atramka
04.03.06,14:54
Kto má poznatky o AYYA???

Každý kto chodí medzi poraďákov, sa určite stretol s minikurzom, korým sa tu preslávila AYYA. Mne osobne, ako aj mnohým iným poraďákom stále vŕta v hlave otázka :" KDE SA PODELA AYYA???"
Prosím najmä Richarda, ale aj ostatných poraďákov, skúsme ju nájsť. POMOŽETE?

PS: Zaradila som to do témy ZDRAVIE, to ma napadlo a zdá sa mi to v tomto prípade vhodné, ale ak by to malo byť inde, prosím Richarda o
presunutie.
Evanka
04.03.06,14:09
Kto má poznatky o AYYA???

Každý kto chodí medzi poraďákov, sa určite stretol s minikurzom, korým sa tu preslávila AYYA. Mne osobne, ako aj mnohým iným poraďákom stále vŕta v hlave otázka :" KDE SA PODELA AYYA???"
Prosím najmä Richarda, ale aj ostatných poraďákov, skúsme ju nájsť. POMOŽETE?

PS: Zaradila som to do témy ZDRAVIE, to ma napadlo a zdá sa mi to v tomto prípade vhodné, ale ak by to malo byť inde, prosím Richarda o
presunutie.
Tiež som nad ňou už viackrát rozmýšľala, ani nie tak z pohľadu pokračovania v minikurze, aj keď bol super a pokračovanie by som privítala, ale v obave, či nemá nejaké väčšie problémy. Neviem, či má vôbec niekto na ňu kontakt. Richard by mal mať na ňu mail.
Zita5
04.03.06,16:13
Ja som už reagovala tiež priamo v téme "minikurz......" , ale nikto nereagoval .Takže sa teraz ku Vám pripájam , to mi napovedá moje vnútro, pretože na Porade spravila kus oceniteľnej práce .:o


http://www.porada.sk/showthread.php?t=8703&highlight=svokrina
ondrejvla
04.03.06,21:38
AYYA vráť sa! Ak si mala pocit nejakej krivdy - zabudni na to, každý z nás má svoje biele i čierne dni. Jeden deň je viac boľavejší, na druhý deň užiješ liečik a už tak nebolí! Zanechala si tu svoj odkaz, ktorý je "bibliou" začínajúcim i pokročilým účtovníkom, čaká tu na Teba veľa ľudí, ktorí chcú prostredníctvom tejto stránky Ti podať ruku a poďakovať. Ak máš boľačku príď, pofúkame, ak sa tešíš z niečoho, poteš aj nás. Ak sa s bolesťou podelíš, pominie, ak s radosťou tak zdvojnásobí. AYYA, pozri na to množstvo ľudí - tá radosť by bola nekonečná.
RenataK
05.03.06,08:25
Nájde sa niekto kto pomôže zistiť čo sa stalo? Richard Ty nemôžeš nám s tým pomôcť?
atramka
06.03.06,04:23
....Richard tu zrejme ešte nebol, určite mu to nie je ľahostajné a zrejme by sa k nám do pátrania po AYYA pridal.....:confused:
apsgroup
06.03.06,16:19
Mne je to už tiež podozrivé, že by ju tu nikto nepoznal???
Zita5
12.03.06,19:33
posúvam...................................
dom
12.03.06,19:59
posúvam...................................

posúvam tiež.....
apsgroup
19.03.06,17:51
Ozaj nikto nič???
Jana Motyčková
22.03.06,10:56
Posúvam .
blondy
23.03.06,07:49
...... posúvam ......
KEJKA
02.04.06,05:37
tak posúvam aj ja.... na dobrého človeka by sa nemalo zabudnúť. V hektických posledných dňoch sa táto téma "zasunula".
Richard, ozvi sa. Ved nechceme nikomu narušiť súkromie, len vedieť, že je všetko v poriadku.
Muška
03.04.06,07:00
Dobrá správa:

Ayyku som vypátrala. :)
Je živá a zdravá, všetkých pozdravuje. Presťahovala sa a nemá dobrý prístup k internetu.
Ale ak sa jej dnes podarí , tak sa určite ozve.
tonkat
03.04.06,07:04
Dobrá správa:

