livePeter
26.02.13,08:37
Hladam niekoho schopneho investovat peniaze do otvorenia livechat studia.

Alebo niekoho kto chce kupit uz zabehnute livechat studio-
administrativa/kamery/pocitace/osvetlenie/ucty na livechat serveroch/atd. + know-how !

Taktiez ponukam pomoc otvorit livechat studio sam na seba ako nato, kolko Vas to bude stat , kde sa registrovat. Ako ziskat modelky ako ich vyplacat atp.


Poskytujem zaruky, statistiky nasich zarobkov 2-4 roky dozadu.


Viac emailom alebo sem na porade.
Naco sa bude dat odpovedat verejne odpoviem.


Peter
baldy22
26.02.13,11:46
tak do tohto by som nesiel ja som mal studio 2 roky a skoncil som uz asi pred 4 rokmi s tym pretoze sa to neoplati, kurz dollara voci euru je o nicom kedysi modelky a modely zarabali velmi krasne peniaze ale po poklese kurzu je to o nicom, a uz je obrovska konkurencia a baby v zahranici robia take veci aby zarobili co kedysi nebyvalo, je tazko najst baby na to aby dobre zarabali
livePeter
26.02.13,16:59
Prispevok od baldy22 nepovazujem za realny nakolko si myslim ze je to bud konkurencia (nick vznikol dnes) alebo niekto kto v danom podnikane nevedel chodit . Ak by sa to neoplatilo a bolo to tak ako pise vysledne zarobky ktore viem zaujemcom ukazat by neboli take plusove. Statistiky niesu robene v exceli ale priamo z livechat-serverov ! Modelky nieje potrebne zhanat, najdu si Vas pri dnesnej nezamestnanosti same .


PEter
mattto
26.02.13,19:38
Nerozumiem tomu. Hľadáš investora na otvorenie štúdia, alebo predávaš štúdio?

V akom meste zariaďuješ to nové?
livePeter
27.02.13,05:30
Preco tomu nerozumies mam studio predpokladam ze sa tematike rozumies. Mam ucty , dohodnute best podmienky(%) na serveroch to som ochotny predat niekomu , pomoct zacat fungovat zarabat, aj po pravnej forme voci statu... atd fakt to nechcem cele tuna rozoberat viac informacii dostanu zaujemcovia .

A v akom meste ? Musi ti stacit ze to bude Vych Slovensko . no ak bude zaujemca z Piestan tak tam pojdem dohodnut ukazat , otvorit , nieje problem.


Peter
mattto
27.02.13,06:03
robí ti problém slovenčina alebo logika?

píšeš, že hľadáš investora na OTVORENIE štúdia - t.z. zháňaš prostriedky potrebné pre otvorenie/zariadenie štúdia. V druhej vete píšeš, že máš všetko vybavenie a ideš predávať zariadené štúdio.
baldy22
27.02.13,09:27
pred 6 rokmi sa na tom zarabalo 800 000 SK kazde dva tyzdne, studia s ktorymi som spolupracoval boli najvynosnejsie v strednej Europe ale teraz uz to nefunguje, viem o strankach na ktorych sa pracuje...kto neveri nech mi napise poslem mu linky, pred 4 rokmi este na tych strankach pracovalo najviac 40 online modeliek, dnes ich je cez 2500 online v jednom case, a tie veci ktore tam robia, tak uz posunuli hranice velmi daleko, verte alebo nie ale sa presvedcite sami, vela stastia, uverite ak sa presvedcite na vlastnej kozi, nech sa dari :)
freeThinker
11.03.13,19:42
neviem ti poslat sukromnu spravu, tak som ti napisal na nastenku :)
18496
21.10.15,07:59
Ma zaujem o know how. Dobre zaplatim