ma odvolal kvôli výkazom do banky. Ráno ich dostal a poobede o 14.00 ich mal odovzdať. Súvaha, výsledovka k 30.9.2004.... však to poznáte....
A ktoríže ste to boli Poraďaci? Žiadne nálepky s označením som u nikoho nevidela...
Jozef Mihál
01.12.04,14:38
Ďakujem anita.
Aj ja myslím, že bolo fajn. Ale veľmi mi je ľúto, že som Poraďácke "dozvuky" po školení musel predčasne opustiť.
Pre neúčastných - po školení zostalo "tvrdé jadro" Richard, Accad, Luebchenko, Katty, Iva, Annamac, Luba2, Viki, Bepo...a...čo bolo ďalej neviem, v tomto čase už musím doma deti strážiť...
...na rozdiel od ostatných mám to šťastie, že si to ešte minimálne trikrát zopakujem...
Viki
01.12.04,15:53
Pôvodca textu príspevku: Jozef Mihál
Mňa spoznáte podľa toho, že prídem neskoro, splašene budem zapájať notebook do projektora a nadávať, že to nefunguje a pod.


Ale p. Mihál veď ste nás všetkých vítal už vo dverách ;)
Bolo to výborné.
A technika keď zlostí, tak zlostí - ale to sú maličkosti.
Som rada, že som bola a že som spoznala aj zúčastnených poraďákov.
AHOJTEEEEEE :) :)
ricij
01.12.04,16:50
Mno a ja si pripravím do Košicoch zásobu lentiliek. Koho tam uvidíme?
vladan
01.12.04,19:31
... no dúfam, že menovku nemusím mať:D ... Riči, no uvidíš tam napríklad mňa ;)
Paula
01.12.04,21:52
ricij, ja si prosím lentilku (košickú) plnenú klobáskou.
bepo
02.12.04,05:34
Anita-to "moc neskoro" som tentokrát zobral ja na seba.A ty si bola ktorá?
viktoria
02.12.04,06:02
ricij, aj ja budem pritomna v Kosiciach
Katty
02.12.04,07:40
Čaute "tvrdí jadrááci" :D dokedy ste to tam včera ťahali? Ostala by som dlhšie ale fakt som musela ísť, čakala ma "tvrdšia práca" na domčeku. Teším sa na ďalšie spoločné poraďácke školenia. Ešte raz vďaka p. Mihálovi, teraz mám jasno ako to s nami všetkými po novele bude ;)
anita
02.12.04,09:17
Anita-to "moc neskoro" som tentokrát zobral ja na seba.A ty si bola ktorá?Bepo, podľa všetkého si sedel kúsoček odomňa. Moje miesto bolo od okien druhý rad stolov a od prednášajúceho tretí stôl. Sedeli sme pri stole dvaja. Kolega a ja. Kolega v tmavom obleku a ja v zelenom kostýme. Kolega zostal do konca ja som odišla. Žeby si bol ten, čo sedel odomňa vpravo? Hnevám sa ani neviem na koho, že som nemohla zostať. Mám sto chutí ísť do Košíc. Len neviem ako by som sa tam dostala...
ricij
02.12.04,09:20
Mám sto chutí ísť do Košíc. Len neviem ako by som sa tam dostala...
Faxom alebo mailom v prílohe.;)
Katty
02.12.04,09:24
no zdravím anitka tak už viem kto siiii, kolegu si dobre pamätáme on mal zopár otázočiek...ty si bola tichučko ako myška ;)
bepo
02.12.04,11:11
anita-už viem,kolega tam ostal sám vojak v poli.Ja som bol napravo stôl pred tebou.
sylva
02.12.04,13:41
Pomóc,zaspala som dobu.Môžem sa ešte prihlásiť do Bratislavy na 12.01.2005 ??? Ešte si zistím, či mi bude ochotný zaplatiť školenie zamestnávateľ alebo si to zaplatím sama.Dám vedieť kôli identifikácii. Ďakujem.Sylva
Jozef Mihál
02.12.04,14:40
sylva - prihlásiť sa môžete. Po skúsenostiach zo stredy ale neviem neviem, ako to dopadne, asi sa tam všetci prihlásení na 12.1. nezmestia. Takže možno vyhlásim "doplnkový" termín, zrejme na štvrtok 13.1. Uvidíme.
Nika
02.12.04,14:47
Pán Mihál , minulý týždeň som poslala svoju prihlášku na 12.1.. Môžete sa mi pozrieť či to už k vám prišlo? A ešte sa chcem spýtať, či sa dá platiť aj v hotovosti, alebo len cez účet.
Jozef Mihál
02.12.04,14:50
Nika, áno, prihláška je u nás. Platiť sa dá aj v hotovosti - ale len v Sk. Platba kreditkou žiaľ možná nie je.
Jozef Mihál
02.12.04,15:06
Košičania - zatiaľ ste vraj prihlásení 11-ti. Teším sa, že to konečne bude školenie, z ktorého sa nebudem ponáhľať domov (viď dnes v Nitre) a budem mať dosť času si s Vami posedieť.
Lubica
02.12.04,15:12
A čo s takými resp. s takou čo sa aj prihlásila , zaplatila ale nedostavila pre súrne pracovné povinnosti a celý deň zúrila že to nestíha, dúfam že ten doplnkový termín v BA bude a tak sa hlásim.
vladan
03.12.04,08:43
Košičania - zatiaľ ste vraj prihlásení 11-ti.
11-ti z Porady, alebo dokopy? ... ináč mne už prišla faktúra z Compservisu a už je aj uhradená, takže aj ja sa veľmi teším :-)
Daska
03.12.04,08:45
A co tak ZA?
sylva
03.12.04,09:25
Ďakujem pekne. Teším sa na stretnutie. je mi jedno, či to bude 12. alebo 13.1. Pekný deň a ešte krajší víkend želá Sylva.
Jozef Mihál
03.12.04,10:41
Lubica - nevadí, prídite teda 12.1. do BA.