Ayyku som vypátrala. :)
Je živá a zdravá, všetkých pozdravuje. Presťahovala sa a nemá dobrý prístup k internetu.
Ale ak sa jej dnes podarí , tak sa určite ozve.
Dobrá práca Muška a super správa. Sme radi, že je všetko v poriadku.
Fidlo
03.04.06,07:12
Som nesmierne šťastná / a verím, že hovorím za veľa ľudí z Porady/, že je Ayya v poriadku, živá a zdravá a že sa čo najskôr ozve, pretože nám veľmi dlho chýbala. Ayya ďakujeme !!!!!!!
atramka
03.04.06,20:46
Milá muška, toto je super správa pre mňa!!!!! Ja som to nejako zle znášala, keď AYYA odišla a dovolenku a viac sa nám neozvala. Mala som taký nedobrý pocit, že sa jej niečo zlého stalo. Preto som sa snažila vo viacerých príspevkoch vyzývať na pátranie po nej. Bolo to aj prostrednictvom Richarda a SS, ale ona sa neozývala a neozývala.......
Som veľmi rada že sa podarilo s ňou niekomu skontaktovať, ale pýtam sa:
Muška ty stará dobrá poraďáčka, poznáš AYYU osobne? Je to tá istá AYYA, ktorá bývala s nami na porade pred dovolenkou??? Veľmi sa teším na jej príspevok, možno vysvetlí dôvod, prečo sa nám tak dlho - predlho neozvala, ale veď ak nechce , nemusí nič vysvetľovať, iba nech si tu s nami opäť pokecá... teším sa - dnes som mala samé nedobré správy a zlý deň, no aspoň
objavenie AYYA je pre mňa niečím milým v tento deň.
evina
03.04.06,20:57
ayya
03.04.06,20:59
ano, je to ta ista :-)
vlastne uplne nie - som skoro o rok starsia :-) kurnik, ale to ubehlo ...

http://www.porada.sk/t12320-ayya--vetkym-zaeinajucimaj-trvajucim.html
ayya
03.04.06,21:16
AYYA vráť sa! Ak si mala pocit nejakej krivdy - zabudni na to, každý z nás má svoje biele i čierne dni. Jeden deň je viac boľavejší, na druhý deň užiješ liečik a už tak nebolí! ...

ech! ... nemam ziadne neprijemne spomienky na poradu - naopak, iba plno prijemnych a velmi prijemnych .... a navyse - citim vdacnost celej tejto uzasnej komunite ... velakrat som nasla "pomocnu ruku" a to je v dnesnych casoch obcas uz zvlastne, naozaj citim vdacnost voci celej porade :-)
kukučka
03.04.06,21:21
Trikrát hurá! Konečne si sa vrátila, veľmi tu chýbaš :) A okrem poďakovaní tvojích žiakov ťa tu čaká ďaľšia robota ;) :p.
Už sa tešíme.
ayya
03.04.06,21:23
Trikrát hurá! Konečne si sa vrátila, veľmi tu chýbaš :) A okrem poďakovaní tvojích žiakov ťa tu čaká ďaľšia robota ;) :p.
Už sa tešíme.

:-) :-)
hej, viem - uz som to pisala - prichystam "druhy rocnik"
atramka
03.04.06,21:26
AYYA, veľmi sa teším, vítam ťa opäť medzi nami,ale nedá mi....... vieš ja som taký vrtáčik..... ty si odvtedy nebola ani jedným očkom na porade??????
Veď to by ti určite nedalo....... to je ako droga. Prečo si nás nechala tak dlho sa trápiť???? Ja som už chcela vyhlásiť minutu ticha za teba.....fakt som myslela, že sa stalo nejaké nešťastie počas cesty na dovolenku.:mee:
Samozrejme nemusíš odpovedať, ale som úprimne rada, že si opäť tu.
...... a si tu len nachvíľku a opäť sa "stratíš"?....daj vedieť, že si chceš od nás oddýchnuť, keď budeš mať ten pocit.....
ALE TERAZ VITAJ MEDZI NAMI;) :)
ayya
03.04.06,21:34
AYYA, veľmi sa teším, vítam ťa opäť medzi nami,ale nedá mi....... vieš ja som taký vrtáčik..... ty si odvtedy nebola ani jedným očkom na porade??????
Veď to by ti určite nedalo....... to je ako droga.

prave pisem, ze sa mi celkom paci, ze tato tema je v sekcii "zdravie" ... bola som tu parkrat, ale ani som sa neprihlasila - iba som si vyhladala, co som surne potrebovala a pakovala som prec ... jasne, ze internet je zavislost, aj by som ti asi vedela porozpravat - pouzivam ho od roku 1997, ...
za posledne mesiace sme dost "prekopali" nasu firmu, odisla nam do dochodku 1/3 nasich pracovnikov :-) prestahovali sme sa, vytvarali sme konecne archiv za vsetkych 15 rokov, co existujeme... a samozrejme teraz "zatva uctovnikov" a vselico ine...
a ten cas leti ako blazon ... cim dalej, tym rychlejsie :-)

a dakujem za privitanie :-)

premyslam, aky "bonus" by som sem mohla prihodit :-)
napadlo mi: kto ma rad j. nohavicu na tomto linku sa da oficialne stiahnut jeho novy album, je to samozrejme s jeho suhlasom (vraj bude mat radsej plne koncerty a tantiemy z cd ho nezaujimaju)

