kogi
27.02.13,13:41
Naša zamestnankyňa je na rodičovskej dovolenke a keďže jej dieťa bude mať 14.3.2013 3 roky, 15.3. plánuje nastúpiť do zamestnania. Nakoľko je však tehotná, plánuje cca 10.5.2013 nastúpiť opäť na materskú dovolenku. To znamená, že u nás odpracuje polovicu marca, celý apríl a pár dní z mája.
Prosím Vás, viete mi niekto poradiť, z čoho sa bude v takomto prípade vypočítavať jej materská?
Na sociálke mi povedali, že vzhľadom na fakt, že celý minulý rok bola na rodičovskej, vypočíta sa jej materská podľa platu v mesiaci, v ktorom odíde opäť na materskú, teda v našom prípade iba z májovej výplaty za pár odpracovaných dní. Zdá sa mi až príliš jednoduché, že by to naozaj malo byť takto, takže ak niekto máte reálnu skúsenosť, budem Vám vďačný za radu.
Andyke
27.02.13,13:07
Dobre Ťa informovali. RO je rok 2012, ona nemá VZ na nemoc.poistenie z dôvodu čerpania rodič.dovolenky.
Takže podľa zákona :
§57
(4) Pravdepodobný denný vymeriavací základ zamestnanca a povinne nemocensky poistenej samostatne zárobkovo činnej osoby, ktorí nemali v rozhodujúcom období vymeriavací základ na platenie poistného na nemocenské poistenie z dôvodu poberania materského, prerušenia povinného nemocenského poistenia zamestnanca z dôvodu čerpania rodičovskej dovolenky alebo z dôvodu prerušenia povinného nemocenského poistenia samostatne zárobkovo činnej osoby, ktorá má nárok na rodičovský príspevok , je jedna tridsatina vymeriavacieho základu, z ktorého by sa platilo poistné na nemocenské poistenie za kalendárny mesiac, v ktorom vznikol dôvod na poskytnutie nemocenskej dávky; § 55 ods.2 platí rovnako.