bui
04.03.06,16:35
Vie mi niekto povedat co zobrazuje vnutorny datum v programe Omega.....vpravo hore....? Ja tam mam stale 1.1.2006....januar....aj ked uz uctujem vo februari....mam ho nejako zmenit? Alebo sa ma nejako uzatvorit mesiac..a potom sa zmeni?
Lubica3
04.03.06,15:46
Vnútorný datum - si myslím, je dátumom posledného aktuálneho upgradu, ktorý tam máš stiahnutý. Ale netvrdím to na 100%.... Meníš si len to okienko vedľa - účtovné obdobie, podľa toho, aký dátum účtuješ.
Lubica3
04.03.06,15:52
Hneď to aj beriem späť, nie je to dátum upgradu, ten je pod tým! Podľa všetkého je to dátum počiat.stavov - keď máš účto preklopené z min. roka, tak ti to bude ukazovať celý rok 1.1.2006, min. rok mám celý pod dátumom 1.1.2005 - aspoň u mňa....
Reina
04.03.06,18:59
vnútorný dátum je možné hocikedy zmeniť, doplnenie jednotlivých dátumov v programe sa dá nastaviť práve podľa tohto dátumu. Napr. idem nahadzovať pokladničné doklady za jeden deň, tak zmením vnútorný dátum na xxxx a môžem si nastaviť doplňanie dátum v pokladni podľa vnútorného dátumu. /Možnosti a nastavenie formulára./ Ak si ho celý rok nezmením, je rovnaký a vôbec mi nič v programe neovplyvňuje. Podľa mňa je tam práve na túto možnosť :)
sway
04.03.06,21:01
vnútorný dátum je možné hocikedy zmeniť, doplnenie jednotlivých dátumov v programe sa dá nastaviť práve podľa tohto dátumu. Napr. idem nahadzovať pokladničné doklady za jeden deň, tak zmením vnútorný dátum na xxxx a môžem si nastaviť doplňanie dátum v pokladni podľa vnútorného dátumu. /Možnosti a nastavenie formulára./ Ak si ho celý rok nezmením, je rovnaký a vôbec mi nič v programe neovplyvňuje. Podľa mňa je tam práve na túto možnosť :)


supeer rada, dííík - ja stále mením systémový dátum v PC ak ešte doúčtovávám rok 2005 - aby som toľko nevypisovala dátumy... toto je super pomôcka!, už to nemusím prestavovať v systéme ale len v Omege:p
oceňujem ;)