astherixova
23.02.13,19:32
Máte niekto skúsenosti s outsourcing-om skladovania, balenia a expedície pre e-shopy od niektorej z firiem www.profinal.sk, www.packservice.sk alebo www.fulfillment.sk? Uvažujem nad využitím takýchto služieb a zaujimaju ma vase referencie. Dakujem.
peter_hornik
04.03.13,17:45
Nech sa paci, pytajte sa.

Peter Horník, fulfillment.sk
Hofacker
24.11.17,07:17
Comgate (packservice) je dobra sluzba za slusne peniaze neponukaju ale nic navyse. Lepsi mi pride isklad.sk. a na koniec fulfillment.sk ma velmy zvlastny pristup k cenotvorbe a ku klientom ktory sa u mna nestretol s pochopenim. Zvolil by som teda bud Comgate alebo isklad.sk.
peter_hornik
24.11.17,11:45
Dobry den,

po 10 rokoch prevadzkovania order fulfillmentu sa nam vyprofilovali dve kategorie nasich typickych zakaznikov - zahranicne ecommerce spolocnosti, ktore posielaju po Europe alebo vysokorastove slovenske/ceske firmy, ktore expanduju do zahranicia a uvedomuju si dolezitost spickovej logistiky. Pre tychto zakaznikov mame nastavenu kvalitu a uroven procesov, zakaznickej podpory a dovery v spolupraci.

Samozrejme, ako kazda firma, nemozeme obsluzit vsetky dopyty - tak ako je na trhu aj Skoda, aj Dacia, tak isto je na trhu aj Mercedes Benz, Rolls-Royce a znacka ma svoju cielovu skupinu zakaznikov.
Hofacker
24.11.17,15:51
Mozno by sa oplatilo tie benefity zretelnejsie odkomunikovat. Viete, je jednoduche spoznat rozdiel medzi daciou a mercedesom. Su to totiz hmatatelne produkty. Ak ale chceme zistit rozdiely medzi jednotlivymi poskytovatelmi sluzieb, situacia je ina. Sluzba je menej uchopitelna ako produkt. Vela krat nestaci povedat "my sme najlepsi a preto sme najdrahsi" ale bolo by vhodnejsie uviest v com konkretne spocivaju vyhody vasej sluzby oproti inym.

Ak sluzba nie je dobre odkomunikovana, klient ju vyskusa a nakoniec je z nej sklamany. Vysledok je strateny cas a peniaze a to na oboch stranach. Som si isty ze toto nieje vasim cielom.

P.S. casto sa stretavam s tym ze obchodnici predavaju nalestene dacie za cenu mercedesov. Nedovolte aby vas ludia zacali povazovat za tento typ obchodnikov.
peter_hornik
24.11.17,17:17
Samozrejme, kedze je to sluzba a velmi specificka sluzba - velmi o dovere a naladeni spoluprace, Tak ako pisete v prvom prispevku, tazko zverejnit nejaky cennik a potom cakat, ze sa do neho s radostou trafi aj eshop s 50 objednavkami za mesiac, a aj eshop s 6000 objednavkami s rastom 2x rocne. Obe firmy maju uplne ine predstavy o logistike. 50 objednavok za mesiac mozete vybavovat doslovne z garaze popri praci. 6000 objednavok si vyzaduje manazment, informacny system, priestory, vybavenie, x zamestnancov.

A hlavne, uplne ine nastavenie a investicie zo strany poskytovatela logistickych sluzieb - tazko sa moze zakaznikovi s 50 objednavkami osobne venovat account manazer, bola by to cisto stratova zalezitost.

Takze opat prirovnanie ku autam, ak idete do showroomu Mercedesu s 3000 eurami, odidete naprazdno. Ak chcete 500 konove auto od Dacie, tiez Vas neuspokoja, aj keby velmi chceli.

Takze ak pisete v prvom prispevku o nasom divnom pristupe, bolo by seriozne aj napisat o aky eshop sa jedna, kolko mate mesacne objednavok a rocny obrat - aby tu nasa firma nemala na internete negativny prispevok bez uvedenia faktov, od anonymneho cloveka.

Dakujem.
profesional
27.11.17,14:54
Všeobecné blá blá blá kecy.. Čo ta konkrétne?
peter_hornik
28.11.17,08:04
Vseobecny hejtersky prispevok. Co tak konkretne, pan nick profesional?