arizona
01.03.13,11:13
Asi dva tyzdne mam problem, ze sa mi na casovej osi nezobrazuju bud ziadne obrazky, iba pisany text, alebo mam namiesto fotky prazdny ramik / vid prilohu/.
Zobrazuje mi asi 1obrazok z 50. Netusim, preco prave ten vidim,ale ostatne nie.:confused:


Dovtedy som tento problem nemala, neviem, ci som si nieco blokla sama,alebo to zacalo po stiahnuti nejakych aktualizacii.
Tento problem sa mi vyskytuje iba v Chrome,cez Mozillu vidim vsetko.
Mam win8,preto pouzivam Chrome,ale otvarat iny prehliadac vzdy,ked chcem pozriet na FB je dost neprakticke.

Vedel by mi niekto poradit,kde moze byt chyba?
misoft
01.03.13,17:16
Chyba nebude vo FB - skôr v prehliadači - nemusí podporovať (správne interpretovať niektoré formáty a veľkosti obrázkov).
Máš prehliadač pre Windows 8? Skúsila si aj jeho aktualizáciu? http://google-chrome-windows-8.en.softonic.com/
jahoszmsk
01.03.13,17:23
mimotemy nie si na FB,teda neexistuješ! :D
misoft
01.03.13,17:46
:D:D - ja nie som a predsa existujem
buchač
01.03.13,17:57
Na FB sa mi nezobrazuje vacsina fotiek a obrazkov

Božena Němcová - Babička ....citát grófky ...:

" Šťastná to žena "............:---

Upravujem :

" ach ja nešťastný zemepán " ...
http://www.youtube.com/watch?v=OmMFpxDTS9k
lujza.j
01.03.13,18:02
ani ja nie som a predsa som....:)))
Vakos_SK
01.03.13,18:11
Nechýbajú ti náhodou nejaké drivery ako adobe flash atd. ?
arizona
01.03.13,18:37
Nechýbajú ti náhodou nejaké drivery ako adobe flash atd. ?
netusim, ziadne okno mi nevyskakuje
buchač
01.03.13,18:49
Dovtedy som tento problem nemala, neviem, ci som si nieco blokla sama,alebo to zacalo po stiahnuti nejakych aktualizacii.
Tento problem sa mi vyskytuje iba v Chrome,cez Mozillu vidim vsetko.
Mam win8,preto pouzivam Chrome,ale otvarat iny prehliadac vzdy,ked chcem pozriet na FB je dost neprakticke.

Vedel by mi niekto poradit,kde moze byt chyba?

1. Nuž nesťahuj všetko , čo je v ponuke ...
2. Máš Win 8 ???...no a čo ???...to je povinnosť používať to , čo je nainštalované v mašine ???
To by som ja potom asi zbesnel pri tom spomalenom , blbom IE ...
3. Chrome , Mozilla , FF nič moc pre mňa ....
Vlado40
01.03.13,19:55
Máš nastavené zobraziť všetky obrázky ?
arizona
01.03.13,20:00
Máš nastavené zobraziť všetky obrázky ?
kde sa to nastavuje?
arizona
01.03.13,20:03
buchy, ja tu riesim strasne dolezity problem, tak na neondej s jurosikom .-)
arizona
01.03.13,20:05
veru nestahujem,ani hry nehram, ani na reklamy neklikam...ale fotky ktore ma zaujimaju chcem vidiet...
Vlado40
01.03.13,20:11
Nastavenia-Zobraziť rozšírené nastavenia-Súkromie,Nastavenie obsahu-Obrázky-zobraziť všetky obrázky.
arizona
01.03.13,20:15
Nastavenia-Zobraziť rozšírené nastavenia-Súkromie,Nastavenie obsahu-Obrázky-zobraziť všetky obrázky.
dik, mala som nastavene vsetky
Vlado40
01.03.13,20:24
Skús to zmeniť ,daj nepovoliť obrázky -Hotovo.Vypni a zapni Chrome a potom opäť povoľ obrázky či sa niečo zmení.
arizona
01.03.13,20:34
skusila som, nepomohlo :mee:
Vlado40
01.03.13,20:39
Pozri sa ešte či máš v rozšírených nastaveniach pri súkromí povolené Dopnky spustiť automaticky a povolené obslužné nástroje.
Prípadne si nainštaluj poslednú verziu Java.
http://java.com/en/download/chrome.jsp
arizona
01.03.13,21:06
Diky moc,ale ani toto nepomohlo.

Iba doplnim. Fotky /ak niekto pridava,alebo zdiela/ sa mi stale nezobazuju,ale je divne, ze ked niekto prida link na nejaky clanok,tak vtedy obrazok vidim.

takze problem je iba v tom prvom pripade.
iv@n
03.03.13,14:34
tak ak je v tom geniálnom w8 možnosť vrátiť sa o pár dní dozadu na nejaký bod obnovy/zálohy tak skús to, ak si medzičasom na disku nič dôležité nevytvorila.
arizona
10.03.13,05:23
Problem sa mi konecne podarilo vyriesit :-)

Ozivujem tuto temu,ak by nahodou mal niekto rovnaky problem.
Obrazky mi blokoval AdBlock.

Tento doplnok pouzivam uz viac rokov / vo Viste, Win7 /,nikdy sa podobny problem nevyskytol,az teraz pri Win8...

Takze staci pri pozerani FB vypnut AdBlock a stranka sa zobrazuje spravne,aj s obrazkami.