anketkarka
24.02.13,14:05
Mate skusenosti s hypotekou od mBank? Ako dlho uz mate hypoteku, ako ste ju vybavovali, za akych podmienok (fixacia, vyska uveru, vyska splatky, vyska urokovej sadzby, poplatky, dokumenty potrebne k vybaveniu,...). Vie mi niekto povedat klady a zapory cerpania hypoteky v tejto banke oproti kamennym bankam? Zda sa to velmi lakave bez poplatkov a dobra urokova sadzba, ale nie som z mesta, kde ma obchodne miesto tato banka, ale kedze v pripade predoslej hypoteky som nepotrebovala velmi kamennu banku (okrem podpisu uverovej zmluvy), tak uvazujem o hypoteke aj v tejto banke. Ma niekto skusenosti? Nejake nazory a odporucania???
skoda1203
24.04.13,12:39
Hlavne vyhody mBank:

- flexibilita v moznostiach mimoriadneho splacania
- poskytnutie, sprava a vedenie uctu bez poplatku
- vyhodnost hypoteky nepodmienuju bonitou
- nenutia Vas aktivne vyuzivat ich bezny ucet

Hlavna nevyhoda mBank:

- je mozne financovat maximalne 80% nehnutelnosti

Urokove sadzby su vseobecne dobre. Banka ponuka aj variabilne sadzby ktore su tiez lakave, ale ich vyhodnost je tazke zarucit. V sucastnosti je asi najvyhodnejsia fixacia na 3 roky. Pytat sa ludi na ich uroky, fixaciu a ine nema vyznam. mBank ako kazda ina banka meni casto svoje podmienky a kazdy klient ma iny prijem, LTV, vydavky atd., preto nemate moznost na zaklade tychto otazok zistit ci je mBank pre Vas vyhodna. Najjednoduchsie pre Vas bude dat si vypracovat konkretnu ponuku.