mimma77
21.02.13,19:51
Príjemný dobrý deň vám prajem,
planujem začať podnikať v septembri-októbri tohto roka, planujem však požiadať o dotaciu na podnikanie od uradu prace. Chcela som sa spytat, či mi niekto vie poradiť s podnikatelskym planom, ako ho napisať?? Chcem začať podnikať s predajom damskeho oblečenia. Mam už vybavene priestory, len treba tieto formality vyriešiť. Ak si niekto niečim podobnym prechadzal, budem rada, ak sa mi ozve..A hlavne ten podnikatelsky plan ako napisať. Moj mail: miroslava.svecova@centrum.sk
Ďakujem krasne
mondes
21.02.13,19:12
Od nového roku sú ohľadom dotácií zmeny. Vraj už nebudú vyplácať jednorázovo, ale v dvoch splátkach, t.j. prvýkrát 60% a druhýkrát 40%. A živnosť musíš mať minimálne 3 roky. Ja som dostala dotáciu v septembri 2012 a jej výška bola 4137,08 Eur (okres Prešov). Predlohu na podnikateľský plán nájdeš na stránke upsvarpo.sk, poprípade, ak by si mala záujem, môžem ti poslať kopiu svojho a si ho len doplníš podľa seba. Inak, je to dosť zdĺhavá záležitosť. Budete mať aj školenie, kde si už prinesieš jednu kópiu plánu a oni ti polovicu vyškrtnú :) a ty budeš prepisovať aj 5x. Ale tam na školení ťa navedú, ako správne urobiť podnikateľský plán.
lujza.j
21.02.13,19:16
mimma77
21.02.13,19:18
ďakujem pekne, idem pozriet vami odporučanu stranku, lebo už bludim po nete cele hodiny :)
ak by ste boli taka dobra, mohli by ste mi na moj mail miroslava.svecova@centrum.sk poslat vas podnikatelsky zamer na ukazku, teraz mi kazda pomoc velmi pomoze..budem vam moc vdačna :)
mimma77
21.02.13,19:18
ďakujem pekne, idem pozriet vami odporučanu stranku, lebo už bludim po nete cele hodiny :)
ak by ste boli taka dobra, mohli by ste mi na moj mail miroslava.svecova@centrum.sk poslat vas podnikatelsky zamer na ukazku, teraz mi kazda pomoc velmi pomoze..budem vam moc vdačna :)
mondes
21.02.13,19:41
ďakujem pekne, idem pozriet vami odporučanu stranku, lebo už bludim po nete cele hodiny :)
ak by ste boli taka dobra, mohli by ste mi na moj mail miroslava.svecova@centrum.sk poslat vas podnikatelsky zamer na ukazku, teraz mi kazda pomoc velmi pomoze..budem vam moc vdačna :)

Už som Ti to poslala. :)