arizona
25.02.13,16:46
Moze mi prosim niekto pomoct s prekladom?
Cele poobedie mi vyskakuje na PC "file explorer" a nasledujuci odkaz- vid obrazok.
Prosim o jednoduch preklad, diky
lea369
25.02.13,18:21
...vztahuje sa na umiestnenie,kt. nie je k dispozicii. moze to byt na pevnom disku tohto pocitaca alebo na sieti. skontrolujte ci je disk spravne vlozeny alebo ci ste pripojeny na internet k vasej sieti a potom skuste znova. ak to stale nebude lokalizovane(najdene),informacie mohli byt presunute do ineho umiestnenia.
lea369
25.02.13,18:31
je to narychlo prelozene, nemam paru o pocitacoch,takze pls brat s rezervou a vysklonovat podla potreby :)
arizona
26.02.13,05:46
ok, dakujem
vulxy
07.04.13,07:53
nasiel som len tuto podobnu temu tak.....
pomoze mi niekto prelozit z eng. co to je "mineral spirit" viem ze je to nejake rozpustadlo-riedidlo .....ale co je to konkretne? ci petroleum?lieh?terpentin? vdaka vopred
bodliak
07.04.13,08:21
nasiel som len tuto podobnu temu tak.....
pomoze mi niekto prelozit z eng. co to je "mineral spirit" viem ze je to nejake rozpustadlo-riedidlo .....ale co je to konkretne? ci petroleum?lieh?terpentin? vdaka vopred

Mineral spirits, technický benzín, riedidlo, čistiaci prostriedok, rozpúšťadlo.
Tiež "white spirit" (v U.K.), "Stoddard solvent", "mineral terpentine". Po odstránení aromatických zložiek je z nich rozpúžťadlo bez zápachu.

Klasický terpentín je z prírodných živíc (borovica), tiež slúži ako rozpúšťadlo.
Petrolej je iná ropná frakcia.