sandrush
24.02.13,20:57
Chcela by som sa spýtat a poprosit o radu- vystudovala som externe jednu vysoku skolu a idem na druhu, za prvu som aj platila, ale mali to zmluvne urobene s nejakou instituciou tak, aby sa v tom case nemuselo riesit, ze protipravne vyberali peniaze a teda oficialne som platila za materialne zabezpecenie studia tejto institucii a nie akoby priamo skole. A chcela by som vediet, ci mam pravo na jedno vysokoskolske vzdelanie denneho typu v tomto mojom pripade? Podla mna by som mala mat. Len neviem, ci im bude stacit doklad o prijati na externe predoslou skolou alebo ci by skumali aj to platenie a nezamietli ma s tym, ze to nebolo akoby priamo skole, hoci to kazdy normalny vie. Mma 28 rokov, neviem ci hra vek nejaku rolu. Ale ja som to pochopila tak, ze by som mala mat skolu v tomto dennom type bez platenia, kedze som raz platila za cele bakalarske, magistra uz nie, menili sa vtedy zakony a uz sa bali vyberat peniaze. Viete mi prosim poradit, ci ten narok na bezplatne studium teda mam minimalne na bakalara? Dakujem