JankaBB
22.02.13,10:51
Neviem pochopit neochotu pani na DU, prosila som ju aby mi poradila ako vyplnit tlačivo PREHLADU, išlo o 3 riadky. Jej odpoved na moju prosbu ze "ona to nevie". To poprosim pekne na priehradke podavanie zakladných informácií.
Je toto normalne????!!!!
Mila123
22.02.13,10:02
Neviem pochopit neochotu pani na DU, prosila som ju aby mi poradila ako vyplnit tlačivo PREHLADU, išlo o 3 riadky. Jej odpoved na moju prosbu ze "ona to nevie". To poprosim pekne na priehradke podavanie zakladných informácií.
Je toto normalne????!!!!
mňa v dnešnej dobe už nič neprekvapí......
je to správny človek na správnom mieste.....nič nepobabre, keďže nič nevie, a takým ľuďom je najlepšie.......:D
veronikasad
22.02.13,10:06
Neviem pochopit neochotu pani na DU, prosila som ju aby mi poradila ako vyplnit tlačivo PREHLADU, išlo o 3 riadky. Jej odpoved na moju prosbu ze "ona to nevie". To poprosim pekne na priehradke podavanie zakladných informácií.
Je toto normalne????!!!!
Na našom DU visí na podatelni oznámenie, že neposkytujú informácie k vyplňaniu daňových priznaní. Na poskytovanie informácii je vyčlenená pracovníčka mimo podatelne.
Čo sa týka vyplnenia prehľadu, takéto informácie na podatelni nežiadaj, radšej si zavolaj na infolinku DR SR alebo sa pýtaj na Porade.
arizona
22.02.13,10:30
Profesionalnu a zdarma radu dnes dostanes malokde, hadam jedine na Porade :)

Aj u nas na DP pri priehradke pracuju zvacsa brigadnicky,ktore dokumenty iba preberu a eviduju.
Odbornik, uctovnik snad nebude stat pri okienku? ;)
JankaBB
22.02.13,10:57
Ja ich chapem ze nemôzu ludi učit ako vyplnat tlačiva, na to su učtovničky. Pani som len poprosila aby mi odsuhlasila ako som to chcela vyplniť,či to tak bude správne a ona sa na to ani nepozrela a hned "ze ona mi taketo info neda"
Par minut pred tym som bola vo Vseob.zdrav.poist, kde mi pani vsetko pekne do podrobna vysvetlila a dala mi na seba aj tel.číslo, aby som sa jej kludne ozvala ked mi niečo nebude jasne.
A infolinka DR SR sluzi na podavanie takychto info.?