Vlaďa - z Porady len 11-ti :confused: , spolu k dnešnému dňu eviduje www.compservice.sk (http://www.compservice.sk) cca 70 prihlášok na školenie v Košiciach.

Daska - školenie v ZA je 18.1. pod hlavičkou Poradcu podnikateľa, viď skoršie príspevky v téme.

Sylva - prezrel som šanón s prihláškami a napočítal som 13 prihlášok na 12.1., ak to tak zostane, žiaden doplňujúci termín 13.1. potrebný nebude.
oref
03.12.04,10:58
Chystá sa aj niečo v TN? Myslím, že záujemcov by sa našlo.
Pekný deň:)
Jozef Mihál
03.12.04,11:04
oref - ak sú nejakí záujemcovia okrem Vás, nech sa ozvú. Uvidíme, či je ozaj záujem.
anita
03.12.04,12:33
Faxom alebo mailom v prílohe.;)...:D :D :D ... Ricij, pošli číslo faxu alebo mailovú adresu. Som za každú srandu:p
anita
03.12.04,12:45
no zdravím anitka tak už viem kto siiii, kolegu si dobre pamätáme on mal zopár otázočiek...ty si bola tichučko ako myška ;)Katty, zdanie klame. Ak by som zostala, už by som sa Ti taká tichučká nezdala. To bol len taký taktický manéver na začiatok.... A Ty si bola ktorá?
Katty
03.12.04,12:49
čau anitaaaaa

