veverica777
26.02.13,08:17
Dobrý deň,
v roku 2012 som bola zaevidovaná na úrade práce, ale nepoberala som podporu. Súčasne som pracovala na dohodu, avšak moje príjmy nepresiahli 100€ mesačne. Mám nárok na vrátenie dane, ktorá mi bola z príjmov mesačne odvádzaná? Od zamestnávateľa mám ročné zúčtovanie zaplatených preddavkov.
marianni
26.02.13,19:10
Dobry den, podliehaju dani z prijmu dividendy zakupene v prvej vlne privatizacie. Spolocnost vyplatila dividendy z roku 2011 v roku 2012. Som povinna priznat tento prijem priznat v rocnom zuctovani v tomto roku ako svoj prijem? Neviete ako je to aj s rocnym zuctovanim zdravotneho poistenia? Podlieha tento prijem odvodom?
VÍNO NITRA
27.02.13,10:42
veverica777: Urobíš si DP typ A a zaplatenú preddavkovú daň Ti DÚ vráti.
anka_p
05.03.13,15:46
Potrebovala by som poradiť, je zdaniteľným príjmom poistné plnenie z komerčnej poisťovne? Moja známa bola dlhodobo PN a poisťovňa za ňu počas PN platila úver. Je to zdaniteľným príjmom? ďakujem
anka_p
05.03.13,16:44
Potrebovala by som poradiť, je zdaniteľným príjmom poistné plnenie z komerčnej poisťovne? Moja známa bola dlhodobo PN a poisťovňa za ňu počas PN platila úver. Je to zdaniteľným príjmom? ďakujem posúvam