Tamina6
01.03.13,14:06
Najde sa niekto, kto by mal s nakupom cez tuto stranku skusenosti ? Ak ano, ake ? Objednala som si cez nich tovar z U.S.A. a som sklamana, ba priam az nahnevana, nakolko komunikacia az sialene spomalena alebo ziadna, peniaze nemam, tovar nemam a stale cakam na ich vyjadrenie, co bude s mojou objednavkou .... 100x som uz olutovala spolupracu s nimi, preto hladam niekoho, kto by mal nejaku skusenost alebo znalost, aby som vedela, ci mam rovno s tym ist na policiu alebo mam este cakat, ze sa to niekam pohne :-(
Tamina6
01.03.13,14:41
najde sa niekto so skusenostou ?
Tamina6
02.03.13,13:26
prosiiim o skusenost, referenciu
MatoB
02.03.13,13:39
Skúšala si u nich aj telefonický kontakt? Over si presne v akom stave je objednávka, nech Ti dajú stanovisko.
Tamina6
04.03.13,21:10
no stanoviska som sa nedockala, firma nekomunikuje ... uz mi ostava len osobna navsteva :-(
nakupusa
11.06.13,21:51
Aky je problem? Prosim napiste na predaj@nakupusa.cz alebo nakupusa@gmail.com a urcite to vyriesime...
fifti3000
24.06.13,20:01
Ahojte,ano mam skusenost s touto spolocnostou,ja naozaj nechapem ako mozu takto fungovat su to riadny spekulanti...Ked som si prvy krat objednal tovar,cakal som nan takmer 3 mesiace,vdaka tomuto casovom sklze som prisiel o svoju proviziu.Majitel firmi mi prislubil vratenia jejivh provizie v plnej vyske samozrejme,ze ziadne peniaze som nevidel...Cely cas som snimi komunikoval len prostrednictvom mailov,aj to odpisovali velmi zriedka...telefon nehrozi! Stale hadzali chybu na prepravcov a udajne sa im to stalo prvy krat a ze snimi uz spolupracovat nebudu,tak som si povedal,ze ok ved stat sa to moze,no ked som si objednaval druhy krat,zo styroch poloziek,ktore som riadne zaplatil mi prisli len tri aj to po vyse dvoch mesiacov,tak som ich opat kontaktoval mailom a vysvetlil situaciu,tak sa mi ospravedlnili a ze aby som im poslal este 30€ na postovne a dodatocne mi to doobiednaju,ale to som bol uz riadne nasr...y...Napisal som im,ze peniaze za dany tovar chcem spat a to velmi rychlo,napisali mi,ze do 10 dni mi peniaze poslu,ubehli uz dva mesiace a peniaze nemam,absolutne somnou nekomunikuju,ak niekoho este oklamali dajte vediet,podnikneme spolocne kroky,aby ti podvodnici uz viac neokradali slusnych ludi
dandy96
01.12.13,15:05
Dostal si uz tovar?lebo ja som si tento portal vsimol az prilis neskoro a uz som si cez nich objednal bundu, ci by si bol ochotny na nich podat hromadnu zalobu?
nakupusa
06.12.13,23:08
Bunda bola riadne v termine kupena a odoslana - zial, po odoslanie sa balik este niekde v USA zatulal, zaco nasa spolocnost nemoze... Americka posta uz balik lokalizovala a bude doruceny zakaznikovi...