ja som bola tá ružová vlavo vzadu vedľa Richarda pa paaa pekný víkend balíím
anita
03.12.04,13:07
anita-už viem,kolega tam ostal sám vojak v poli.Ja som bol napravo stôl pred tebou.Tušila som.... Ani neviem prečo ale k Tebe som hneď priradila BEPO . Kolega mi sľúbil poznámky. Ale vraj ich má v hlave a nie na papieri. No a ja nemám ešte spôsob, ako mu tie poznámky z hlavy vytĺcť...:D
anita
03.12.04,13:10
anita-už viem,kolega tam ostal sám vojak v poli.Ja som bol napravo stôl pred tebou.Tušila som to.... Ani neviem prečo, ale hneď na začiatku sa mi k Tebe hodilo Bepo. Kolega mi sľúbil poznámky, ale tvrdí, že ich má v hlave a nie na papieri. No a ja neviem ako mu tie poznámky z hlavy vytĺcť:D
pozit
03.12.04,13:43
Dobrý deň pán Mihál,
som nový člen porady a toto je môj úplne prvý, prvučičký príspevok, takže dúfam, že to zvládnem a naučím sa "s poradou" pracovať, lebo doteraz som len dychtivo čítala takmer všetky príspevky.
Ale k veci:
- strááááášne by som sa chcela aj ja zúčastniť školenia v Bratislave 12.1., lebo máte perfektné referencie, tak som zvedavá. Odfaxujem alebo odmailujem záväznú prihlášku-návratku, len ma zaujíma, či tam môžem napísať, že poplatok za školenie uhradím v hotovosti pri prezentácii, lebo tak sme zvyknutí. Budete aj vtedy so mnou záväzne rátať? Už sa mi totiž raz stalo, že som sa prihlásila na školenie a prišlo nás tam tak veľa, že sme sa nezmestili a organizátori pustili len tých, čo mali dopredu zaplatené. Také niečo už nechcem zažiť. Ja určite, určite prídem (samozrejme, ak sa dožijem)!
Jozef Mihál
03.12.04,18:19
pozit, potešil ma Váš príspevok.
Zopár ľudí, ktorí na školeniach už boli - hlavne na BA 1.12., by Vám mohli popísať, že z organizačnej stránky to nebolo pravé orechové a preto sa snažím viac si ustriehnuť a lepšie naplánovať školenie v BA 12.1. K dnešnému je síce len 13 prihlášok ale predpokladám, že záujem bude vyšší a potom nastane problém - ten priestor je dimenzovaný tak na 50 ľudí, s prižmúrením oka možno 70. Ak prihlášok bude viac, budú musieť "moji" ľudia obvolať prihlásených a presmerovať ochotných na uvažovaný doplnkový termín 13.1. Takže asi tak mienim riešiť tú pre mňa príjemnú situáciu, ak bude o školenie veľký záujem - aby sa "na každého dostalo".
...zaplatiť môžete aj tam v hotovosti, len Vás poprosím o zaslanie prihlášky - aby bolo jasné, koľko ľudí sa hlási atď...viď vyššie.
brm
03.12.04,18:59
Pán Mihál, stačí poslať prihlášku a platbu na termín 12.01. po 1.januári? vtedy hádam budem vedieť môj program na január..
Jozef Mihál
03.12.04,19:09
Stačí, ale ak sa mi 11.teho na poslednú chvíľu prihlási kopa ľudí, bude to veselé, viď vyššie príspevok posit!
Daska
04.12.04,14:42
nakolko so novym clenom porady neviem ako sa prihlasit na skolenie, ale mala by som vazny zaujem o skolenie 18. 1. v Ziline poradte prosim. Dakujem
pozit
07.12.04,09:24
pozit, potešil ma Váš príspevok.
Zopár ľudí, ktorí na školeniach už boli - hlavne na BA 1.12., by Vám mohli popísať, že z organizačnej stránky to nebolo pravé orechové a preto sa snažím viac si ustriehnuť a lepšie naplánovať školenie v BA 12.1. K dnešnému je síce len 13 prihlášok ale predpokladám, že záujem bude vyšší a potom nastane problém - ten priestor je dimenzovaný tak na 50 ľudí, s prižmúrením oka možno 70. Ak prihlášok bude viac, budú musieť "moji" ľudia obvolať prihlásených a presmerovať ochotných na uvažovaný doplnkový termín 13.1. Takže asi tak mienim riešiť tú pre mňa príjemnú situáciu, ak bude o školenie veľký záujem - aby sa "na každého dostalo".
...zaplatiť môžete aj tam v hotovosti, len Vás poprosím o zaslanie prihlášky - aby bolo jasné, koľko ľudí sa hlási atď...viď vyššie.

