Anik
21.02.13,22:27
na e dane - robím DP typ A
Dohodár 7 mesiacov príjem 2048,32, žiaden príjem na základe pracovnej zmluvy aj zo zadaných údajov je to jasné, napriek tomu mi svieti riadok 42 ohľadne ZP a ak ho ignorujem vypíše mi chybu
kritické a logické chyby boli identifikované na str. 3
je toto v poriadku?
KEJKA
22.02.13,06:43
určite nie.
venuj ale viac pozornosti aj názvu témy, mohla si napr. problém eDane DPFO A
a vedela by som, že to nie je moja parketa.
Katarina1
22.02.13,06:58
Skúsila som to nahodiť. Vyplnilo mi v r. 42 základ 3400.56 a do ďalšieho som dala 0 (mesiacov) a žiadne chyby...
Anik
22.02.13,08:02
určite nie.
venuj ale viac pozornosti aj názvu témy, mohla si napr. problém eDane DPFO A
a vedela by som, že to nie je moja parketa.
Lydka hlboko sa ospravedlňujem, za neznalosť, ale ani po zadaní presne tvojich slov som to nenašla.
Ale vrátim sa k tomu čo som s tým chcela povedať. Myslím si že keď sa nastavuje takýto program, ktorý má slúžiť pre širokú verejnosť aspoň je to tak proklamované nemala by byť v programe takáto chyba. Samozrejme mi je jasné, že to nie je v poriadku a nárok na ZP v tomto prípade nie je či?
Toto či? tu píšem z dôvodu, že som mala za minulý rok problém a už som to tu spomínala, že mi bolo s výsmechom odporučené na DÚ, že nech robím DP cez eDane a neurobím viac chybu.
kn-alka
22.02.13,08:06
Tak sprav DP cez E-dane tak ako to je a TY S VÝSMECHOM podaj na DÚ s poznámkou.... takto to vypočítalo e-dane :D :D :D

Žiaľ, tetky v podateľni ani správcovia daní na DÚ za tieto chyby v programe nemôžu, ale teda nech "nepindajú".
srska
22.02.13,08:07
Tak sprav DP cez E-dane tak ako to je a TY S VÝSMECHOM podaj na DÚ s poznámkou.... takto to vypočítalo e-dane :D :D :D

Žiaľ, tetky v podateľni ani správcovia daní na DÚ za tieto chyby v programe nemôžu, ale teda nech "nepindajú".nemôžu ale robota navyše po scan-e
Anik
22.02.13,08:19
problém je vtom, ako som už spomínnala minulý rok - DP B - daň z prenájmu a zahraničný príjem pri určitej výške tento neaktívny príjem normálne použije odpočítateľnú položku ja som to nasurovo opravila zaplatila sa daň vo výške 237 eur daň bola normálne vrátená, robí to aj tohto roku.
Vidí sa mi to byť rovnaký prípad je tam nejaká kľučka?, lebo minulý rok tu niekto písal aj dáke § na základe čoho je to správne.
veronikasad
22.02.13,08:22
problém je vtom, ako som už spomínnala minulý rok - DP B - daň z prenájmu a zahraničný príjem pri určitej výške tento neaktívny príjem normálne použije odpočítateľnú položku ja som to nasurovo opravila zaplatila sa daň vo výške 237 eur daň bola normálne vrátená, robí to aj tohto roku.
Vidí sa mi to byť rovnaký prípad je tam nejaká kľučka?, lebo minulý rok tu niekto písal aj dáke § na základe čoho je to správne.
Anik - skús pre porovnanie - vyplniť rovnaké DP v bezplatnom SW na KROS-e
Anik
22.02.13,08:27
Veronika skúste to prosím niekto iní, lebo mne ten program aj po niekoľkých aktualizáciach nabehne s tlačivami za rok 2011 už som to vzdala, ale čo sa týka toho nájmu myslím že platí to čo som napísala
zabka83
25.02.13,07:30
Mozem sa opytat, co sa nevypisuje v tom tlacive aby mi vyratalo zamestnanecku premiu? dakujem velmi pekne... Ma vobec narok pri sume 3943,-?