istyDK
25.02.13,12:47
Chcem sa opýtať mam firmu kde ponúkame reality na prenájom a internetové sluzby,moja mama ma lekáreň a je živnostník a na lekáreň ma aj napísaný apartmán ktorý prenajíma ja jej robím internetovú správu web dizajn reklamu atd,mam zakúpené aj prezentácie na ubytovacích portáloch ktoré platím cez svoju firmu napríklad na ubytovanienaslovensku.eu mam ročnú prezentáciu za 100 euro chcem sa spýtať čí s ňou mam uzavrieť nejakú zmluvu že jej budem fakturovať nejakú sumu za tieto služby alebo mi to netreba, lebo ja si to dávam tie sumy za prezentovanie do nákladov a zatiaľ som jej nič neprefakturoval neviem čo mam robit,lebo ja jej to chcem platiť cez moju firmu a dávať si to do nákladov a prinajhoršom jej urobiť nejakú zmluvu na smiešnu sumu a to jej raz za rok prefakturovať poraďte mi,dakujem

www.apartmanlomnicac12.sk
Rozalka
25.02.13,12:06
Keby boli jednotlivé myšlienky oddelené interpunkčnými znamienkami (,.), bola by otázka zrozumiteľná.
istyDK
25.02.13,16:00
Proste ako to mam riesit nejakou zmluvou alebo co,ci si to mozem davat len tak do svojich nakladov,ako to mam zrobit aby to bolo proste legalne podla nejakych zakonov,lebo to nie je moja nehnutelnost a ja si len tak davam do nakladou faktury a neprefakturujem to