Pán Mihál,
ďakujem pekne za odpoveď, prihlášku som pred chvíľkou odfaxovala, tak dúfam, že prešla v poriadku a je čitateľná. Tak so mnou rátajte!!!

Prajem pekný deň!
Jozef Mihál
07.12.04,18:57
Daska - školenie v Žiline organizuje Poradca podnikateľa. Informácie si nájdete na www.epi.sk
Paula
07.12.04,19:10
p.Mihál, vladan pred časom oznámila, že má faktúru. Kto jej poslal? Asi by mi v mojom vlastnom účtovníctve nepomohol k výdavkom len výpis z účtu (platila som cez internet) . Alebo na mieste činu dostanem nejaké "lajstro"? :)
Jozef Mihál
07.12.04,19:16
Paula, školenie v Košiciach organizuje www.compservice.sk (http://www.compservice.sk/), skúste im prosím zavolať, čo s faktúrou. My sme v BA a NR faktúry dávali účastníkom priamo na školení - teda tým, čo vopred zaplatili, a ostatným - čo platili v hotovosti na školení - faktúry posielame dodatočne.

Inak po skúsenostiach z predošlých akcií mienim v KE pre Poradcov vyčleniť "svoje" čestné miesta, aby ste boli pokope a počas nudnejších chvíľok školenia ste sa mohli pobaviť. Dúfam, že po školení sa nerozpŕchnete a že spolu posedíme.
Jozef Mihál
07.12.04,19:19
Ešte jedna maličkosť - na školení sa rozdáva 31 husto-stranový študijný materiálik v ktorom nájdete všeličo zaujímavé.
Paula
07.12.04,20:14
:) P.Mihál, netúžila som rebelovať, to len vladan vyprovokovala moju otázku protivnú. Teším sa na Vás aj na ňu.
vladan
08.12.04,06:05
:) P.Mihál, netúžila som rebelovať, to len vladan vyprovokovala moju otázku protivnú. Teším sa na Vás aj na ňu.... ehm ... čo to tu o mne? áno Paula mám faktúru, ale fakt som o ňu neprosila :D . Poslali mi ju sami od seba, prihlášku som posielala hneď ako tu bola vycapená a asi po mesiaci mi prišla faktúra. Tak skús (ako radí Jožko) zavolať do Compservisu.

To Jožko: to fakt budeme sedieť Poraďáci pokope? Jééééééj to bude super:D ... a Jožko, nemyslím, že sa budeme na školení čo i minútku nudiť a určite sa nebudeme zabávať, ale pozerať a obzerať si Vás, lebo netuším kedy Vás opäť uvidíme :-) ... poprípade budeme hryzkať Ričiho lentilky:p
... apropo, deň 15.12. som si vyčlenila celý a úplne celý (resp. maximálne do 01.00 nasledujúceho dňa, lebo 16.12. je normálny pracovný deň) pre školenie a Poraďákov, takže žiadne domov!:D
Už sa teším
čaute

PS: a aj ja sa teším na Paulu :-))) ... a nielen na ňu :-)
ZuzanaA
08.12.04,06:23
Vieme si tu nejako zrekapitulovať, kto všetko "od nás" bude v KE? :o
vladan
08.12.04,06:27
Vieme si tu nejako zrekapitulovať, kto všetko "od nás" bude v KE? :očo ja viem, tak: Riči, SlavkaS, Ekin, Luckasari + 1, Paula, ZuzanaA, Vladan ... viac neviem :-)

ešte som našla: matafe, viktoria
maja
08.12.04,09:32
Tak dnes som sa v Košiciach prihlásila aj ja. Teším sa na stretnutie. Aké budeme mať spoznávacie znamenie ?
ZuzanaA
08.12.04,09:38
Takže to máme zatiaľ 11 kusov, samé baby, jeden Riči a Matafe neviem identifikovať :)

