ajacik
04.03.06,23:02
Určite máte známych, ktorým účtovníctvo robíte bez zmluvy. Čo ale v tom prípade, že mu príde kontrola. Vy ste s ním a pomáhate mu s "obhajobou"? Ako to vlastne je, ked robím kamarátovi účto zadarmo? Môžem pred kontrolou povedať, že som to robila ja?
ondrejvla
04.03.06,22:10
Určite máte známych, ktorým účtovníctvo robíte bez zmluvy. Čo ale v tom prípade, že mu príde kontrola. Vy ste s ním a pomáhate mu s "obhajobou"? Ako to vlastne je, ked robím kamarátovi účto zadarmo? Môžem pred kontrolou povedať, že som to robila ja?

Alenka,
aj ja robím synovcom a neteriam účto zadarmo a ešte sa tam aj podpíšem! Nech mi skúsi niekto vytknúť, že som od bratových detí nezobrala peniaze, alebo sesternici s ktorou som vyrastala som za to, že mi tu nechala kávu ešte vynadala! Ostatná "tiež rodina" nech sa podpíše pod to sama, ja som im len poradila.
Kľudne môžeš povedať, veď ak kontrolu ti príde urobiť len človek! A vôbec, tvoj priateľ ti za všetko platí, aj za dobré slovo? Povedz, ža ťa za to pozýva do kina - tu proste Féničania nenechali svoj odkaz!
ajacik
04.03.06,22:15
tak fajn.
aj pri kontrole mu to obhájim.

je to obyčajný kamarát. aby sme neurazili môho drahého :p
Peterf
06.03.06,17:17
tak fajn.
aj pri kontrole mu to obhájim.

je to obyčajný kamarát. aby sme neurazili môho drahého :p

"Kamarat taky rad" bolo v jednom filme... :D