ina821
21.02.13,20:49
Dobry den,

Mala by som zaujem o odbornu radu od ludi z "fachu", akym sposobom je mozne nadobudnut prax, resp. aktualne vedomosti v strojarskom /automobilovom priemysle na Slovensku ked som skoncila VS strojarskeho zamerania, odbor Priemyselne inzinierstvo a manazment. Zamestnavatelia pozaduju ludi ktori im prinesu aktualne skusenosti a zrucnosti z praxe a nie uz zastarale prakticke znalosti ziskane na skole. Od skoncenia VS pracujem uz 6 rokov vo fin. oblasti.

Dakujem velmi pekne za akukolvek konstruktivnu odpoved.
wagner
21.02.13,19:59
Dobry den,

Mala by som zaujem o odbornu radu od ludi z "fachu", akym sposobom je mozne nadobudnut prax, resp. aktualne vedomosti v strojarskom /automobilovom priemysle na Slovensku ked som skoncila VS strojarskeho zamerania, odbor Priemyselne inzinierstvo a manazment. Zamestnavatelia pozaduju ludi ktori im prinesu aktualne skusenosti a zrucnosti z praxe a nie uz zastarale prakticke znalosti ziskane na skole. Od skoncenia VS pracujem uz 6 rokov vo fin. oblasti.


Dakujem velmi pekne za akukolvek konstruktivnu odpoved.

Treba začať pracovať v strojárstve a to najlepšie vo výrobe - ako napr. majster. Postupne sa môžeš vypracovať. V strojárstve sa bez skúseností ťažko začína - moja vlastná skúsenosť. Začínala som ako robotníčka, potom v sklade, na žeriave, potom vedúca centrálneho skladu,majstrová, vedúca výroby ... atď. VŠ strojársku som končila(diaľkovo) vtedy, keď som robila vedúcu výroby. Potom nasledoval ďaľší postup, aj keď už v druhej firme. Bez skúseností sa tam ťažko uplatníš.
day
21.02.13,20:08
pekny postup, gratulujem!
ina821
23.02.13,10:37
dakujem pekne za odpoved :)