Vyzerá to, že vy ste všetci domáci, tak škoda, že len ja budem viazaná na spoje..
ricij
08.12.04,09:59
Takže to máme zatiaľ 11 kusov, samé baby, jeden Riči a Matafe neviem identifikovať :)No hlavne, Zuzanka, že mňa vieš identifikovať na 100%.
To maja: špeciálny stôl plný lentiliek.
ZuzanaA
08.12.04,10:03
No hlavne, Zuzanka, že mňa viš identifikovať na 100%.
To maja: špeciálny stôl plný lentiliek.
Áno, Riči, viem, veď si tu toho už dosť popísal v mužskom rode... Fšak??:o
matafe
08.12.04,13:39
Ja patrím do tej väčšej skupiny, čiže k babám. matafe znamená Maťa Fe..., ale tá druha časť už istú chvíľu neplatí. Ako Vás všetkých spoznám budúci týždeň?
S pozdravom Martina Tischlerová
vladan
08.12.04,13:43
pred vstupom do miestnosti bude Riči držať nad hlavou krabičku lentiliek a bude nám ich postupne lepiť medzi oči, aby sme sa všetci spoznali ... a p. Mihál nám dal rezervačku na stoly blízo neho, čiže budeme sedieť pokope a dýchať Jožkovi na krk :-) Takže ten človek vedľa teba napravo a vedľa teba naľavo bude určite z Porady :-)))
Jozef Mihál
08.12.04,13:50
Košičania - aktuálny počet prihlásených je cca 80, z toho LEN 12 Poradcov ?!
Sľúbil som Vám rezerváciu 20 miest - ak to nenaplníte, tak budem smutný a sklamaný :( !
vladan
08.12.04,13:54
Jožko, bude prúser, keď to nenaplníme? Myslím na Vás, či Vám to nejak poškodí? Lebo ja som už obvolala svojich až dvoch známych mzdárov, ale nemajú čas :-(
vladan
08.12.04,13:58
... či móžem priniesť aj svojho kolegu ... zvárača? .... :D :D :D
Jozef Mihál
08.12.04,19:04
Čo keby som Vám, Poradcom, účastníkom školenia v KE, sľúbil ako bonus disketku s mojimi najnovšími článkami k novému zákonu o zdravotnom poistení ? Komplexné rozbory zákona, kto ako bude platiť, asi sto príkladov "z praxe", triky ako ušetriť atď. Ne-účastníci sa k nim dostanú až niekedy koncom januára v príslušných časopisoch...
vladan
08.12.04,23:28
Čo keby som Vám, Poradcom, účastníkom školenia v KE, sľúbil ako bonus disketku s mojimi najnovšími článkami k novému zákonu o zdravotnom poistení ? Komplexné rozbory zákona, kto ako bude platiť, asi sto príkladov "z praxe", triky ako ušetriť atď. Ne-účastníci sa k nim dostanú až niekedy koncom januára v príslušných časopisoch...
Jožko, sľubujte, sľubujte! To by bolo fajn ;)
Anička
09.12.04,05:11
Pán Mihál,
určite je nás viac , ktorí sledujeme Poradu každý deň, len z rôznych príčin sa neprihlasujeme a nediskutujeme. Ja mám síce od šéfa povolené navštevovať túto
stránku, ale liezlo mi na nervy, že aj keď som sa odhlásila, tak vždy som bola prihlásená a kolegyne si mysleli, že nič nerobím. Na školenie do Košíc som sa
prihlásila, takže tých " poraďákov" tam bude určite viac.
ZuzanaA
09.12.04,06:26
Super, 31 stránkový materiál + "taká namakaná" disketa, to už je čo povedať, noo - školenie na úrovni. Takže vyzerá to tak, že sa tam my-poraďáci spoznáme, nie ako som čítala, napr. na školení v BA..a ešte máme rezervované aj čestné miesto. Už sa teším.
Jozef Mihál
09.12.04,06:58
Hm, lepšíte sa...Aktuálne 94 prihlásených, z toho 14 identifikovaných ako Poradcov. Pri tomto tempe bude v pondelok vypredané. Tak ešte aby som dovtedy stihol dopísať tie sľúbené článočky.