iste sa vam kvoli textu bude pacit c. 22 -"pane prezidente" :-)
http://www.nohavica.cz/praha2006/prazska_palena_mirror.htm

a tu je este ta nadherna "ladovska zima"
http://www.nohavica.cz/cz/multimedia/pisnickovy_blog.htm

takze, kto ho ma rad - moze si tie pesnicky stiahnut :-)
Melnick
03.04.06,21:51
Som tu síce len od 30.1.2006 ,ale s napätím som sledovala
ako sa táto situácia vyvinie.Som rada , že to má takéto
rozuzlenie. Tak vitaj znova tu na týchto stránkach ,aj medzi nami novými, ktorých ešte nepoznáš.:) :) :)
atramka
03.04.06,22:06
no čo my poraďáci vytrvalí v počte 4 ks..... chce sa Vám spať??? no mne veru nie, celkom som ožila, keď sa tu objavila AYYA.
Mám však problémy vrodine s potvorou rakovinou a preto idem niečo hľadať,
neviete náhodou kto je tu z FN na Sasinkovej v BA? Určite sa medzi tolkými poraďákmi niekto nájde, ak máte typ hodte mi ho. Dakujem
Zita5
04.04.06,02:49
ayya, vítaj späť na porade .:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

http://pohladnice.sk-fun.sk/images/1073846759valentin02.jpg
Evaman
04.04.06,07:54
Zitka , to je krásny pesko, dala som si ho na pozadie. Stále naviem , kde Vy všetci chdíte na tie prekrásne obrázky.
Zita5
04.04.06,08:44
Budem musieť spraviť nejaké školenie pre poraďákov ....teraz pripravujem logo pre závislákov poraďákov ..............;) :) mimotemy
mandala
04.04.06,10:02
Som tu síce nová, ale tiež sa pripájam k pátraniu po AYYA. Ten minikurz je naozaj super a zaslúži si zaň naše poďakovanie aj keď len takto cez internet.
atramka
04.04.06,10:48
mandala AYYA sa už našla, ja som s ňou tiež v noci komunikovala tu na našej Porade, som veľmi rada, pretože som myslela na to najhoršie........ no a vraj chystá niečo nové pre všetkých poradákov...
ayya
07.04.06,15:59
vsetkym velmi pekne dakujem este raz :)

a ked sa tu objavil psik, tak nasu vam ukazem:
takyto pokladik sme mali doma, dnes uz je z nej velikanska baba, co ma 38 kil, ale stale nam robi radost :)

5029
abel
27.04.06,21:07
Veľmi sa teším, že sa našla ayya, ale dnes som tu pri lúskaní rôznych príspevkov zistila, že už dlhšiu dobu tu nebola OLA. Väčšinu svojich príspevkov vymazala, ale tie čo zostali, ma prinútili začať nové pátranie. Tí ktorí ju poznáte, neviete nejaký kontakt? Jej príspevky boli pohladením duše.
atramka
28.04.06,01:24
Abel, možno sa v tých príspevkoch niečo písalo a niekto sa v tom našiel, možno mala OLA nepríjemnosti, kvôli niečomu - asi tak to dedukujem-:(
....veď na porade je pre mňa stále relax a hotový balzam na dušu, ale zrejme sa udialo niečo , čo ju prinútilo tak konať. Veď je nás tu veľmi veľa ....
Ale verím, že sa sem vráti ;)
Eulalia
28.04.06,02:18
Kto raz zablúdil na Poradu a našiel tu spriaznené duše, ten sa sem určite vráti. Aj keď možno len preto, aby jedným očkom mrkol, čo sa tu deje.
ayya
28.04.06,11:28
uf ... som sa zlakla, ked mi tato debata vybehla medzi najnovsimi ... ze som nieco vyviedla, alebo tak nieco...:D

ale - je to pravda - super postreh, ze OLA sa nejak neukazuje ... hmm...:mee: dufam, ze sa najde tak isto, ako som sa nasla ja ;)
Simonab
29.04.06,19:04
Veľmi sa teším, že sa našla ayya, ale dnes som tu pri lúskaní rôznych príspevkov zistila, že už dlhšiu dobu tu nebola OLA. Väčšinu svojich príspevkov vymazala, ale tie čo zostali, ma prinútili začať nové pátranie. Tí ktorí ju poznáte, neviete nejaký kontakt? Jej príspevky boli pohladením duše.
Ola sa zneviditeľnila, ale inak je tu:) :) . Videla som ju veselo debatiť na šuťáku.:p
abel
29.04.06,19:38
Ola sa zneviditeľnila, ale inak je tu:) :) . Videla som ju veselo debatiť na šuťáku.:p
Vďaka, keby bola každý deň aspoň jedna pozitívna správa...