obuvnik007
25.02.13,09:28
Zdravím.Stavam rd a mám sa pripojit na verejnu kanalizáciu ktora je na druhej strane cesty. Mám rozkopat cestu a dat ju do povodneho stavu po ukončení prác. Chcem vediet či na to neni nejaky zakon,že spravca resp.majitel siete nema povinnost spravit mi pripojku po hranicu pozemku ?
fefe30
25.02.13,09:14
Teraz si všetky prípojky musíš urobiť sám resp. nechať urobiť firme a zaplatiť. A neni to lacné. Žiadny taký zákon neni. A k tej kanalizácii. Pokiaľ to vieš urobiť pretlakom, tak to budeš mať o dosť lacnejšie. Keď budeš musieť otvoriť cestu tak si priprav pekný balík €.
pavol54
25.02.13,09:21
Zdravím.Stavam rd a mám sa pripojit na verejnu kanalizáciu ktora je na druhej strane cesty. Mám rozkopat cestu a dat ju do povodneho stavu po ukončení prác. Chcem vediet či na to neni nejaky zakon,že spravca resp.majitel siete nema povinnost spravit mi pripojku po hranicu pozemku ? Musíš ísť na vodárne, tam ti povedia všetko, najmä uloženie ich zberného kanála už som videl aj takého čo išiel s prípojkou hlbšie ak bola hlavná rúra, naopak sú miesta kde je aj 3 m v hĺbke a tam to nespravíš lebo nemáš paženie. a potrebuješ projekt prípojky
obuvnik007
25.02.13,12:04
..dikes za rady...