...v BA to nebolo zlé, len ten priestor bol príliš kompaktný na to, aby sa tam dalo robiť nejaké rozdelenie účastníkov na modrých a ostatných, naviac ma zdržali technické problémy pri inštalácií projektora a nemohol som sa venovať prichádzajúcim... Po školení som zasa musel utekať domov (účastníci vedia prečo), ako dopadlo stretnutie "tvrdého jadra" (vrátane Richarda) to už neviem.
anita
09.12.04,07:05
Ako tak čítam, v Košiciach bude fajn. Mrzí ma, že v BA som nebola do konca a teraz ma mrzí, že nie som z Košíc. Táááááák strašne by som išla :(
viktoria
10.12.04,05:59
Vyzerá to, že vy ste všetci domáci, tak škoda, že len ja budem viazaná na spoje..
Zuzana, aj ja som viazaná na spoje, precestujem takmer 100 km, aby som sa zučastnila na školení
ZuzanaA
10.12.04,06:16
Viktória, a odkiaľ pôjdeš? Ja z Popradu.
viktoria
10.12.04,06:33
Z Veľ. Kapušian (okr. Michalovce)
ZuzanaA
10.12.04,06:52
Z Veľ. Kapušian (okr. Michalovce)
Hm, škoda, myslela som či náhodou nepocestujeme spolu.
Daska
10.12.04,09:46
Pocuvam KE sem KE tam, a co takto ZA, dostaneme aj my nejaky bonus v januari, uz som sa prihlasila, bude tam viacej poradakov?
Este sa chcem opytat ide niekto na skolenie 14. 12. 2004 v ZA - uctovna zavierka a zavierka v PU za rok 2004? lebo ja hej




Jozef Mihál
10.12.04,15:02
Daska - pokiaľ ide o mňa bohužiaľ, v Žiline som len námedzná sila, prípadné bonusy sú v kompetencii P.P.
Luckasari
10.12.04,15:43
ja sa už veľmi na vás všetkých teším, hlavne na tých, ktorých ešte osobne nepoznám (ale Vladi, aj na teba sa samozrejme teším :-))), prídem aj s posilou (mojou "mzdovou" kolegynkou) - dúfam, že sme započítané v tom čísle 12

pán Mihál, to by bolo ozaj výborné, keby sme tie disketky obdržali
Daska
11.12.04,06:45
nemozte aspon nam poradakom daco, prosim, prosim, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim
je nemyslitelne, aby som cestovala z Oravy do KE, alebo BA vsak by som musela z domu vypadnut okolo 3.00 rano
Jozef Mihál
11.12.04,10:47
Daska, teší ma, že kvôli školeniu prídete z DK do ZA. Takže - dajte mi cez SS Vašu mailovú adresu, pošlem to, čo dostanú Košičania.
Jozef Mihál
11.12.04,12:59
Tak ma napadá (pretože som lenivý kopírovať 20 diskiet), či by ste mi aj Vy Košičania cez SS neposlali Vaše mailové adresy - potom by som Vám približne v utorok doobeda poslal ten materiál, čo má byť na diskete, mailom. Aj si ušetrím robotu s disketami, aj to budete mať ešte pred školením a môžete si to prípadne vytlačené doniesť na školenie.

Hm?

Pre istotu idem čistiť schránku SS, lebo čo by som v Porade potreboval vylepšiť, je kapacita SS.