Rixo Iványi
22.02.13,17:55
Nevedel by mi prosím Vás niekto poradiť?
Vobec sa nevyznám v takýchto veciah tak sa chcem opýtať.Mam problém so zvukom, čistil som PC a a omylom som asi vymazala niektore zvukove zariadenie.Otvoril som zvuk a zvukové zariadenie v ovládacom panele a nič mi neukazuje nejde mi ani pridať hlas vobec nič , mi vypisuje: žiadné zvukové zariadenia .Tak som reštartoval PC,a ked sa mi zapol PC tak dole vpravo v rohu mi vypisuje (Zistil sa nový Hardvér),tak mi to automaticky spustilo sprievodcu píše sa tam že mi pomože naištalovať softvér pre zariadenie:vinyl ac97 codec combo (wdm).A píše sa tam ešte ak výrobca s hardwérom dodal aj inštalačný disk CD alebo disketu ,vložte dané médium do jednotky . Potom som dal automaticky inštalovať a nechelo to ísť ..Vypisuje tam : Súbor vinyl ac97 codec combo (wdm) je potrebný,Zadajte cestu umiestenia súboru a kliknite na tlačitko OK. A dole mám ešte také že: Súbory kopírovať z:,tma si viem vyhladať a vybrať..Pozeral som aj cez Device Manager a mám tam výkričník pri : Multimedia Audio Controller. čo mám robiť ? viem mi niekto poradiť ? Dakujem vopred.1
vlado 33
22.02.13,17:26
mecky
22.02.13,17:32
Rixo Iványi
22.02.13,19:07
Dakujem podarilo sa :)