petrol
27.02.13,17:35
Kto by mi vedel pomerne podrobne popísať náplň práce farmaceutického reprezentanta? Ako vyzerá bežný pracovný deň, aké sú stresové situácie pri výkone tohto povolania? Čo ešte musí vedieť robiť okrem návštev lekární? Poprosím podrobný popis. Vďaka!
lujza.j
27.02.13,16:39
petrol
28.02.13,14:58
Takýchto poraďákov ako lujza.j by som vykázal z Porada.sk... Nie som zvedavý na linky, chcem konkrétne skúsenosti od ľudí.
buchač
28.02.13,15:10
Kto by mi vedel pomerne podrobne popísať náplň práce farmaceutického reprezentanta? Ako vyzerá bežný pracovný deň, aké sú stresové situácie pri výkone tohto povolania? Čo ešte musí vedieť robiť okrem návštev lekární? Poprosím podrobný popis. Vďaka!

Takýchto poraďákov ako lujza.j by som vykázal z Porada.sk... Nie som zvedavý na linky, chcem konkrétne skúsenosti od ľudí.
...nuž " zdieľam ten Tvoj názor ....máš úplne pravdu - jednoznačne " , čo sa týka toho vykázania !!!! ;) :rolleyes: :---






Lenže nezdieľam názor ohľadom osoby ...a dovody :
- myslíš , že niekto Ti dá to svoje Know-how ???
- že bežný pracovný deň sa predsa líši jeden od druhého ...
- skúsenosti musíš nadobudnúť praxou a nie kopírovaním iných ...
- a čo musí vedieť ??? ...nuž postupom času sa jeden predsa naučí ...ak nie , tak vypadne ...
- hehehe.....a že CHCEŠ .... čo by jeden nechcel ??? :eek:
korela
28.02.13,15:23
Ak budeš mať v náplni práce navštevovať obchodne aj lekárov, tak prosím ťa, po ordinačných hodinách.
mattto
28.02.13,15:26
Kto by mi vedel pomerne podrobne popísať náplň práce farmaceutického reprezentanta? Ako vyzerá bežný pracovný deň, aké sú stresové situácie pri výkone tohto povolania? Čo ešte musí vedieť robiť okrem návštev lekární? Poprosím podrobný popis. Vďaka!

sorry ale čo za deb.la sa pýta na bežný pracovný deň farmaceutického reprezentanta? Ak sa chceš prihlásiť na voľnú pozíciu, mal by si mať predstavu. Čakáš odpoveď typu:

06:30 vstávánie
06:30-07:20 príprava decka do školy
07:35 odchod spred školy
08:00 checknuť maily
08:22 odoslanie reportov za ostatný mesiac
08:29 checknúť plán návštev
09:05 čakať v kolóne na Prístavnom moste...
buchač
28.02.13,15:51
Kto by mi vedel pomerne podrobne popísať náplň práce farmaceutického reprezentanta? Ako vyzerá bežný pracovný deň, aké sú stresové situácie pri výkone tohto povolania? Čo ešte musí vedieť robiť okrem návštev lekární? Poprosím podrobný popis. Vďaka!

Ak budeš mať v náplni práce navštevovať obchodne aj lekárov, tak prosím ťa, po ordinačných hodinách.
Tak veru ...aby sa pacienti zbytočne nestresovali ...zo stresmanov...:rolleyes::rolleyes:
petrol
01.03.13,20:15
sorry ale čo za deb.la sa pýta na bežný pracovný deň farmaceutického reprezentanta? Ak sa chceš prihlásiť na voľnú pozíciu, mal by si mať predstavu. Čakáš odpoveď typu:

06:30 vstávánie
06:30-07:20 príprava decka do školy
07:35 odchod spred školy
08:00 checknuť maily
08:22 odoslanie reportov za ostatný mesiac
08:29 checknúť plán návštev
09:05 čakať v kolóne na Prístavnom moste...

No vidíš, hneď mám akú takú predstavu o tejto práci, mattto...
kopretinka
06.03.13,06:48
No vidíš, hneď mám akú takú predstavu o tejto práci, mattto...
nezabudni ísť na WC a urobiť rannú hygienu :D:D:D