dreak1
27.02.13,13:43
Dobry den, prisiel mi z poistovne list VEC:Vyzva k nahlaseniu skodovej udalosti. jedna sa o to ze pred par mesiacmi sa cuchlo auto ktore riadil moj zamestnanec s inym autom. Na kolko skody boli minimalne, dohodli sa na tom ze sa nic nestalo a rozisli sa, ziadny zapis o skodovej udalosti sa nevyplnoval ani sa nevolala policia samozrejme, proste ako keby sa nic nestalo. Dokonca dotycni nevie ani moje meno, len ecv vozidla. Pprisiel mi list od poistovne ze mi oznamuje ze poskodeny si uplatnil narok na nahradu skody z moho povinneho zmluvneho poistenia zodpovednosti za skodu, podla dostupnych inforamcii bola poskodenemu pri dopravnej nehode sposobena skoda prevadzkou mojho vozidla.

Vec som nehlasil na poistovnu, pretoze sa nic nestalo vtedy!

Moja otazka je na zaklade coho sa take nieco moze ziadat po 3 mesiacoch, ked dotycny nema nic podpisane, spisane a nevie ani moje meno, v liste je uvedena este stary neplatny nazov firmy, ktory uz v tom case nebol aktualny.

Poprosim kompetentych aby sa vyjadrili ake sance ma dotycny na vymahanie zodpovednosti za skodu.
bubkoch
27.02.13,18:38
kasli na to, poistovni napis ze o nicom nevies. bodka, vec vybavena.