akynka
22.02.13,07:54
Dobrý deň. Firma si v týchto mesiacoch rozširovala živnosť - vo výpise z OR to už máme zapísané, len si niesom istá či to nemám zasielať na nejaké úrady - viem že to zasielam banke, kvôli úveru.. ale inak?

Máme aj vystavené potvrdenie z UVO - platne do 06/2013 - zasielam tam výpis teraz alebo stačí až keď budem vybavovať nové potvrdenie?

Ďakujem
Economic
24.02.13,12:16
Určite ak si nepožiadala JKM o ohlásenie zmien, tak na DÚ.
akynka
19.03.13,19:38
Na danovy urad sa hlasi aj zmena resp. doplnenie predmetu podnikania? nechcem zavadzat ale moja info bola, ze nie..
takze ja som to poslala len UVO a banke
pavol54
19.03.13,20:06
Dobrý deň. Firma si v týchto mesiacoch rozširovala živnosť - vo výpise z OR to už máme zapísané, len si niesom istá či to nemám zasielať na nejaké úrady - viem že to zasielam banke, kvôli úveru.. ale inak?

Máme aj vystavené potvrdenie z UVO - platne do 06/2013 - zasielam tam výpis teraz alebo stačí až keď budem vybavovať nové potvrdenie?

Ďakujem určite nikde.
Economic
20.03.13,05:43
Na danovy urad sa hlasi aj zmena resp. doplnenie predmetu podnikania? nechcem zavadzat ale moja info bola, ze nie..
takze ja som to poslala len UVO a banke

Pokiaľ si pri žiadosti o vydanie Osvedčenia požiadala o nahlásenie zmeny JKM, tak DÚ nemusíš ohlasovať, urobili to za teba. Ak si na JKM v žiadosti nevyznačila, aby to ohlásili, tak DÚ to nahlás ty.